Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~katrina~

~katrina~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 15:34:14

a czy beda przyjecia?

#2 ~Edyta Hanszke~

~Edyta Hanszke~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 14:46:17

autor tekstu ma dziwną manierę odmieniania niektórych wyrazów: "DinglofingU", "blogU", jak to czytam to mi się nóż w kieszeni otwiera..

A jak zdaniem "RafaelA" odmienia się po polsku?

#3 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 19:56:38

tez bardzo chciałabym tam pracowac

#4 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 08:34:15

Czy kobiety tam pracują???i czy jest szansa na pracę bez jezyka?pewnie bez języka nie :-( Pracowałam 4 lata w firmie automotoryzacyjnej w Polsce,hm nadal pracuję.

#5 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 01:47:04

ja pracuje w bmw w monachium, i niestety ludzie są traktowani jak roboty, jesteś niczym dziś pracujesz jutro nie, nestety takie realia tylko że w monachium są kilkakrotnie wyższe ceny mieszkań niż na dingolu, a kiedy przychodzi zima robi sie zastój i część osób "leci", ale lepsze to niż praca w polsce za najniższą krajową, chociaż to nie jest mój szczyt marzeń,

#6 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 10:00:15

Krzysiek a jak długo tam pracujesz? ja przyjezdzam za tydzien do rodziny do monachium i chcialbym sie gdzies zaczepic, myslalem o BMW , idzie wiosna - beda nowe przyjecia, ile mozna tam wyciagnac za miesiac ? (zeby starczylo na zycie i oplacenie mieszkania bo u mamy nie bede ciagle siedzial ) dzieki za odpowiedz!

#7 ~MORPHEUS~

~MORPHEUS~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2014 - 17:36:56

Kiedy rusza fabryka bmw 2014:-) ?? Od kiedy posrednicy zaczna rekrutacje?

#8 ~Hanys~

~Hanys~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 17:53:14

Polskie Lemingi w Niemczech. Ale jaja ....

#9 ~mario~

~mario~
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 12:19:12

hej moglibyście podac mi namiary na pośrednika załatwiający prace do bmw? znam język i moge jechac w kazdej chwili albo email na który moglbym wysłać swoje cv

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 12:18:09

witam, z bmw teraz zwalniają masowo, poważnie mowie

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 22:32:08

Pomarzyć dobra rzecz , tzn. zostać zatrudnionym na stałe bezpośrednio przez BMW , ktoś wspomniał o zwolnieniach , tak były niezbyt duże po kryzysie w 2008  i dotyczyły głównie pracowników tymczasowych , teraz wszystko wróciło do poziomu sprzed kryzysu , a nawet go przekroczyło , firma ciągle zwiększa produkcję i zatrudnienie , jeden z najnowszych projektów to rozbudowa tzw.FIZ w Moanchium , czyli tłumacząc ogólnie centrum rozwoju i  inzynierii , powstanie tam niebawem 15 tysięcy ( słownie 15 tysięcy ) miejsc pracy , głównie dla inzynierów i techników , dodatkow ciągle są rozbudowywane fabryki , nie tylko w Niemczech ale  wszędzie tam gdzie koncern je posiada , bo obecnie wszystkie pękają w szwach ,tak są obciążone pracą .

#12 ~bmw~

~bmw~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 12:23:13

Ta zdrajczyni co napisała do nto ten artykuł pracuje u mnie na hali. Powinien ją ktoś potrącić wreszcie przed fabryką.

#13 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2015 - 14:31:56

Witam.szukam kogoś z okolic Krakowa kto pracuje  w BMW w Dingolfing.piszcie na :mirek233@onet.eu.TO WAŻNE

#14 ~Michael~

~Michael~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 10:42:01

Witam,

pracowalem w BMW w latach 2000 do 2007 powiem tak praca najlesza z najlepszych, pracowalem 6 lat w Monachium i jeden rok w Dingolfingu dlatego ze pierwszy rok pracowalem w MOnachium , a drugi w Dingolfingu dlatego ze w tamatym czasie przepisy nie pozwalay dluzej jak rok pracowac na jednym dziale, Co do pracy pracowalem na skladiu tylnego zawieszenia, ktos powie ze praca ciezka , brudna nic z tych rzeczy jedna z najlepszych moim zyciu nigdy przez te lata nie slyszalem zeby ktos narzekal zeby ktos malo zarobil, a po tym artyklue mam wrazenie ze ludzia tam pracujacy sie krzywda dzieje, powiem tak jak ktos chce dobrze zarobic miedz dobra prace to nic lepszego od zycia nie moze dostac jak praca w BMW.Jest tu mowa ze na zime branza automotive usypia bzdura, branza nigdy nie usypai tylko jest nadmiar pracowanikow mnie urlopu osob co sa na stale zatrudnieni w BMW i z tego wynika to ze osoby sa zwalniane ale jakie osoby a takie co przyjechaly pracowac w sezonie lato/jesien takie osoby zawsze maja tego swiadomosc ze zostana zwolnione tak wiec sensacji nie ma. Co do zarobkow ok 1300 euro ale to nie jest uzaleznione od zadnego majstra ze po latach dostajesz pod 2000euro tylko ustawowo, jak predko wypracujesz swoje godzinny rezerwowe w tamtym czasie to bylo 150 godz tak wyplata idzie do gory co za tym idzie kazdy rok wiecej przepracowany na tym samym satnowisku /dziale zwieksza sie procentowo do wyplaty. Powiem krotko wrocilem do Polski i to mnie cieszy, mysle ze nie bede juz musial wiecej wyjezdzac, ale jak bym musial to tylko jeden kierunek BMW Monachium, tak wiec ludzie cieszcie sie z tej pracy ktora macie w BMW.

#15 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2015 - 21:57:28

Czy są przyjęcia do BMW ?

#16 ~melo melo~

~melo melo~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 23:51:06

Zglosilem podanie o prace teraz za posrednikiem i ile czeka sie na odp i jak ona wyglada bo zglosilem sie teraz by miec prace na wakacje jak myslicie jest duza szansa sie tam dostac i jak tez wyglada tam jakis??

#17 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 00:15:07

Nie piszcie pośrednik . Jest Agencja pracy która zatrudnia . Żeby tam się dostać trzeba znać podstawy języka niemieckiego i angielskiego . Wiele osób z Polski jest zdziwiona ponieważ trzeba tam pracować . W Polsce wydajnośc pracy jest bardzo niska , mało się zarabia ale w wiekszosci prac nic sie nie robi tu trzeba pracowac w kazdej minucie na zmianie . około 70-80 % Polaków przyzwyczajonych do nic nie robienia szybko stad wyjezdza.

#18 ~Filip~

~Filip~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 15:25:38

Nie piszcie pośrednik . Jest Agencja pracy która zatrudnia . Żeby tam się dostać trzeba znać podstawy języka niemieckiego i angielskiego . Wiele osób z Polski jest zdziwiona ponieważ trzeba tam pracować . W Polsce wydajnośc pracy jest bardzo niska , mało się zarabia ale w wiekszosci prac nic sie nie robi tu trzeba pracowac w kazdej minucie na zmianie . około 70-80 % Polaków przyzwyczajonych do nic nie robienia szybko stad wyjezdza.

można się z panią jakoś skontaktować? Miałbym kilka pytań 

#19 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 14:31:25

Ciekawe ile Polaków pracuje w Bmw? Bo dostać się do Bmw jest bardzo ciezko. Cała masa obcokrajowców owszem pracuje ale są zatrudnieni w jakiejś agencji pracy. Ich jest całe mnóstwo. Gorsze, ktore placa grosze i lepsze które płacą sporo ale język musi być biegły plus inne kwaöifikacje.

#20 ~SEBA~

~SEBA~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2016 - 13:02:24

ma ktoś namiary gdzie złożyć aplikacje do pracy w BMW

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych