Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kongres Świadków Jehowy w Opolu [zdjęcia] :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 18:03:01

Ich "guru" pławi się w luksusach a szara masa "szerzy wiarę"... bezwolne marionetki...

Nasi biskupi i " guru" to biedacy?

Taki np. Rydzyk to klepie biedę, że aż żal patrzeć, a szara masa niesie kasę na kolanach.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 19:00:27

Tylko im współczuć, że dali się tak zmanipulować tej sekcie, tak jak i wyborcy POstkomuchów.

A co lepiej być wyborca PIS? Lepiej robić z siebie pośmiewisko? Wystarczy popatrzeć na zajadłe twarze tej sekty spod Krzyża, na idiotyczne obiecanki elekta  i tej pani co studiowała zaocznie pracując w muzeum? Popierać tych co fałszowali akta notarialne, pisma urzędowe i pijani fotografowali się nad walizką z pieniedzmi przeznaczonymi do idiotycznych prowokacji w stosunku do obywateli?. Nie rób z siebie obserwatorze przygłupa.

#3 ~Jan - Praszka~

~Jan - Praszka~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 19:12:26

Społeczeństwo Praszki mówi stanowcze STOP innowiercom! Duch Święty tak nie nauczał. Bracia i siostry, nawróćcie się póki nie jest za późno! Jest tylko jeden Bóg, który poprowadzi was do zbawienia. Przebudźcie się, ale nie po swojemu, tylko tak jak to rozumie większość Wyznawców Wiary.

#4 ~andi~

~andi~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 20:00:29

Społeczeństwo Praszki mówi stanowcze STOP innowiercom! Duch Święty tak nie nauczał. Bracia i siostry, nawróćcie się póki nie jest za późno! Jest tylko jeden Bóg, który poprowadzi was do zbawienia. Przebudźcie się, ale nie po swojemu, tylko tak jak to rozumie większość Wyznawców Wiary.

A jedno z przykazń mowi"miłuj BLIZNIEGO swego jak siebie samego .Gdzie tutaj mowa o jakiejkolwiek religii?Jak przestrzegasz przykazań na które tak sie powołujesz?Ja tez naleze do społeczeństwa Praszki i mówie w SWOIM imieniu Stop

moherom ,oślepłym fanatykom Tak dla tolerancji i zrozumienia potrzeb innego człowieka.Tak na marginesie studencie religioznawstwa Swiatkowie Jehowy to nie sekta -to taka sama religia jak Twoja .A ze nie uznawają pewnych cudów ??Ja tez eważam że aby było dziecko musi być baba i chłop .Dzieci nie znajduje się w kapuscie nie przynosi bocian a i dzisiejsze decyzje parlamentu świadczą tym ze na cudowne poczęcia nie ma co czekać!A ile masz dzieci ?Bzykałeś /aś sie dla przyjemnośći (to tez grzeszyłeś /aś.Pozrdr również mieszkaniec Praszki

#5 ~Ktoś.....~

~Ktoś.....~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 20:05:45

Widze samych zmawców, większość osób,które sie wypowiadają na temat Świadków najpierw niech dowie co zmaczy słowo sekta,a potem noech soe wypowiada, owszem jest jedem Bóg, który dał namrawa i naleźy ichrzestrzrgać, a nie wyboerać sobie to co się chce jak Katolicy....

#6 ~anal lityk~

~anal lityk~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 21:18:43

Nalezy im sie szacunek i powazanie bo byli wsadzani do niemieckich

obozow koncetracyjnych. Tak samo niesprawidliwie ja homoseksualisci.

#7 ~Hiob~

~Hiob~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 21:28:22

Żyjemy w wolnym kraju i każdy może sobie wierzyć w co chce. Nikomu nic do tego. Ale biskupie sługusy tego nie rozumieją. Wypisują tu różne brednie na temat tego wyznania. Powód jest oczywisty. Trzeba zniszczyć konkurencję. Tłuste rączki sutannowych bardzo lubią pieniążki, a tu tyle kasiorki zamiast na tacę idzie do tych heretyków na zmarnowanie.Biedny biskup Głódż ma tylko 12 000 zł emerytury po niecałych 10 latach "służby" w wojsku i dodatkowo dostał marne 250 000 zł odprawy. Toż to jawna dyskryminacja biskupa przez państwo. Jak za te pieniądze w swojej luksusowej rezydencji biskup ma żyć i hodować daniele? To skandal !!

#8 ~nsdap~

~nsdap~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 21:43:23

Rozstrzygać w pizdu

#9 ~bartuś herbu zielona pietr~

~bartuś herbu zielona pietr~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 21:49:00

A ja powiem tak: świadkowie znają pismo św. jak nikt na świecie i umieją sie nim posługiwać , Żaden ksiądz,biskup itd  im nie dorównuje. Znam wielu świadków bo to moi sąsiedzi (chciał nie chciał tak wyszło ) Co im trzeba na plus to-to że są uczciwi ,grzeczni ,uczynni (znam z autopsji ) Maja tez swoje wady jak kazdy ale przynajmniej sie STARAJĄ przestrzegać tego co napisano w Piśmie . Ale mam też innych sąsiadów -katolików co zapylają do koscioła kilka razy w tygodniu. Chleją ,obgadują,plotkują ,bzykają co i kiedy popadnie, a przed TV przesiadują godzinami (dobrze ze moda na sukces się skonczyła )  No i tak szczerym być względem siebie i innych to więcej ++ dla świadków . Starszawy sąsiad (katolik) złamał noge i był uwięziony w domu.Nie miał sie nim kto zająć- dzieci go olały a żony już nie miał. Umarłby pewnie ten biedny chłop ale pomogli mu właśnie świadkowie bo katolicy jakoś uczuć do bliźniego nie mieli. Ktoś zapytaa czemu ty nie pomogłeś ?-bo ja tylko mogę świat zza firanki oglądać bo wózek mi się zepsuł.

#10 ~jehowici to kosmici~

~jehowici to kosmici~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 22:32:46

Odra Opole !!!

#11 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 22:39:15

a ta skrzynka na " wolne datki " najlepsza !!!

#12 ~optym~

~optym~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 22:40:10

a te inwalidy licza że Bozia im zrobi cud i wyzdrowieją ???

#13 ~bolek~

~bolek~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 23:02:38

A kto ciebie pyta kto zna biblię lepiej  od biskupa.Ciesz się że ty już tak dobrze poznałaś i dalej nic nie wiesz.

#14 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 23:35:51

chciałem zapytać członków tej sekty w imie kogo lub czego udzielacie chrztu??Chrzest w basenie a jaka jest formułka przy tej ceremonii???

#15 ~Góral~

~Góral~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 00:21:30

Mam w wsród znajomych Świadków Jehowy i są to bardzo porządni ludzie. Szkoda że katolicy tacy nie są.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 00:25:57

Świadkowie Jehowy żyją zgodnie z zasadami dekalogu.

I jest to ich wiara, potrafią dużo znieść upokorzeń dla tej wiary, potrafia wiele wycierpieć dla tej wiary.

#17 ~Eurofighter~

~Eurofighter~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 04:41:45

Zeuge Jehovas to som poprostu Oszusty do Kwadratu (x²)! To jest Chaotyczny Lud bo sami niewierzom tak dokonca nawet w swoja Theologia. Zeuge Jehovas lazom od Drzwi do Drzwi jak jakys Domokronzce! Jesus zas niechodziol od Drzwi do Drzwi yno Ludzie przichodziyli do niego tak jak my tero Chrzescijany idziymy do Kosciola. Jesus niymiol zodnego politycznego Konceptu do sprzedanio! Ktos powiy jak to loni znajom Biblia, ja te swojy przerobione Cytaty...! Ta calo ich usmolono Straznica to jest Dämonentaktik!!!

#18 ~cici miau~

~cici miau~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 06:42:08

Najlepszy numer byl u nich zawsze termin konca tego swiata...he...he...he...

Ostatnio o tym cicho, ale przyjdzie jak amen w paxierzu.

Maja wiele dziwacznych teori  ale tak z reka na sercu-katolicy i inni chrzescijanie tak samo.

O mahommedanach nawet nie bede wspominal-a tam za watpliwosci od razu scinajom glowe........

#19 talib

talib

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1774 postów

Napisano 11 lipiec 2015 - 07:00:43

KOCURY  SEKTA UPADEK SPOŁECZNY ŻE OPISUJĄ TYCH KOCURÓW PUBLICZNIE JA BYM WSZYSTKICH KOTÓW PRZEROBIŁ NA MYDŁO W OŚWIĘCIMIU JA ZAWSZE PISZE SPREJEM NA ICH KOŚCIOŁACH KOTY DO WORA A WÓR DO JEZIORA 

Teraz wiemy do kogo przysłać rachunek za naprawę elewacji  :D , to że jesteś nieszczęśliwy to twoja wina , frustracja w młodym wieku , to nie opryszczka,  to problem społeczny,  leczony piwem i dopalaczami ,   Bóg Cię i tak kocha , rodzice raczej nie .

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2015 - 07:34:58

Nie mam nic przeciwko jehowym .. ale uzycie okreslenia ,, Kongres ,, to gruba przesada ..   jest to zwykly coroczny zjazd wyznawcow tej wiary ..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych