Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kaczyński straszy GW i PO prokuratorem. PO kpi a GW zapowiada kolejne publikacje na temat afery

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3117 postów

Napisano 20 luty 2019 - 10:30:06

To już całkowity upadek człowieka "kryształa". :D

#2 Zgryźliwy

Zgryźliwy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 20 luty 2019 - 11:18:14

Straszy ty bucu? No to bójcie się wypierdki!

#3 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 20 luty 2019 - 11:53:07

To już całkowity upadek człowieka "kryształa". :D

Tak, tak, już upadł........... już po wyroku, sąd uznał J. Kaczyńskiego winnego wszystkich zarzucanych mu czynów i skazał go prawomocnym wyrokiem, a potem..............się obudziłeś :)

#4 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3117 postów

Napisano 20 luty 2019 - 12:53:32

Została roztrzaskana maska człowieka skromnego i nieporadnego, który nie potrafi zrobić zakupów i nie ma konta w banku.

#5 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3117 postów

Napisano 20 luty 2019 - 12:58:02

Człowieka który przez lata dbał by legenda o jego skromności i politycznej bezinteresowności zakorzeniła się w umysłach wyborców.
Dzięki GW Polacy ujrzeli z kim mają do czynienia i jak jest naprawdę

Użytkownik Olaf Leniuchowicz edytował ten post 20 luty 2019 - 12:59:33

#6 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3117 postów

Napisano 20 luty 2019 - 13:00:05

Taki był pewny siebie, taki nietykalny. A dzisiaj widzimy przestraszonego człowieka który nie wie jak wybrnąć z sytuacji w której się znalazł. Miota się, nie widzi wyjścia. W desperackim akcie zwraca się do politycznie sterowanej przez swojego koalicyjnego kompana prokuratury by ścigać dziennikarzy, którzy ujawnili nagrania z jego udziałem i polityków którzy mają odwagę mówić głośno o skandalu.
Jak wiadomo pycha kroczy przed upadkiem... którego właśnie jesteśmy świadkami.:D

#7 Zgryźliwy

Zgryźliwy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 552 postów

Napisano 20 luty 2019 - 13:13:57

Panie! Nie kompromisuj sie pan! Dobre? :D  :D  :D

#8 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 20 luty 2019 - 13:23:18

Człowieka który przez lata dbał by legenda o jego skromności i politycznej bezinteresowności zakorzeniła się w umysłach wyborców.
Dzięki GW Polacy ujrzeli z kim mają do czynienia i jak jest naprawdę

Nie wiem czy pamiętasz, ale to, że rzekomo nie potrafi zrobić zakupów i nie ma konta w banku zawsze było wykorzystywane przez jego przeciwników politycznych do przedstawiania J. Kaczyńskiego w negatywnym świetle jako człowieka nieporadnego i mało zaradnego, tak samo jak to, że jest niskiego wzrostu i ma kota w domu, choć jak wiemy jest wielu innych polityków jak choćby Leszek Miller czy bardziej znany W. Putin, którzy są dokładnie takiego samego wzrostu co J.Kaczyński jednak nigdy i nigdzie nie było to powodem drwin i nie było tak nagłaśniane przez media jak w przypadku J. Kaczyńskiego.

To, że J.Kaczyński jest skromnym człowiekiem to wiadomo od dawna, wystarczy zobaczyć jak mieszka, jak wygląda dom w którym mieszka i porównać to do pałaców choćby J.Owsiaka, R. Sikorskiego, L.Wałęsy, G. Schetyny i wielu, wielu innych.

#9 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3117 postów

Napisano 20 luty 2019 - 13:35:19

Nie wiem czy pamiętasz,

Ja mam takiego znajomego prezesa co kroi prawie 40tys./m. a jeździ fordem za kilka tys. i wszystkim przez lata wpierał że taki skromy i właściwie to nic nie zarabia na tym stołku. :D

#10 Michał Stryku

Michał Stryku

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 20 luty 2019 - 14:00:09

GW pieczołowicie usiłuje ulepić swoją "aferę" z gówna. Brak konta w banku jest dziś przejawem niesamowitej zaradności, a nie nieporadności, bo konto w banku ma każdy deb***. Wzrost? Na to nikt wpływu nie ma, ale jak widać otwarta na wszelkie odmienności i "upośledzenia" tolerancyjna i europejska opozycja lubi szydzić z ludzi z powodu ich wyglądu. Nie umie zrobić zakupów? No patrzcie! Jest tak nieporadny, że zakupy w zębach przynoszą mu inni. Faktycznie nieudacznik.

#11 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 20 luty 2019 - 15:17:27

Tak, tak, już upadł........... już po wyroku, sąd uznał J. Kaczyńskiego winnego wszystkich zarzucanych mu czynów i skazał go prawomocnym wyrokiem, a potem..............się obudziłeś :)

Bardzo trafne spostrzeżenie i oPiS rzeczywistości w Wolsce  . :D

O prawie i sprawiedliwości możesz w Wolsce tylko marzyć we śnie !!!     :P  :P  :P 

#12 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 20 luty 2019 - 15:30:29

Bardzo trafne spostrzeżenie i oPiS rzeczywistości w Wolsce  . :D

O prawie i sprawiedliwości możesz w Wolsce tylko marzyć we śnie !!!     :P  :P  :P 

Co macie na myśli Frau Blumstein, rozgrzanych I POsłusznych sędziów na telefon z czasów PO-PSL ? :)

#13 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 20 luty 2019 - 15:35:26

Nie wiem czy pamiętasz, ale to, że rzekomo nie potrafi zrobić zakupów i nie ma konta w banku zawsze było wykorzystywane przez jego przeciwników politycznych do przedstawiania J. Kaczyńskiego w negatywnym świetle jako człowieka nieporadnego i mało zaradnego, tak samo jak to, że jest niskiego wzrostu i ma kota w domu, choć jak wiemy jest wielu innych polityków jak choćby Leszek Miller czy bardziej znany W. Putin, którzy są dokładnie takiego samego wzrostu co J.Kaczyński jednak nigdy i nigdzie nie było to powodem drwin i nie było tak nagłaśniane przez media jak w przypadku J. Kaczyńskiego.

To, że J.Kaczyński jest skromnym człowiekiem to wiadomo od dawna, wystarczy zobaczyć jak mieszka, jak wygląda dom w którym mieszka i porównać to do pałaców choćby J.Owsiaka, R. Sikorskiego, L.Wałęsy, G. Schetyny i wielu, wielu innych.

1. zakupów nie potrafi zrobić

2. Konto już mu wyrobiła jego służąca , bo bez konta nie dostanie kredytu.

3. Jest nieporadny , mało zaradny i leniwy , bo nie potrafi  wyremontować podarowanej mu przez komunistów willi.

4. Jest niskiego wzrostu - podobnie jak Lenin  i podobnie jak Lenin marzy o mauzoleum.

5. Kot Alik zdechł , z głodu.

6. To , że Kaczynski mieszka jak w jurcie nie jest zaletą tylko symbolem niechlujstwa .

7. Widziałeś człowieka , który zadrwił z Putina ??? :D  :D  :D

#14 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 20 luty 2019 - 15:39:20

Co macie na myśli Frau Blumstein, rozgrzanych I POsłusznych sędziów na telefon z czasów PO-PSL ? 

Mój wPiS jest tylko zobrazowaniem twojego przemyślanego wywodu.  :D

Nie wiem co miałeś na myśli  PiSząc :  

"Tak, tak, już upadł........... już po wyroku, sąd uznał J. Kaczyńskiego winnego wszystkich zarzucanych mu czynów i skazał go prawomocnym wyrokiem, a potem..............się obudziłeś "

:P  :P  :P 

#15 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 774 postów

Napisano 20 luty 2019 - 16:07:25

1.   :D  :D  :D

A jak jest z tobą?

1. Całymi dniami siedzisz na forum, jakbyś nic do roboty nie miała.

2. Znasz się „na wszystkim”, a jak przychodzi do konkretów, to głupio pytasz „na kogo głosujesz?”.

4. Uprawiasz najstarszy zawód świata.

5. Na każdym kroku udowadniasz, że jesteś kawałkiem tkaniny przeznaczonym do konserwacji powierzchni płaskich!

#16 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 774 postów

Napisano 20 luty 2019 - 18:18:44

Prokuratura: Tłumaczka Birgfellnera została zmieniona

Tłumaczka, występująca jako biegła w postępowaniu sprawdzającym z zawiadomienia Geralda B., została zmieniona z uwagi na okoliczności świadczące o braku jej bezstronności. Po opuszczeniu siedziby Prokuratury Okręgowej w dniu 11 lutego tłumaczka wsiadła do auta razem ze świadkiem Geraldem B. i jego pełnomocnikiem, Romanem Giertychem- poinformował PAP prok. Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.
Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl...campaign=chrome

#17 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 5879 postów

Napisano 20 luty 2019 - 19:15:17

A jak jest z tobą?

2. Znasz się „na wszystkim”, a jak przychodzi do konkretów, to głupio pytasz „na kogo głosujesz?”.

5. Na każdym kroku udowadniasz, że jesteś kawałkiem tkaniny przeznaczonym do konserwacji powierzchni płaskich!

Esbeka nr 2 ??? Ty widać wszystko wiesz .    :P  :P  :P

Co wy pislamiści macie z tym szpiegowaniem  , Antonio was tak wytresował ???   :D  :D  :D

#18 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 20 luty 2019 - 19:37:00

A jak jest z tobą?

Napisałeś w temacie: „Wirtualna Polska: Politycy PiS pomogą wypełnić PIT. Za 1 proc. dla ojca Rydzyka“ w poście numer 15 następujący tekst: “…Ty będziesz na mnie pluł, a ja mam mówić, że deszcz pada?...”

Odpowiedziałem Ci: “…Pokaż proszę tylko jeden mój wpis, gdzie na Ciebie “pluję”. Przeproszę od razu, jeżli coś takiego zrobiłem…”

To było 11-go lutego. Do dzisiaj nie odpowiedziałeś. Więc co jest? Twoja kolejna nieprawda, którą tutaj szerzysz?

Nadal czekam na odpowiedź!

#19 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3117 postów

Napisano 20 luty 2019 - 20:26:02

GW pieczołowicie usiłuje ulepić swoją "aferę" z gówna. Brak konta w banku jest dziś przejawem niesamowitej zaradności, a nie nieporadności, bo konto w banku ma każdy deb***.

Co racja to racja. Po co ci konto w banku kiedy możesz mieć bank... zrepolonizowany albo taki za złotówkę. :D

To nie GW ulepiła aferę tylko zięć kuzyna, szwagier czy ktoś tam, w każdym razie rodzina :D

#20 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 774 postów

Napisano 21 luty 2019 - 08:56:56

Esbeka nr 2 ??? Ty widać wszystko wiesz .    :P  :P  :P

Co wy pislamiści macie z tym szpiegowaniem  , Antonio was tak wytresował ???   :D  :D  :D

Myślałem, że zapytasz o brak punktu trzeciego, ale jak widać, jesteś mało rozgarnięta! 

3. Wyssałaś antypolonizm i nazizm z mlekiem matki i babki.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych