Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Joanna Łochowska w Odrze Opole

Joanna Łochowska ciężary Odra Opole Ryszard Szewczyk treningi mądrość opalenizna

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michał Stryku

Michał Stryku

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 12:17:39

Zawodniczka UKS PCK Zielona Góra Joanna Łochowska przeszła do klubu Odra Opole. Sztangistka jest dwa razy złotą medalistką miszczostw europy w podnoszeniu ciężarów. Nowy klub, nowe wyzwania. Joannie Łochowskiej może być ciężko odnależć się w nowym klubie, wśród gorszych i mniej doświadczonych zawodników i zawodniczek od siebie. Także trener Ryszard Szewczyk pozostawia wiele do życzenia w porównaniu z poprzednim trenerem Przemysławem Łochowskim- bratem zawodniczki. Trzymajmy kciuki za Joasię, niech pięknie nam pracuje.

#2 Michał Stryku

Michał Stryku

Bywalec

• PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 14:10:16

To znaczy do Budowlanych Opole przeszła. Pomyliłam się.

#3 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7130 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 14:37:55

Snafca podnoszenia ciężarów .    :D  Trener i zawodnicy "Budowlanych" pozostawiający dużo do życzenia ,  słabowici jacyś . Tak trudno będzie się Joasi odnalezć w tym dziwnym , nowym świecie . A Joasia taka światowa babka jest i nawet  po świecie się wyśmigała.  Po co to wszystko ponad 30 letniej  sportsmence , nie lepiej było zostać w Zielonej Górze ?

Tak dla wiadomości super sportsmenki Pan trener wychował mnóstwo medalistów mistrzostw Polski , Europy , , Świata czy Olimpiady  , a "Budowlani " zdobyli tyle tytułów Drużynowych Mistrzów Polski ,  że Aśka rzeczywiście może mieć problemy z adoptacją pośród mistrzów. 

Asiu nie wpadaj w kompleksy i dostosuj się do MISTRZÓW z Opola , a depresja cię ominie. :D

Trzymamy kciuki za Joasię , niech pięknie pracuje  .Może uda jej się zaadoptować pośród gwiazd podnoszenia ciężarów.    :wub: 

#4 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7130 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 14:51:49

Zawodniczka UKS PCK Zielona Góra Joanna Łochowska przeszła do klubu Odra Opole. Sztangistka jest dwa razy złotą medalistką miszczostw europy w podnoszeniu ciężarów. Nowy klub, nowe wyzwania. Joannie Łochowskiej może być ciężko odnależć się w nowym klubie, wśród gorszych i mniej doświadczonych zawodników i zawodniczek od siebie. Także trener Ryszard Szewczyk pozostawia wiele do życzenia w porównaniu z poprzednim trenerem Przemysławem Łochowskim- bratem zawodniczki. Trzymajmy kciuki za Joasię, niech pięknie nam pracuje.

Chyba Aśka ma inne zdanie od ciebie - Stryku. :D

Od wielu lat Budowlani Opole to najlepszy klub w Polsce. Ważna była dla mnie też osoba trenera Ryszarda Szewczyka. Przychodzę do Budowlanych, żeby się jak najlepiej przygotować do ważnych tegorocznych imprez czyli mistrzostw Europy i mistrzostw świata. Docelowo myślę o starcie na igrzyskach w Tokio za półtora roku. Startuję już od wielu lat, ale to nie jest tak, że już wszystko wiem o ciężarach, że wszystko potrafię. Wierzę, że w Budowlanych jeszcze się czegoś nauczę, że jeszcze poprawię wyniki. Z tą myślą zmieniałam klub. To nie była łatwa decyzja, bo przez całą karierę reprezentowałam UKS Zielona Góra. Trzeba jednak szukać nowych możliwości, nowych dróg, by się jeszcze poprawić. Moim celem jest wyjazd na igrzyska w Tokio, a potem jak najlepszy na nich występ. Opole i Budowlani to dla mnie szansa by zrobić postęp.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Joanna, Łochowska, ciężary, Odra, Opole, Ryszard, Szewczyk, treningi, mądrość, opalenizna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych