Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

147 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~MARPA~

~MARPA~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 12:16:53

Jaki Jarnołtów?Na Ukrainie czy we Wrocławiu?

#2 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 14:33:13

Koło Nysy!Dziś cały dzień Policja szuka sprawcy.Mam nadzieje że go znajdą lub ruszy go sumienie i sam się zgłosi na Policję!Niech odpowie za swój czyn!

#3 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 14:33:54

wyobraź sobie,że istnieje taka miejscowość w Polsce, wystarczy sięgnąć do mapy http://www.zumi.pl/n...t=&loc=Jarno

#4 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 15:39:06

Jarnoltow to miejscowosc mieczy Otmuchowem a Glucholazami tuz przy granicy...

#5 ~BULI_Jarnołt~

~BULI_Jarnołt~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 16:05:28

Mógł przeżyć gdyby nie ludzka głupota! Straciliśmy kumpla,którego już teraz żadne słowa nie podniosą! Wraz z wieloma osobami mam głęboką nadzieje,że sprawca szybko się znajdzie! nie potrafię tego pojąć jak można tak postąpić! nawet w największych nerwach nie zostawia się osoby tak rannej!!!

#6 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 17:08:56

to straszne jak tak mozna potracic i zwiac z miejsca wypadku zabije go sumienie jesli je wogole ma a chyba raczej nie, mam nadzieje ze go szybko znajda!!! wspólczucia dla rodziny i bliskich [*]

#7 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 17:41:54

Szczerze, powinni znalezc tego skur*** i pocwiartowac!!!! Za taka znieczulice i glupote powinien isc do piachu!!!
Bezczelnosc poprostu!!!

[*]

#8 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 18:19:28

Dziwi mnie tylko taki fakt: Patryk mieszkał pod granicą a znaleźli go w połowie wioski!Skądś musiał wracać, z kimś napewno był tego wieczoru, zawsze go widziałem w gronie kolegów!A tu nagle sam był i nikt nic nie widział????A sprawcy nie życzę aby jakiegoś jego członka rodziny ktoś tak zostawił na pewną śmierć i żeby sprawca również uciekł z miejsca i nie przyznawał się!Bo czuł byś to samo co teraz jego rodzina!!!Człowieku jeśli to czytasz, wiedz jedno czy teraz czy później zapłacisz za swój czyn i abyś zgnił w piekle!
Patryk [*] spoczywaj w spokoju!Wyrazy współczucia dla rodziny:(

#9 ~mati~

~mati~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 19:20:42

nie wiem jak podlym i okrutnym trzeba byc, zeby drugiego czlowieka tak zostawic na ulicy, jak jakies zwierze!!! ile jeszcze lez musza wylac matki, ile jeszcze takich tragedii musi sie zdarzyc, ile jeszcze takich bezsensownych smierci, by kierowcy w koncu zaczeli jezdzic po Jarnoltowie przepisowo!!! mam nadzieje,ze tutejsza policja zrobi wszystko co mozliwe, zeby odnalezc sprawce! musi zaplacic za to co zrobil!!! nie wyobrazam sobie zeby ten morderca chodzil bezkarnie po ulicach!!!! mam nadzieje, ze czytasz te wypowiedzi i ze twoje sumienie nie da ci spac! zabiles czlowieka, nie pomogles mu bojac sie o swoja d***, skazales go na smierc,mlodego chlopaka, ktory mial przed soba cale zycie, plany, marzenia!!! zabrales mu to wszystko! skrzywdziles jego rodzine! i samego siebie bo bedziesz teraz musial zyc ze swiadomoscia, ze zabiles czlowieka!!! Wyrazy wspolczucia dla rodziny:(((

#10 ~lacky luck~

~lacky luck~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 20:32:14

szkoda chlopaka,nigdy nie chodziles sam, gdzie byliscie koledzy.A ty chamie,, ktory to zrobiles przyznaj sie i odpowiedz za swoj czyn,niedlugo sie to wyjawi kim jestes..........

#11 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 09:13:18

Nie chcę siać plotek ale obiło mi się o uszy że wczoraj Policja zatrzymała 2 podejrzanych o to zdarzenie. Są to dwaj mieszkańcy wsi. Policja bierze pod uwagę inną możliwość niż potrącenie.

#12 ~kol~

~kol~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 13:19:48

jak można tak postąpić , potrącić człowieka i uciec to nie pojęte .. mam nadzieje ,że policja jak najszybciej znajdzie sprawcę tego wydarzenia . niech zgnije w więzieniu za to ,że odebrał nam tak wspaniałego kolegę jakim był Patryk . niech do końca życia sumienie nie da mu spokoju . . spoczywaj w pokoju Patryk [*] nigdy o Tobie nie zapomnimy .

#13 ~`zrozpaczona`~

~`zrozpaczona`~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 15:29:32

nie znałam Go osobiście, ale to był młody chłopak, mający przed sobą całe życie! marzenia, plany. miała wielu wspaniałych znajomych. nie mogę pojąć tego, że w tak spokojnej miejscowości mógł On tak zginąć. gdzie jest sprawiedliwość? On miał tylko 19 lat. człowieku, który to zrobiłeś byś się poniewierał w piekle. by i tobie coś tak przykrego się stało. to jest niepojęte co zrobiłeś, ten chłopak niczym Ci się nie naprzykrzyła, a ty stanąłeś na jego drodze. szok istny szok. to mógł być równie ktoś z moich przyjaciół mieszkających tam, to mogli być wszyscy.
wyrazy współczucia dla rodziny. spoczywaj w pokoju, Kolego [*][*][*]

#14 ~ZSM~

~ZSM~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 14:11:19

Wczoraj w mechaniku policjanci po cywilnemu zatrzymali 18-latka z zawodówki,na którego mają mocne dowody że to on potrącił Patryka i uciekł z miejsca zdarzenia!Chłopak jak gdyby nic po całym zdarzeniu poszedł do szkoły i udawał że nic nie wie!Nie był to nikt od nas z wioski.

#15 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 14:48:46

ja wiem cos innego ze jakis kolego tego chlopaka szedl z nim w ta noc pzez wioske i po calym zdarzeniu uciekl gdzies w pola.Ale czy to prawda to nie mam pojecia.Teraz beda rożne historie tego wydarzenia.

#16 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 14:54:49

Tak i nad ranem zatrzymała go policja. Był cały z błota i pijany w sztok!

#17 ~abcd~

~abcd~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 15:07:21

Niewiem czy to prawda bo to wiem z pogłosek że chłopak króry zginął niedoznał wielu zewnętrznych obrażeń tylko miał głowe rozbitą,i nawet okulary były całe.A ten jego kolega był aż tak pjany ze nic niepamietał? to dlaczego on uciekł gdzieś w pola a niepomógł kumplowi w takiej tragedii? strasznie dużo jest pytań co do tego wydarzenia.

#18 ~abcd~

~abcd~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 15:11:49

Jak wiem z pogłosek to chłopak który zginął niedoznał większych obrażeń zewnętrznych ja rozbita glowa,nawet okulary niebyły ruszone.To dlaczego ten kolega uciekł w pola a niepomógł swojemu kumplowi w tragedii?to aż tak pijany był że nic kompletnie niepamięta?

#19 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 15:13:53

Dlatego ktoś pisał że Policja bierze pod uwagę że to mogło być coś innego niż potrącenie!Też słyszałem że miał tylko głowę rozbitą i przecięta szyję!Tak ten jego najlepszy kolega nie pomogł mu ani policji zatrzymać sprawcy tylko uciekł w pola i sie chował i pił w najlepsze!Dlatego też go zwineli!

#20 ~aaaa~

~aaaa~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 15:42:33

Ludzie niesluchajcie plotek , i niepier***icie glupot , bo gowno wiecie jak bylo z tymi jego kolegami , a pier***icie takie glupoty ze zal czytac !!!cała wine chcecie na nich zwalic , bo nierozumiem waszej glupoty , macie odwge pisac takie pzdury to zapytaje tego kolegi dlaczego uciekl niby w pola jak wy twierdzicie!!!! zal was sluchac!!1

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych