Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kantor Strzelce Opolskie

forum Strzelce Opolskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 10:54:00

Jestem klientem Armonet (amronet.pl). W sumie to przyciągnęli mnie promocjami, których mają sporo. Jest cashback, jest zarabianie za polecanie i to jest szczególnie fajne, bo się zarabia regularnie, a nie jednorazowo. Jeśli klient, któremu się poleciło kantor robi wymiany, to odpalają mi z tego jeszcze prowizję.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 11:13:15

Jestem klientem Armonet (amronet.pl). W sumie to przyciągnęli mnie promocjami, których mają sporo. Jest cashback, jest zarabianie za polecanie i to jest szczególnie fajne, bo się zarabia regularnie, a nie jednorazowo. Jeśli klient, któremu się poleciło kantor robi wymiany, to odpalają mi z tego jeszcze prowizję.

krypto reklama takich ciemniaków właśnie potrzebują co klikają za 10 gr haha brak pomysłu na życie?

#43 Pretol

Pretol

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 11:18:06

Ja korzystam z kantora internetowego i ze swojej strony takie rozwiązanie mogę polecić Ci z czystym sumieniem. Kursy mają lepsze niż stacjonarne do tego nawet nie trzeba wychodzić z domu aby wymienić walutę. 

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 16:55:05

Ja korzystam z kantora internetowego i ze swojej strony takie rozwiązanie mogę polecić Ci z czystym sumieniem. Kursy mają lepsze niż stacjonarne do tego nawet nie trzeba wychodzić z domu aby wymienić walutę. 

I D I O T A

#45 kabus

kabus

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 11:29:09

Kantory Plus, sieć stacjonarna. Mają kurs na poziomie nawet poniżej kantorów w necie, a na dokładkę spread koło połowy grosza, a takie kursy to raczej się nie zdarzają, prawda? 

Bo widzieliście gdzieś stacjonarnie coś podobnego? My nie widzieliśmy...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum Strzelce Opolskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych