Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kampania się skończyła , czas na pislamowską rzeczywistość

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Robur

Robur

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 10 listopad 2019 - 12:47:30

Właśnie przez wpisy takiej idiotki jak ty, to forum jest w części zablokowane.

A kto to tu wprowadził te polityczne bójki,, jeśli niejaki jaka szkoda.Nie jestes nawet w stanie uszanowac tego hajmatowego wątku, gdzie wyrażnie było powiedziane aby pisac w temacie w tym wypadku o sprawach lokalnych tej Sląskiej Ziemi.Polityki. Nie jest w stanie nikt zrozumiec a i tak będzie jak ma być, niezależnie jakie poglądy i zapatrywania by tu prezentowano.

#22 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 11 listopad 2019 - 11:34:45

A kto to tu wprowadził te polityczne bójki,, jeśli niejaki jaka szkoda.Nie jestes nawet w stanie uszanowac tego hajmatowego wątku, gdzie wyrażnie było powiedziane aby pisac w temacie w tym wypadku o sprawach lokalnych tej Sląskiej Ziemi.Polityki. Nie jest w stanie nikt zrozumiec a i tak będzie jak ma być, niezależnie jakie poglądy i zapatrywania by tu prezentowano.

Tłumoku, zauważyć ci trudno, że nie ja zacząłem ten temat, a mój wpis pojawił się dopiero pod numerem #16 !!!

Miej pretensje do „Ślązaków”, którzy zabrudzili ten heimatowy wątek!

#23 AVE SILESIA

AVE SILESIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 782 postów

Napisano 11 listopad 2019 - 19:23:07

Tłumoku, zauważyć ci trudno, że nie ja zacząłem ten temat, a mój wpis pojawił się dopiero pod numerem #16 !!!

Miej pretensje do „Ślązaków”, którzy zabrudzili ten heimatowy wątek!

Czy PiSanie o dziurze w budżecie Opola jest zabrudzaniem Heimatowego wątku ??? Przecież Opole to nasz Heimat  i nasza troska .    :D  :D  :D

#24 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 969 postów

Napisano 17 listopad 2019 - 21:35:43

Ledwie wybrali nowego Marszałka Senatu ( 4 osobę w państwie),a ku***zja już pod nim ryje.To się nadaje do prasy,że szef tej propagandowej szczekaczki jeszcze utrzymuje się na powierzchni.Szczytem było pominięcie przez Holecką zapowiedzi wygłoszenia expose przez prof.Grodzkiego.Ciekawe,czy tak samo postąpi jak expose będzie wygłaszał premier,czy prezydent.?

#25 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 969 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 08:21:26

Sorry.Miało być 3 osoba w państwie.

#26 Ucho Prezesa

Ucho Prezesa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2550 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 11:51:40

Ledwie wybrali nowego Marszałka Senatu ( 4 osobę w państwie),a ku***zja już pod nim ryje.To się nadaje do prasy,że szef tej propagandowej szczekaczki jeszcze utrzymuje się na powierzchni.Szczytem było pominięcie przez Holecką zapowiedzi wygłoszenia expose przez prof.Grodzkiego.Ciekawe,czy tak samo postąpi jak expose będzie wygłaszał premier,czy prezydent.?

Niech napisze o tym jego brat w swojej żydowskiej gazecie dla prawdziwych Polaków... :D

#27 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7136 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 17:02:33

Niech napisze o tym jego brat w swojej żydowskiej gazecie dla prawdziwych Polaków... :D

Jesteś Polakiem ???

#28 PACCO

PACCO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8902 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 21:14:51

Sorry.Miało być 3 osoba w państwie.

Niestety,,ale 4 osoba. :( 
1-prezes prezesów,,2-prezydent,,3-marsz.Sejmu RP,,4-marsz.Senatu RP.

Taka ci to pisowska rzeczywistość. :angry: 

#29 Aleg

Aleg

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 22 grudzień 2019 - 09:39:15

Kampania wyborcza się już dawno zakończyła a a plakaty kandydatów wiszą dalej na słupach i szpecą nasze ulice,,,,ci panowie teraz brylują w programach telewizyjnych i uczą praworządności a sami pozostawili po sobie pełno śmieci, maiły byc mandaty za nie uprzątnięcie plakatów wyborczych.Gdzie jest Straż Miejska a chodzi mi o gminę Zdzieszowice

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych