Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Lewackie oPOzycyjne BYDŁO tonie we własnym szambie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 RODO

RODO

    Swojak

  • Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 17:02:22

Platforma się sypie? Zdanowska olewa Schetynę i zaczyna wspierać SLD.

 

A to numer. Tuż przed wyborami następują ostre spięcia w Platformie Obywatelskiej. Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska olała Grzegorza Schetynę i zdecydowała się poprzeć kandydata lewicy – Tomasza Trelę z SLD. „Najważniejsza jest Łódź” – stwierdziła Zdanowska.

 

 

„To, czy jest to kandydat zgłoszony przez Koalicję Obywatelską, czy jest z Platformy, z Nowoczesnej, z Zielonych czy z Lewicy, ma drugorzędne znaczenie. Najważniejsza jest Łódź „– stwierdziła Zdanowska, szokując PO i Grzegorza Schetynę.

Zdumiona tak jawną dezercją z szeregów PO była posłanka tej partii Iwona Śledzińska-Katarasińska. Nie zostawiła ona na prezydent Łodzi suchej nitki.

„Pani prezydent Zdanowska uprawa swoją politykę. Uwierzyła, że popiera ją 70 procent łodzian i uważa, że jej wobec tego wolno być państwem w państwie” – powiedziała zdenerwowana Śledzińska-Katarasińska.

 

Jak podaje „Gów-no Wyborcze” to zadeklarowanie popierania Lewicy, we władzach Koalicji Obywatelskiej powstało ostre zaniepokojenie i złość na decyzję prezydent Łodzi.

Sam konflikt trwa już parę miesięcy. Przypomnijmy, że do poprzedniego konfliktu doszło podczas układania list Koalicji Obywatelskiej do Sejmu. Zdanowska wpadła w furię gdy dowiedziała się, że listę łódzką nie otwiera ona, a dziennikarz Tomasz Zimoch. Wtedy w ramach protestu, prezydent miasta odeszła z krajowego sztabu KO.

 


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych