Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Lemyngrad w akcji

forum Głubczyce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Felo

Felo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 01 maj 2018 - 11:03:24

W końcu na forum OGLka przyznano, że pis, to prawica. Nic nie ma o rządzących. Czyli Lemyngrad. Zauważyłem, że ciągłe nieładne ataki na przedstawicieli lokalnego pis są na porządku dziennym. Chcę zatem poinformować, że zmieniam poglądy (tylko krowa ich nie zmienia). Nie mogę zrozumieć ataku na żonę Jerzego, a konkretnie chodzi o jej zarobki w przedszkolu. Macie przecież swojego krzaczka, przecież nikt lepiej jak on, nie wie ile zarabia nauczyciel. Dopytajcie wiecznego dyrektora. A może, to Jerzy zarabia tak mało w urzędzie? No tak diety radnych józkowych 3 razy wyższe niż radnych pis. Koledzy z Kietrza zagospodarowani. Pensja józia i adasia kosmiczna  (to może się nie podobać społeczeństwu). Jak tu wytłumaczyć skok na kasę. Drogie Lemingi, proszę o odpowiedź ile Soczek zarabiał w Opolu? Może mały konkurs? Plakaty na słupach informują jedynie o członkach PO nikt nikogo nie obraża. Dobrze, że ujawniono przynależność partyjną. Niech koledzy nie ukrywają się pod szyldami stowarzyszeń. Może tym razem wystartują pod szyldem psl? Tak dla zmyłki.

#2 PACCO

PACCO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8902 postów

Napisano 01 maj 2018 - 14:46:20

Plakaty na słupach informują jedynie o członkach PO 

A dlaczego ci to tylko jedynie o członkach PO ??? przeca członki ePiSkopatu z OGLka ,,tyż kroją niezłą kasiorkę. :angry:

#3 Ewald

Ewald

Swojak

• PipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 11 maj 2018 - 06:46:46

No tak, asystenty za nic nierobienie kroja kasę. Za to, że do szkoły chodzą posiedzieć, najeść się na koszt uczniów, biora kasę. Za chodzenie pod pomnik, do kościoła, kasa leci. Taki to świat pisuarowców.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum Głubczyce

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych