Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kantor Strzelce Opolskie

forum Strzelce Opolskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~not-anonymous~

~not-anonymous~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 20:06:55

Córka wyjeżdza za granicę na rok, chcemy wymienić pieniądze w kantorze. oczywiście nie mowa tu o kwotach ogromnych, resztę przelejemy na konto walutowe. jednak mam pytanie - gdzie najbardziej opłaca się wymienić pieniadze w naszym pięknym miasteczku? Myślałam o kantorze przy ulicy Chrobrego 1/3, korzystał ktoś z ich usług?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 08:22:40

W Strzelcach NEVER już w Zawadzkiem w Aresie w kantorze dostaniesz więcej i kupisz taniej.

#3 ~antek~

~antek~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 08:37:46

A niby dlaczego nigdy? Ja wymieniam dosyć często w kantorach w Strzelcach, Aresa znam i wg mnie różnicy nie ma. Kantory jak kantory :) 

Na Chrobrego może Pani spróbować, bo kantor fajny, ale tutaj na fajność nie można patrzeć, tylko na kurs. W dniu wymiany polecam przejść się po kantorach i sprawdzić, gdzie kurs jest najlepszy. W 90% przypadkach będzie on praktycznie taki sam, więc warto wymienić tam, gdzie wygodnie :) A jeśli ma Pani upatrzonego Chrobrego, to jak najbardziej można iść :)

#4 ~Biskup Pieniążek~

~Biskup Pieniążek~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 08:52:45

Na Chrobrego mozna też talary wymienić , czy dolary  - sam już nie wiem ?! ^_^

#5 ~Światowid~

~Światowid~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 12:04:50

Na Chrobrego mozna też talary wymienić , czy dolary  - sam już nie wiem ?! ^_^

Kopę jaj na talary 

#6 ~kasjusz~

~kasjusz~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 21:48:00

Dzisiaj wymieniłem kasę w Pewnym Kantorze, hurtowo. Pani kasjerka mówiła że mają też platformę internetową, można sprawdzić :)

#7 ~Pawelec~

~Pawelec~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 20:31:08

Ja dzisiaj bylem ale nie zdążyłem na godzinę otwarcia i mi pani powiedziała że albo mam to zrobic jutro albo internetowo :( Wymieniał ktoś internetowo? Bo widzę że wszyscy tutaj wymieniali w realu

#8 ~blankaix~

~blankaix~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2014 - 10:31:57

A po co masz internetowo wymieniac jeśli masz pewny kantor w Strzelcach? Z tego co wiem to ich www jest dosyć popularne i zawsze można sprawdzić.

#9 ~durekt~

~durekt~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 15:50:07

Niepotrzebnie szukacie kantoru w Strzelcach, skoro bez problemu można wymieniać walutę w necie. Sprawdźcie sobie amronet i korzystajcie z dobrodziejstwa XXI wieku.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 08:24:51

Kantor w Aresie w Zawadzkiem jest najlepszy w regionie ceny skupu zawsze wyższe niż w Strzelcach.

#11 Witainceaft

Witainceaft

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 wrzesień 2014 - 11:06:42

Co do kantoru w Aresie mogę potwierdzić-nie raz zarobiłem więcej niż bym miał w Strzelcach.

#12 ~blitter~

~blitter~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2014 - 18:14:25

A może po prostu pani chce się przejść? Amronet widzę że robi straszliwie natrętną reklamę. out...

Niepotrzebnie szukacie kantoru w Strzelcach, skoro bez problemu można wymieniać walutę w necie. Sprawdźcie sobie amronet i korzystajcie z dobrodziejstwa XXI wieku.

Co do Aresa - fakt, ma dość dobry kurs. Ale na Chrobrego nie raz miałem dobrą promocję. Ogólnie nie wymieniam w kantorach w naszej okolicy, tylko trochę dalej (ciągle na trasie), ale chyba na nasz rynek kantorowy nie możemy narzekać, bez przesady.

Nie mam pojęcia co do platformy internetowe. Spróbuj, może stratny nie będziesz. 

A czy ktoś z Was może mi polecić dobrego księgowego? 

#13 ~MartinEgurl~

~MartinEgurl~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 17:36:19

A może po prostu pani chce się przejść? Amronet widzę że robi straszliwie natrętną reklamę. out...

Co do Aresa - fakt, ma dość dobry kurs. Ale na Chrobrego nie raz miałem dobrą promocję. Ogólnie nie wymieniam w kantorach w naszej okolicy, tylko trochę dalej (ciągle na trasie), ale chyba na nasz rynek kantorowy nie możemy narzekać, bez przesady.

Nie mam pojęcia co do platformy internetowe. Spróbuj, może stratny nie będziesz. 

A czy ktoś z Was może mi polecić dobrego księgowego? 

Jak chcesz kantor na Chrobrego, to masz też i jakąś księgowość tam. Nie wiem, może widziałeś? :)

A

To prawda - nasze kantory mają całkiem całkiem kurs. Ja wymieniam na Wajdy ale to chyba ta sama sieć, o której mówicie.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2014 - 21:10:12

A nie lepiej przez Internet? Moim zdaniem tak, ja wymieniam w internetowym Amronecie i oszczędzam kasę, kursy rewelacyjne.

#15 ~blitter~

~blitter~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2014 - 21:30:43

yhh, ta firma atakuje wszystkich - niech admin zajmie się spamem na tym forum, zwłaszcza z tego poważanego kantoru.... 

Sprawdzę księgowość, dzięki. PK jest też na Wajdy? Nie widziałem, to bliżej będe miał. 

#16 ~Lucyna~

~Lucyna~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 14:04:14

A ja właśnie z forum dowiedziałam się o Amronet.pl- dzięki, bo kantor bardzo rzetelny i tani.

#17 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 11:57:56

Ja od kolegi z pracy, ale czy to istotne? Ważne, że Amronet to rzetelny i niedrogi kantor.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 13:00:30

Ares najlepszy,ten internetowy patałach jest do niczego i zadługo to trwa.

#19 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 17:33:54

Czy ja wiem czy za długo? Dla mnie jest OK, i Ares i Pewny. 

#20 ~słoik~

~słoik~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 10:00:55

mamy dobre kantory w SO :) ja wymieniam i w Aresie, i w Pewnym i  zawsze jest OK. ceny znaacznie niższe niż w większych miastach.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum Strzelce Opolskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych