Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~fred~

~fred~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 16:43:46

Tyle kasy na takie pierdoły?Swaczyna i Goc z głupim na łby się pozamieniali,no poza tym łatwo im wydawać nie swoje pieniądze,jak by mieli wydać ze swoich apanaży to budżet miasta na te ich projekty wyniusł by 0zł.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 17:22:05

3 mln. na przebudowę kibli - CBA zaczęło działać -nie boją się.

#3 Driver

Driver

Ciężko jest być zajebistym,no ale ktoś musi.

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1735 postów

Napisano 30 listopad 2013 - 17:46:32

Ja myślałem,że urząd z samego założenia powinien wspierać nowych przedsiębiorców.Kolejne miejsca pracy,ale w urzędzie ? Panie burmistrzu,my (podatnicy) i tak już nie wyrabiamy.

#4 ~metal werk~

~metal werk~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 18:36:55

Ja myślałem,że urząd z samego założenia powinien wspierać nowych przedsiębiorców.Kolejne miejsca pracy,ale w urzędzie ? Panie burmistrzu,my (podatnicy) i tak już nie wyrabiamy.

Cześć Driver

Nas przedsiębiorców - którzy jako nieliczni  płacą prawdziwe podatki a nie jak urzędasy przerzucanie pieniędzy z kieszeni do kieszeni  kopią w doopę z każdej strony a zarazem przeznaczają 9000000 zł na socjal min. na bezrobotnych .

Wytłumacz mi Driver co jest kaman ? No bo ja to chyba gupi jestem.

Przecież gdyby z tych 9000000 zł  chodź 1/3 przeznaczyli na pomoc dla przedsiębiorców / mniejsze obciążenia/ to  i zatrudnienie by wzrosło i gospodarcza karuzela nabrała by rozpędu / ty kupiłbyś drugiego tira ja kolejną maszynę do warsztatu/

Czasem mam wrażenie że ci tam na górze TFU robią to wszystko celowo. Aby do reszty zniszczyć to co nie zostało jeszcze zniszczone.

Matal werk

#5 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 18:44:28

Tak wspiera. 

Oczekując w starostwie na prawko przeczytałem na tablicy ogłoszeń około 120 nazwisk którym udzielono tzw. pomocy na stworzenie miejsca pracy. W tej liczby większość nie przetrwała nawet roku i teraz starostwo kopie się z nimi o zwrot kasy . A oni młodzi golaski z długami mają tyle co na sobie. Kolejne strzeleckie miliony wyrzucone w błoto no i oczywiście nie do odzyskania.

A tym co jeszcze zipią nawet w dobie powszechnej zapaści podnoszą zus i wszelkiej maści podatki. 

#6 ~krok28899828~

~krok28899828~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 18:47:15

Tyle kasy na takie pierdoły?Swaczyna i Goc z głupim na łby się pozamieniali,no poza tym łatwo im wydawać nie swoje pieniądze,jak by mieli wydać ze swoich apanaży to budżet miasta na te ich projekty wyniusł by 0zł.

Nie z głupimi tylko z      ....mi

#7 Driver

Driver

• PipPipPipPip
  • 1735 postów

Napisano 30 listopad 2013 - 18:49:36

Cześć Driver

Nas przedsiębiorców - którzy jako nieliczni  płacą prawdziwe podatki a nie jak urzędasy przerzucanie pieniędzy z kieszeni do kieszeni  kopią w doopę z każdej strony a zarazem przeznaczają 9000000 zł na socjal min. na bezrobotnych .

Wytłumacz mi Driver co jest kaman ? No bo ja to chyba gupi jestem.

Przecież gdyby z tych 9000000 zł  chodź 1/3 przeznaczyli na pomoc dla przedsiębiorców / mniejsze obciążenia/ to  i zatrudnienie by wzrosło i gospodarcza karuzela nabrała by rozpędu / ty kupiłbyś drugiego tira ja kolejną maszynę do warsztatu/

Czasem mam wrażenie że ci tam na górze TFU robią to wszystko celowo. Aby do reszty zniszczyć to co nie zostało jeszcze zniszczone.

Matal werk

Nie jestem ekonomistą,tylko szoferem.Na zdrowy rozum powinno być tak jak piszesz.Jeżeli będziesz mniej obciążony podatkami,zusami i innym bzdetami,bedziesz miał więcej kasy na wynagrodzenie,czyli zatrudnienie.Niestety TY jako pracodawca mususz kierować się ekonomią,a oni nie muszą.

#8 ~metal werk~

~metal werk~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 21:07:14

Nie jestem ekonomistą,tylko szoferem.Na zdrowy rozum powinno być tak jak piszesz.Jeżeli będziesz mniej obciążony podatkami,zusami i innym bzdetami,bedziesz miał więcej kasy na wynagrodzenie,czyli zatrudnienie.Niestety TY jako pracodawca mususz kierować się ekonomią,a oni nie muszą.

Tak Driver...na zdrowy rozum ... tylko że im wyższa szarża tym rozum bardziej chory.

Ty , ja i większość ludzi zdrowo myślących  wiedzą co jest kaman  wierchuszka robi dokładnie na odwrót to co robić powinna  i dlatego staczamy sie po równi pochyłej. 

#9 ~flex~

~flex~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 22:00:29

Tak Driver...na zdrowy rozum ... tylko że im wyższa szarża tym rozum bardziej chory.

Ty , ja i większość ludzi zdrowo myślących  wiedzą co jest kaman  wierchuszka robi dokładnie na odwrót to co robić powinna  i dlatego staczamy sie po równi pochyłej. 

A na wybory i tak nie pójdziecie bo niby po co ? Prawda ?  Takie macie podejście lepiej narzekac niz próbować cos zmienić .

#10 Driver

Driver

• PipPipPipPip
  • 1735 postów

Napisano 30 listopad 2013 - 22:10:43

Flexiu,korzystam z demokracji i chodzimy na wybory wraz z dziećmi (pełnoletnimi). Niestety mój kandydat nie wygrał,a szkoda,bo nie wiele mu brakowało.

#11 ~fan Hania~

~fan Hania~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 22:47:42

Flexiu,korzystam z demokracji i chodzimy na wybory wraz z dziećmi (pełnoletnimi). Niestety mój kandydat nie wygrał,a szkoda,bo nie wiele mu brakowało.

Kogo bym nie zapytał to jego kandydat na którego głosował  przegrał. To kto w końcu głosował na kandydata który wygrał . Ja i moja rodzina też głosowaliśmy na kandydata który przegrał. 

#12 Driver

Driver

• PipPipPipPip
  • 1735 postów

Napisano 30 listopad 2013 - 22:59:33

Podobnie jest z partią PIS.Nikt na nich nie głosował,a tylu ich w sejmie.Nie wiem kto głosował na obecnego burmistrza,ja nie.Zapomniałem i z Disco Polo,nikt tego nie słucha,tylko na czym kapele zbijają taką kasę.Ja nie słucham,dostaję łupieżu.

Użytkownik Driver edytował ten post 30 listopad 2013 - 23:05:42

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum Strzelce Opolskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych