Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kampania się skończyła , czas na pislamowską rzeczywistość

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 milominderbinder

milominderbinder

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 362 postów

Napisano 22 październik 2019 - 18:04:20

Właśnie przez wpisy takiej idiotki jak ty, to forum jest w części zablokowane.

W ogóle powinno zostać zlikwidowane, razem z tą śmieszną gazetą.

#22 Ewald

Ewald

Swojak

• PipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 24 październik 2019 - 11:39:57

Kiedy odblokują FORUM?

#23 zdzis40

zdzis40

Swojak

• PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 29 październik 2019 - 16:14:04

Prawdziwa

pislamowska rzeczywistość

Jest taka że dobrze się wybory nie skończyły a ja właśnie dostałem pismo i czynsz o 100 złotych poszedł w górę od listopada płatne i żebym miał jakieś normalne mieszkanie ale za ruinę którą jak postawili po wojnie to do dziś nie była remontowana  hehehe

#24 Robur

Robur

Swojak

• PipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 10 listopad 2019 - 12:47:30

Właśnie przez wpisy takiej idiotki jak ty, to forum jest w części zablokowane.

A kto to tu wprowadził te polityczne bójki,, jeśli niejaki jaka szkoda.Nie jestes nawet w stanie uszanowac tego hajmatowego wątku, gdzie wyrażnie było powiedziane aby pisac w temacie w tym wypadku o sprawach lokalnych tej Sląskiej Ziemi.Polityki. Nie jest w stanie nikt zrozumiec a i tak będzie jak ma być, niezależnie jakie poglądy i zapatrywania by tu prezentowano.

#25 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1017 postów

Napisano 11 listopad 2019 - 11:34:45

A kto to tu wprowadził te polityczne bójki,, jeśli niejaki jaka szkoda.Nie jestes nawet w stanie uszanowac tego hajmatowego wątku, gdzie wyrażnie było powiedziane aby pisac w temacie w tym wypadku o sprawach lokalnych tej Sląskiej Ziemi.Polityki. Nie jest w stanie nikt zrozumiec a i tak będzie jak ma być, niezależnie jakie poglądy i zapatrywania by tu prezentowano.

Tłumoku, zauważyć ci trudno, że nie ja zacząłem ten temat, a mój wpis pojawił się dopiero pod numerem #16 !!!

Miej pretensje do „Ślązaków”, którzy zabrudzili ten heimatowy wątek!

#26 AVE SILESIA

AVE SILESIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 782 postów

Napisano 11 listopad 2019 - 19:23:07

Tłumoku, zauważyć ci trudno, że nie ja zacząłem ten temat, a mój wpis pojawił się dopiero pod numerem #16 !!!

Czy PiSanie o dziurze w budżecie Opola jest zabrudzaniem Heimatowego wątku ??? Przecież Opole to nasz Heimat  i nasza troska .    :D  :D  :D

#27 Robur

Robur

Swojak

• PipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 12 listopad 2019 - 11:08:20

Pokazałeś kulturę wysokiego lotu,biedny emerytowany kominiarzu z niemodlina.Kim to ty już nie byłes tu na tym forum od wita7 albo nawet wcześniej poczynając.Swoim wpisem  chciałem zauważyc twoje niezliczone wpisy na walce z tablicami miejscowośći.No i co wskurałeś  odpowien twoim stylem goown.Aż uciecha serce śćiska patrząc na kolejne wydania Schleisen Journal jak niezliczona rzesza dzieci młodzieży a nawet starszych bezbłędnie posługuje się Niemieckim podkreslając swe prawdźiwe więźi narodowe.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych