Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kongres Świadków Jehowy w Opolu [zdjęcia] :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 07:58:18

Przynajmniej jedna religia robi coś z jawnymi grzesznikami bieńkowi się nie podoba że ktoś mógł go potępić że zostawił rodzinę. W tej "prawdziwej chrześcijańskiej " katolockiej Religi,nie liczy się postępowanie według dekalogu liczy Się To aby ktoś był katolikiem ,bierny,mierny byle tylko wierny ,no i aby nie zapomniał dawać swemu najprzewielebniejszrmu ksieżulowi

#42 ~gregorius~

~gregorius~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 13:58:04

Mam w wsród znajomych Świadków Jehowy i są to bardzo porządni ludzie. Szkoda że katolicy tacy nie są.

Ja byłem świadkiem jehowy przez 5 lat. Wiem od ciebie więcej góralu, bo co do ciebie to starają się udawać dobrych, jak już się ochrzcisz to już swoje maski zdejmują ;) To ku*** i tyle. Przeczytaj sobie książkę Raymonda Franza "Kryzys sumienia", to były członek ciała kierowniczego jehowych, lub SŁOWO NADZIEI w internecie, to dowiesz się więcej. Powodzenia:)

#43 ~Racjonalnie~

~Racjonalnie~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2017 - 10:00:34

Świadkowie stworzyli sobie swój świat , przestrzegają zasad które im odpowiadają , prowadzą taki styl życia nie rozumiejąc do końca otaczającej ich rzeczywistości. Organizacja stała się dla nich azylem , bezpieczną przystanią .
Dlatego z wiarą polecają taki styl życia innym podpierając swoje przekonania zdarzeniami z historii , i wypowiedziami z tamtego okresu. Korzyści płynące z przebywania w bezpiecznym towarzystwie i miłej atmosferze zakrywają błędy istniejące w oficjalnym nauczaniu kierownictwa . Strach przed realną prawdą , zamyka im oczy na oczywiste dowody i fakty,a jakie one są ?
Najpoważniejszym zarzutem jest zniekształcanie zapisów historycznych, później zmiany w interpretacji tychże zapisów stosownie do wyznawanej doktryny. 
Gdy w 1914 nie nastąpiły przepowiadane wydarzenia zmieniono interpretacje zapisów itd czyniono, aż do 21 wieku zmieniając interpretacje zapisów dotyczących sławetnego "pokolenia" z wypowiedzi Pana Jezusa.
Obliczenie 2520 lat jest wymysłem nie istniejącym w zapisach historycznych co potwierdziły fakty.
Towarzystwo Strażnica jest religia apokaliptyczną, która wykorzystuje symbolikę Objawienia Jana w celu wywarcia wrażenia, iż wszystkim ludziom z poza organizacji grozi zagłada. Ta narracja jest znana w religii chrześcijańskiej od bardzo dawna.
Czym naprawdę był armagedon i o jakim końcu wieku/aion/ mówił Pan Jezus zapraszam do dyskusji.

#44 ~Eurofighter - Typhoon~

~Eurofighter - Typhoon~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2017 - 13:34:34

A co ci do tego ?

Kans, bo zodyn niy mo prawa wlazic na moj Teryn...

#45 eryk14

eryk14

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 628 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 18:01:34

polecam wpisac w wyszukiwarce:

6 szokujacych wierzen Swiadkow Jehowy,

pokaze sie filmik warty obejrzenia, 

na pasku obok bedzie wiele innych filmikow w tym temacie

#46 albert5555

albert5555

Swojak

• PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 14:43:10

Myślałem ze nie bede musiał tu dopisać ale zauważyłem ze Świadkowie usiłują blokować i kasować komentarze pod filmikami na Youtube o swiadkach Jehowy

#47 albert5555

albert5555

Swojak

• PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 14:46:50

Ja byłem świadkiem jehowy przez 5 lat. Wiem od ciebie więcej góralu, bo co do ciebie to starają się udawać dobrych, jak już się ochrzcisz to już swoje maski zdejmują ;) To ku*** i tyle. Przeczytaj sobie książkę Raymonda Franza "Kryzys sumienia", to były członek ciała kierowniczego jehowych, lub SŁOWO NADZIEI w internecie, to dowiesz się więcej. Powodzenia:)

ja tez wiem cos o tym,

sledze filmiki na youtube  i widze ze niekiedy usuwane lub blokowane sa komentarze  dotyczace swiadkow,

pod jednym takim filmikiem byla nawet informacja ze fimik byl blokowany przez kilka dni  

gdyz cialo kierownicze zglosilo go jako obrazliwy a tam byla tylko wypowiedz ngrana przez bylego swiadka

#48 aksel

aksel

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 22 luty 2019 - 09:40:32

nie wiem co sie porobilo ale obsewuje rozne filmiki i komentarze do nich

albo swiadkowie jehowy  maja swojego czlowieka w serwerze youtube  alebo jest ten serwer nastawiony antykatoiicko.

obserwowalem jeden filmik i komentarze do niego gdzie facet wykazal swiadkowej ze sie myli we swych pogladach gdyz wykazal bledy w doktrynie swiadkow.

jak sie potem okazalo to wyszystkie wpisy  pod tym filmikiem wymieniajace bledy w doktrynie swiadkow jehowy,  dawne niespelnione proroctwa o koncu swiata np 1975 lub wypowiedzi bylych swiadkow to byly usuwane a konta blokowane ,

natomiast wypowiedzi swiadka  bluzgajace na katolikow zostawaly.

wiem o tym ze swiadkowi lubia wymieniac bledy innyych wyznan ale gdy ktos wypisuje ich bledy to uznawaja to jako grot w organizacje lub tak jak na tamtym  filmiku gdzie posty krytykujace swiadkow zostaly usuwane a konta wypisujacych bledy swiadkow byly blokowane

#49 aksel

aksel

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 22 luty 2019 - 09:46:41

nie wiem co sie porobilo ale obsewuje rozne filmiki i komentarze do nich

albo swiadkowie jehowy  maja swojego czlowieka w serwerze youtube  alebo jest ten serwer nastawiony antykatoiicko.

obserwowalem jeden filmik i komentarze do niego gdzie facet wykazal swiadkowej ze sie myli we swych pogladach gdyz wykazal bledy w doktrynie swiadkow.

jak sie potem okazalo to wyszystkie wpisy  pod tym filmikiem wymieniajace bledy w doktrynie swiadkow jehowy,  dawne niespelnione proroctwa o koncu swiata np 1975 lub wypowiedzi bylych swiadkow to byly usuwane a konta blokowane ,

natomiast wypowiedzi swiadka  bluzgajace na katolikow zostawaly.

wiem o tym ze swiadkowi lubia wymieniac bledy innyych wyznan ale gdy ktos wypisuje ich bledy to uznawaja to jako grot w organizacje lub tak jak na tamtym  filmiku gdzie posty krytykujace swiadkow zostaly usuwane a konta wypisujacych bledy swiadkow byly blokowane

ten filmik ma tytul

Jezus jest Bogiem! rozmowa z kobieta swiadkiem Jehowy.

gosciu o ksywie Grayhair Senior bluzga na katolikow a wsyzstkie wypowiedzi wymieniajace bledy swiadkow sa usuwane, 

w koncu komentarze wygladaja  jakby ten gosciu pisal sam do siebie.

moj post zawierajacy tylko daty znanych proroctw o koncach swiata zapowiadanych przez straznice lub o tym domu prorokow  beth sarim w kaliforni to  zniknal po 4 godzinach o dapisania a konto zostalo zablokowane

#50 aksel

aksel

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 22 luty 2019 - 10:17:54

ten filmik ma tytul

Jezus jest Bogiem! rozmowa z kobieta swiadkiem Jehowy.

gosciu o ksywie Grayhair Senior bluzga na katolikow a wsyzstkie wypowiedzi wymieniajace bledy swiadkow sa usuwane, 

w koncu komentarze wygladaja  jakby ten gosciu pisal sam do siebie.

moj post zawierajacy tylko daty znanych proroctw o koncach swiata zapowiadanych przez straznice lub o tym domu prorokow  beth sarim w kaliforni to  zniknal po 4 godzinach o dapisania a konto zostalo zablokowane

te teksty juz umiescilem na podanych mi przez znajomych forach w rejonie krakowa, poznania, warszawy gdanska, wroclawia jako podziekowanie za blokade i kasowania konta po krytycznych uwagach  o natretcwie swiadkow jehowy

#51 aksel

aksel

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 24 luty 2019 - 12:13:33

te teksty juz umiescilem na podanych mi przez znajomych forach w rejonie krakowa, poznania, warszawy gdanska, wroclawia jako podziekowanie za blokade i kasowania konta po krytycznych uwagach  o natretcwie swiadkow jehowy

do tego, 

kilka lat temu z okolic gliwic wyjechali ludzie do pracy za granice- w tym moj krewny od ktorego znam te historie

10 z nich trafilo do firmy gdzie pracowal swiadek jehowy jako ustawiacz na maszynach

po tygodniu od zamieszkania to juz mielli polskojezycznych swiadkow pod drzwiami.

ludzie spia po nocce  gdyz pracowali w systemie 4 zmian a ci swiadkowie dzwonia do drzwi ze malo sie dzwonek nie spali

ci z gliwic powwiedzieli ze  nie maja czasu ani checi rozmawiac zee swiadkami gdyz spia po nockach

nie minely 3 tygodnie a wszyscy ludzie z rejonu gliwic zostali  zwolnieni

gdyz jak sie pozniej dowiedzieli to ten ustawiacz swiadek jehowy caly czas latal na nich do biura skarzyc  za to ze niechceili rozmawiac ze  swiadkami po nockach.

za tes wiadectwo prawdy o siadkach to tez moje konto  na  youtube zostalo usuniete

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych