Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kongres Świadków Jehowy w Opolu [zdjęcia] :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 08:39:41

Biedni pomyleni ludzie!!!  Tak się dać wkręcić! Toż to sekta.

#22 Aspire

Aspire

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 11 lipiec 2015 - 08:55:03

Poziom zakłamania, fałszerstw religijnych jest na tym samym poziomie co w katolicyźmie.

#23 ~zdzich~

~zdzich~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 10:36:48

katolik czy świadek to jedno i to samo. wszystkie wypisywane wyżej przymioty można zastosować do tej "większości" co to lata co niedziela do kościoła, a przez resztę tygodnia pluje i szydzi. Choć w Opolu to akurat większość ludzi jest normalna.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 11:10:03

Żyjemy w wolnym kraju i każdy może sobie wierzyć w co chce. Nikomu nic do tego. Ale biskupie sługusy tego nie rozumieją. Wypisują tu różne brednie na temat tego wyznania. Powód jest oczywisty. Trzeba zniszczyć konkurencję. Tłuste rączki sutannowych bardzo lubią pieniążki, a tu tyle kasiorki zamiast na tacę idzie do tych heretyków na zmarnowanie.Biedny biskup Głódż ma tylko 12 000 zł emerytury po niecałych 10 latach "służby" w wojsku i dodatkowo dostał marne 250 000 zł odprawy. Toż to jawna dyskryminacja biskupa przez państwo. Jak za te pieniądze w swojej luksusowej rezydencji biskup ma żyć i hodować daniele? To skandal !!

„Żyjemy w wolnym kraju i każdy może sobie wierzyć w co chce. Nikomu nic do tego. …”

Też mogłeś zostać biskupem i służyć w wojsku. Mogłeś odchodząc na emeryturę dostać odprawę i teraz hodować nie tylko daniele, ale nawet kondory kalifornijskie. Ale jesteś nieudacznikiem zazdroszczącym innym sukcesu, więc jesteś zgryźliwym tetrykiem. 

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 17:40:24

Najlepszy numer byl u nich zawsze termin konca tego swiata...he...he...he...

Ostatnio o tym cicho, ale przyjdzie jak amen w paxierzu.

Maja wiele dziwacznych teori  ale tak z reka na sercu-katolicy i inni chrzescijanie tak samo.

O mahommedanach nawet nie bede wspominal-a tam za watpliwosci od razu scinajom glowe........

zamiast wciaz obrazac inne religie to jajlepiej by bylo wziasc do reki jakies dostepne media i poczytac o religiach swiata.Wlasnie Muzulmanie przezywaja Ramadan  i przez miesiac maja scisly post ktory sie konczy17 07 a po nim wielkie 3 dniowe swieto niczym B Narodzenie u Chrzescian co sie nazywa   Id AL- Fidr.Jestem pewny ze 80% katolikow nie wie jak sie oblicza swieta ruchome i kiedy po sobie nastepuja a w obrazaniu innych to 1 klasa.Warto sie zapoznac z Islamem bo pierwsze meczety juz w kraju sa budowane.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 18:10:30

Czyj właściwie jest ten Jezus? Bo prawosławni i protestanci też uważają go za swojego. Biblia oczywiście jest żydowska. Religie - chytry plan niewolenia i niszczenia ludzkości.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 18:15:37

A najlepsza jest spowiedź ludzie idą gadają co ich boli a oni poznawszy ich słabości sterują nimi jak chcą.

#28 ~andi~

~andi~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 19:13:45

KOCURY  SEKTA UPADEK SPOŁECZNY ŻE OPISUJĄ TYCH KOCURÓW PUBLICZNIE JA BYM WSZYSTKICH KOTÓW PRZEROBIŁ NA MYDŁO W OŚWIĘCIMIU JA ZAWSZE PISZE SPREJEM NA ICH KOŚCIOŁACH KOTY DO WORA A WÓR DO JEZIORA 

Nawoływanie do nienawisci ,ubliżanie ze wzgledu na wyznanie ,popieranie faszyzmu jest przestępstwem i to ściganym z urzędu .P moderator prosze zabezpieczyć ten post i powiadfomić jako administrator organy ścigania!

#29 ~andi~

~andi~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 19:22:11

o sw.jehowy mowi sie i oni tak uwazaja,ze to sa dobrzy ludzie,mnie nikt tego nie wmowi,bo ich znam -pewna kobiete,mloda,nalezala do nich,chciala sobie zycie ulozyc,a oni zonaci chcieli sobie zrobic z niej prostytutke,po kolei wracali do zon,/2 przypadki/ gdy wystapila od nich,to te ich "lotne brygady,plociary "chodzily po jej sasiadach i gadaly,ze to oni ja wyrzucili za kurestwo,oni nachodzili tez znajoma mojej corki,jej ojciec lezacy,chory na raka,gdy wracala do domu z pracy,zmeczona- to oni zlazili sie do niej,gdy ona chciala sie ojcem zajac/zabiegi pielegnacyjne i nie tylko/,gdy w koncu wyprosila ich, to jej zrobili tak jak tamtej,gdy ojciec zmarl,to znowu zaczeli do niej przychodzic,bo chata wolna byla,obowiazkow mniej--.tosa  osobniki bez honoru,nie kapuja co sie do nich mowi.mnie taki jeden,gdy przyszedl po raz kolejny mimo moich protestow, wsadzil  noge miedzy drzwi gdy chcialam je zamknac,jak mu przywalilam tymi drzwiami,to sie wreszcie odczepili,kiedys poszczulam ich psem,skopalam tylek a oni dalej przychodzili,dopiero te drzwi pomogly

Ale Ty Krysiu jesteś rozgarnięta ,a jak dobrze wychowana ,a jaka nie interesująca się plotkami,a jaka mądra,jaka żarliwa katoliczka ,a jak umiesz zrozumieć innego człowieka ,a jaka wyrozumiała ,a jaka honorowa,a jaka "kapująca",a jaka kulturalna -SZKODA TYLKO ZE NIE ZNASZ ZNACZENIA ŻADNEGO Z TYCH SŁÓW!

#30 ~Hiob~

~Hiob~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 20:28:41

„Żyjemy w wolnym kraju i każdy może sobie wierzyć w co chce. Nikomu nic do tego. …”

Też mogłeś zostać biskupem i służyć w wojsku. Mogłeś odchodząc na emeryturę dostać odprawę i teraz hodować nie tylko daniele, ale nawet kondory kalifornijskie. Ale jesteś nieudacznikiem zazdroszczącym innym sukcesu, więc jesteś zgryźliwym tetrykiem. 

Dojenie biednego państwa z pieniędzy nazywasz sukcesem? A ja to nazywam oszustwem cwaniaczka  w sutannie. 

#31 ~nn~

~nn~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 20:53:42

Mam sąsiadkę z tej sekty i znam parę osób to beznadzieja tak fałszywych i złośliwych ludzi to w życiu nie widziałam jest to starsza pani przeszła do sekty była katoliczką. Kłamią obgadują robią na złość nikt mi nie przetłumaczy że to dobrzy ludzie to nieprawda

#32 ~zxc~

~zxc~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 21:12:01

Niestety Beatko, każda religia to sekta.

#33 ~GOSPODYNI DOMOWA~

~GOSPODYNI DOMOWA~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 21:16:48

Mam sąsiadkę z tej sekty i znam parę osób to beznadzieja tak fałszywych i złośliwych ludzi to w życiu nie widziałam jest to starsza pani przeszła do sekty była katoliczką. Kłamią obgadują robią na złość nikt mi nie przetłumaczy że to dobrzy ludzie to nieprawda

Biskupia sługuska !!!!!

#34 ~Zenon~

~Zenon~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 21:20:11

Zeuge Jehovas to som poprostu Oszusty do Kwadratu (x²)! To jest Chaotyczny Lud bo sami niewierzom tak dokonca nawet w swoja Theologia. Zeuge Jehovas lazom od Drzwi do Drzwi jak jakys Domokronzce! Jesus zas niechodziol od Drzwi do Drzwi yno Ludzie przichodziyli do niego tak jak my tero Chrzescijany idziymy do Kosciola. Jesus niymiol zodnego politycznego Konceptu do sprzedanio! Ktos powiy jak to loni znajom Biblia, ja te swojy przerobione Cytaty...! Ta calo ich usmolono Straznica to jest Dämonentaktik!!!

A co ci do tego ?

#35 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 02:21:15

Mam w wsród znajomych Świadków Jehowy i są to bardzo porządni ludzie. Szkoda że katolicy tacy nie są.

prawda

#36 ~andi~

~andi~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 07:03:18

Biskupia sługuska !!!!!

Ty jesteś tą osobą która NIE obgaduje,nie kłamie ,jest wyrozumiała nie jest fałszywa itp .Ta sąśsiadka moze o Tobie spokojnie napesać to co Ty o niej i ma na to dowód (powyżej).Zajmij się w końcu swoją d..ai swoją rodziną (bo święci nie jesteście )i przestań interesować się i obgadywać sąsiadów!.Mało tego Swiadkowie to nie sekta -powinnaś chociaż tyle wiedzieć!Ty natomiast umiesz tylko publicznie obgadywać.Myśle że jako żarliwa kat dzisiaj się z tego :jęzora "chociaż wyspowiadasz i (jak co tydzień )przyrzekniesz poprawę a po spowiedzi będziesz znowu obgadywać bliżnich!

#37 NIE LUBIE ŚLAZAKOW

NIE LUBIE ŚLAZAKOW

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 12 lipiec 2015 - 08:30:28

Wszystko na pokaz. Falsz i obluda. Na zewnatrz swieci a w domy kaszanke i tatara jedza az im sie uszy trzesa. A podobno krwi absolutnie nie wolno :). Klamia, sa natretni i nie rozumieja slow "nie, nie jestem zainteresowany".

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 08:59:53

Wszystko na pokaz. Falsz i obluda. Na zewnatrz swieci a w domy kaszanke i tatara jedza az im sie uszy trzesa. A podobno krwi absolutnie nie wolno :). Klamia, sa natretni i nie rozumieja slow "nie, nie jestem zainteresowany".

To kogo Ty w końcu nie lubisz? Tytuł inny,o innych piszesz

#39 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 20:35:51

Ten cały Tomasz Bieniek to był już wierny każdej religii. Został mu jeszcze islam. Mogę się założyć ze za 4 lata będzie Mohamedem Bin Bieńkiem. Zostawiles Tomaszu żonę z dwójką dzieci a Jehowi podobno nie zdradzają. Wracaj do Skawiny.

#40 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 07:57:30

Przynajmniej jedna religia robi coś z jawnymi grzesznikami bieńkowi się nie podoba że ktoś mógł go potępić że zostawił rodzinę. W tej "prawdziwej chrześcijańskiej " katolockiej Religi,nie liczy się postępowanie według dekalogu liczy Się To aby ktoś był katolikiem ,bierny,mierny byle tylko wierny ,no i aby nie zapomniał dawać swemu najprzewielebniejszrmu ksieżulowi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych