Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Homoseksualiści chcą debaty :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 10:54:38

Homosiom dziękujemy za darmową promocję Miasta :))), nie ważne co mówią ważne że mówią

#22 ~pedałek od roweru~

~pedałek od roweru~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 11:51:33

Czy gejostwo jest naturalne? Nie.Czy ktoś widziaól zeby dwa psy pieprzyły się ze sobą albo 2 zyrafy lub słonie.Nie bo to jest nienaturalne.I dlatego słonie żyrafy ani psy nie zawracaja nam głowy z problemem pedalstwa

#23 ~mn~

~mn~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 11:56:38

Mam bardzo bogatego sąsiada.On jest samotny.ostatnio zaproponował mi zebysmy zarejestrowali niuby nasz związek.On mi wszystko zapiswze w testamencie a ja nie bedę musiał płacić podatku od darowizny bo połowę dostanę za darmo a od reszty zapłacę malutki podatek.I tym sposobem wyruchamu urząd skarbowy czyli państwo czyli was podatnicy.
Już mi sie teraz pedalstwo zaczyna podobać bo można nieźle się na ni obłowić

#24 ~SeaD~

~SeaD~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 12:37:41

Mam bardzo bogatego sąsiada.On jest samotny.ostatnio zaproponował mi zebysmy zarejestrowali niuby nasz związek.On mi wszystko zapiswze w testamencie a ja nie bedę musiał płacić podatku od darowizny bo połowę dostanę za darmo a od reszty zapłacę malutki podatek.I tym sposobem wyruchamu urząd skarbowy czyli państwo czyli was podatnicy.
Już mi sie teraz pedalstwo zaczyna podobać bo można nieźle się na ni obłowić

To, że gadasz bery wymyślone z kosmosu to już twoja sprawa.
Ale pierwsze co przyszło mi na myśl to, że:
Owszem ty wyruchasz US, nas podatników ale Sąsiad Wyrucha ciebie, więc nie wiem kto tak naprawdę zostanie wyruchany ty czy My.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 13:40:50

Pewnie "Chemicy" z nim chętnie "podebatują" :P :P :P

#26 SeaD

SeaD

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 13 maj 2011 - 13:55:13

No widzisz stary, jakbyś chodził do szkoły i się uczył, to byś ich rozumiał i wiedziałbyś jak się poprawnie pisze "nierozumię" :)
A tak ? Zostało ci tylko mędrkowanie

Ty za to nie mędrkujesz ? Do jakiej szkoły chodziłeś, że uczyli cię poprawnego rozumienia gejostwa co ?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 13:58:57

Bardziej od debat z homoseksualistami są mieszkańcom potrzebne debaty z posłami ponieważ będa jesienne wybory i ludzie muszą zacząć świadomie wybierać swoich reprezentantów w sejmie. Jutro ( sobota 14.05) mają być posłowie PIS w Kędzierzynie i jakoś o tym cisza, a jest tyle bulwersujących spraw do omówienia....

#28 ~piszę z K-Koźla~

~piszę z K-Koźla~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 14:10:52

Bardziej od debat z homoseksualistami są mieszkańcom potrzebne debaty z posłami ponieważ będa jesienne wybory i ludzie muszą zacząć świadomie wybierać swoich reprezentantów w sejmie. Jutro ( sobota 14.05) mają być posłowie PIS w Kędzierzynie i jakoś o tym cisza, a jest tyle bulwersujących spraw do omówienia....

Dla NTO przyjazd posłów PiS-u jest tematem niewygodnym.
Jeszcze niczego pozytywnego NTO o PiS-ie nie napisała, a jeżeli w ogóle coś pisała, to same paszkwile.
Za to homozboczeńcami zajmować się to i owszem, cztery artykuły, jeden PO drugim. :P ;)

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 14:53:49

Fajnie, to może w Kędzierzynie wyjaśnią definicję ~zakamuflowanej opcji niemieckiej~ ?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 15:04:08

Fajnie, to może w Kędzierzynie wyjaśnią definicję ~zakamuflowanej opcji niemieckiej~ ?

i niezakamuflowanej opcji rodzinnej P. w miejscowym pis-ie ;)

#31 ~Czesiek~

~Czesiek~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 15:09:36

nierozumię tych pedałów?Niech sobie żyją w spokoju.Ale oni nie mogą życ w spokoju oni ciągle muszą jęczeć narzucać swoj styl zycia podjudzać.W koncu dostaja po ryju bo się sami o to proszą i wtedy wrzeszczą na cały swiat jak to w polsce są przesladowani.
Czy ja mam koło takiego pedała chodzic bokiem z nisko opuszczona głową.
Chca równosci.Ja tez chcęównosci i nie być ciągle atakowany niby problemem pedałów.

Nie deneruj się moherku bo ci ciśnienie skoczy. Lepiej idź do kościółka i pożal się dobrodziejowi.Może trafisz na normalnego. Są duże szanse. Około 70 %.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 15:09:44

Ciekawe czy przywiozą ze sobą jakieś relikwie ? ! B)

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 16:39:19

Ciekawe czy przywiozą ze sobą jakieś relikwie ? ! B)

Czy spotkanie z mieszkańcami będzie na " orlikach", przed ich zaoraniem? :blink:

#34 ~piszę z K-Koźla~

~piszę z K-Koźla~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 20:31:37

Jak posłowie PiS-u poczytają komentarze na forum w dziale: Opolszczyzna - Heimat - mała ojczyzna, to przy tolerowaniu niektórych wpisów przez moderatorów NTO okaże się, że Jarosław Kaczyński miał rację w swoim Raporcie. :P ;)

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 23:17:01

Jak posłowie PiS-u poczytają komentarze na forum w dziale: Opolszczyzna - Heimat - mała ojczyzna, to przy tolerowaniu niektórych wpisów przez moderatorów NTO okaże się, że Jarosław Kaczyński miał rację w swoim Raporcie. :P ;)

Tak, Jarosław Kaczyński zawsze ma rację, zwłaszcza jeśli jest to racja oczywiście-oczywista !\ ;)

Ale mam pytanie, co lokalni politycy PIS zrobili ze swoimi legitymacjami partyjnymi sprzed 89 roku ? Hę ?
Mam nadzieję, że na tym spotkaniu będą chcieli odpowiedzieć i na to pytanie. W końcu wszyscy są Prawi i Sprawiedliwi ...

#36 ~tawariszcz prapościk~

~tawariszcz prapościk~
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 23:38:02

Nie deneruj się moherku bo ci ciśnienie skoczy. Lepiej idź do kościółka i pożal się dobrodziejowi.Może trafisz na normalnego. Są duże szanse. Około 70 %.

Nu gasudin, gaspadar , a kak wy to uże zbadali ? Na oko ?
Patamu spraszywaju, szto dumaju, że ocień mnoga tych ryzykownych zachowań sjeksualnych w grupie katorą ty uże wskazał. Nu ale jesli uczeni tak skazali, to niech będzie 70%. ;)

#37 ~Czesław~

~Czesław~
  • Goście

Napisano 14 maj 2011 - 08:47:57

Nu gasudin, gaspadar , a kak wy to uże zbadali ? Na oko ?
Patamu spraszywaju, szto dumaju, że ocień mnoga tych ryzykownych zachowań sjeksualnych w grupie katorą ty uże wskazał. Nu ale jesli uczeni tak skazali, to niech będzie 70%. ;)

Oj moherku gdybyś dobrze słuchał swojego radyjka to byś wiedział. W ubiegłym roku w Radiu Maryja na zaproszenie ojca Rydzyka gościł znany homofob Cameron.To on podał na antenie informację,ze 30 % kleru to homoseksualiści.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2011 - 10:13:23

gdzie i o której dziś to spotkanie ? Ktoś wie ? mam ochotę wpaść i zadać kilka pytań Wybrańcom Ludu :D

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2011 - 11:16:45

lepiej powiedz gdzie PiSowszczycy mają dziś sabat. Bo że dziś i że o 14stej i przy Grunwaldzkiej to już wiadomo. Ciekawe czy lokalni działacze PiS noszą przy sobie czerwone legitymacje nadal :lol:

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 13:50:24

lepiej powiedz gdzie PiSowszczycy mają dziś sabat. Bo że dziś i że o 14stej i przy Grunwaldzkiej to już wiadomo. Ciekawe czy lokalni działacze PiS noszą przy sobie czerwone legitymacje nadal :lol:

Sabatu nie było, rewelacji też nie, a potwierdza się to, że nikt nie chce rozmawiać otwarcie i w otwartej przestrzeni z ludźmi i merytorycznie: ani gej, ani działacze partyjni wszelkich opcji. Najlepiej się rozmawia " ze swoimi", czyli myślącymi " tak samo" i obowiązkowo -rozmawiać kameralnie! Mamy wolność słowa, a wszyscy rozmawiają tak, że widać ucieczkę od tej wolności... w panice. Autocenzura?
O co chodzi z tą demokracją, bo faktycznie z przeciętnymi obywatelami nikt nie rozmawia- ani trzymający władzę, ani tzw. opozycja.Oni wszyscy rozmawiają sami ze sobą.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych