Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#1 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 915 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 10:39:38

I gdziekolwiek jakaś duża afera, nie tylko finansowa, to w tle pojawia się Roman Giertych.

A nagrania o aferze publikuje GW. no lub TVN!

Przypadek?

#2 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1085 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 11:08:47

I gdziekolwiek jakaś duża afera, nie tylko finansowa, to w tle pojawia się Roman Giertych.

Szkoda że publiczna, reżimowa TV posła PIS kurskiego jacusia o tym "mało istotnym" fakcie praktycznie w ogóle nie wspomniała - PRZYPADEK?

Przypadek?

#3 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 915 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 11:29:21

Szkoda że publiczna, reżimowa TV posła PIS kurskiego jacusia o tym "mało istotnym" fakcie praktycznie w ogóle nie wspomniała - PRZYPADEK?

Przypadek?

A skąd ty tumanie wiesz, co TVP nadawała, jak wielokrotnie zarzekałeś się, że reżimowej telewizji nie oglądasz?!

#4 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1085 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 11:33:45

A skąd ty tumanie wiesz, co TVP nadawała, jak wielokrotnie zarzekałeś się, że reżimowej telewizji nie oglądasz?!

Potrafię czytać ze zrozumieniem czego widocznie brakuje takiemu lemingowi pisowskiemu jak ty!

Ja wiem, dla ciebie czytanie innych źródeł niż GPC, trwam złodzieja i podnóżka kaczki jacusia to zbrodnia największa która jest surowo zakazana przez kodeks przysyłany ci z nowogrodzkiej, a że jesteś imbecylem który nie potrafi sam myśleć to dla tego musisz się do niego bezwzględnie stosować, stąd nie wiesz co się dzieje w Polsce!.

Dla tego zawsze twierdziłem, a ty jesteś idealnym przykładem na to że takimi jak ty łatwo można manipulować. ;)

Mały zakompleksiony LEMING z ciebie pajacu :)

#5 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 915 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 11:37:09

Potrafię czytać ze zrozumieniem czego widocznie brakuje takiemu lemingowi pisowskiemu jak ty!

Ja wiem, dla ciebie czytanie innych źródeł niż GPC, trwam złodzieja i podnóżka kaczki jacusia to zbrodnia największa która jest surowo zakazana przez kodeks przysyłany ci z nowogrodzkiej, a że jesteś imbecylem który nie potrafi sam myśleć to dla tego musisz się do niego bezwzględnie stosować, stąd nie wiesz co się dzieje w Polsce!.

Dla tego zawsze twierdziłem, a ty jesteś idealnym przykładem na to że takimi jak ty łatwo można manipulować. ;)

Mały zakompleksiony LEMING z ciebie pajacu :)

Czy poza stekiem plwocin potrafisz coś sensownego napisać, tumanie?

A na zadanie pytanie boisz się odpowiedzieć!

#6 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1085 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 11:45:09

Czy poza stekiem plwocin potrafisz coś sensownego napisać, tumanie?

A na zadanie pytanie boisz się odpowiedzieć!

Tyle tylko że to co napisałem powyżej jest prawdą - jesteś zakompleksionym pisowskim lemingiem i o tym dobrze wiesz!

A odpowiedź na twoje pytanie było w pierwszym zdaniu mojej odpowiedzi!

Co po raz kolejny świadczy o tym że jesteś imbecylem który nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

I co łyso ci sPISkowcu??? Pewnie nie bo przecież takie coś jak ty ani rozumu ani tym bardziej honoru nie ma!

Ale podpowiem ci coś lemingu pisowski - czep się interpunkcji - to ci najlepiej wychodzi.

#7 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 915 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 12:04:46

Tyle tylko że to co napisałem powyżej jest prawdą - jesteś zakompleksionym pisowskim lemingiem i o tym dobrze wiesz!

A odpowiedź na twoje pytanie było w pierwszym zdaniu mojej odpowiedzi!

Co po raz kolejny świadczy o tym że jesteś imbecylem który nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

I co łyso ci sPISkowcu??? Pewnie nie bo przecież takie coś jak ty ani rozumu ani tym bardziej honoru nie ma!

Ale podpowiem ci coś lemingu pisowski - czep się interpunkcji - to ci najlepiej wychodzi.

Czy musisz każdym swoim wpisem potwierdzać, że mam rację, określając cię tumanem?

Na czerwono napisałeś „Szkoda że publiczna, reżimowa TV posła PIS kurskiego jacusia o tym "mało istotnym" fakcie praktycznie w ogóle nie wspomniała - PRZYPADEK?”, a z tego wynika, że to się ogląda, a nie czyta.

W kolejnym swoim wpisie informujesz, że potrafisz czytać ze zrozumieniem. I tu jest potwierdzenie twojego stanu umysłowego. Oczywiście, co to jest logika, to nie masz zielonego pojęcia!

Twój przypadek jest podobny do tego:

Dziennikarka: Skąd dowiedziała się Pani o tym, że w Marszu Niepodległości pójdą naziści?

HGW: Oglądałam Fakty TVN.

#8 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7124 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 12:44:11

Piasecki do Sasina ws. KNF: Gdyby nie "Wyborcza" premier do dziś nie wiedziałby o sprawie .
:P  :P  :P

#9 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 802 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 12:52:08

Przypadek?

Gdyby nie było TVN,albo Gazety Wyborczej nikt by się nie dowiedział  o zakusach na 40 baniek od Czarneckiego.Trzeba tylko mieć nadzieję,że wykryją ( dziennikarze),kto miał być beneficjentem tak ogromnej kasy kasy i kto tego gościa po tę kasę wysłał.

#10 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1085 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 12:55:59

Czy musisz każdym swoim wpisem potwierdzać, że mam rację, określając cię tumanem?

Na czerwono napisałeś „Szkoda że publiczna, reżimowa TV posła PIS kurskiego jacusia o tym "mało istotnym" fakcie praktycznie w ogóle nie wspomniała - PRZYPADEK?”, a z tego wynika, że to się ogląda, a nie czyta.

W kolejnym swoim wpisie informujesz, że potrafisz czytać ze zrozumieniem. I tu jest potwierdzenie twojego stanu umysłowego. Oczywiście, co to jest logika, to nie masz zielonego pojęcia!

Twój przypadek jest podobny do tego:

Dziennikarka: Skąd dowiedziała się Pani o tym, że w Marszu Niepodległości pójdą naziści?

HGW: Oglądałam Fakty TVN.

Jednak jesteś imbecylem... Pytanie czy taki się urodziłeś czy z biegiem nędznego, zakompleksionego życia sprzedałeś się  pislamowi za marne grosze...

#11 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1085 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 12:58:37

Gdyby nie było TVN,albo Gazety Wyborczej nikt by się nie dowiedział  o zakusach na 40 baniek od Czarneckiego.Trzeba tylko mieć nadzieję,że wykryją ( dziennikarze),kto miał być beneficjentem tak ogromnej kasy kasy i kto tego gościa po tę kasę wysłał.

Jemu to trzeba namalować - inaczej nie zrozumie. On dalej twierdzi że wina Tuska... to imbecyl z papką zamiast mózgu zmanipulowany przez kaczyńskiego - a wiadomo jakie jednostki dają się łatwo manipulować...

#12 Ucho Prezesa

Ucho Prezesa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2414 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 13:01:39

Jednak jesteś imbecylem... Pytanie czy taki się urodziłeś czy z biegiem nędznego, zakompleksionego życia sprzedałeś się  pislamowi za marne grosze...

Jemu to trzeba namalować - inaczej nie zrozumie. On dalej twierdzi że wina Tuska... to imbecyl z papką zamiast mózgu zmanipulowany przez kaczyńskiego - a wiadomo jakie jednostki dają się łatwo manipulować...

Panowie - widzę, że lubicie to robić razem :lol:

#13 Ucho Prezesa

Ucho Prezesa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2414 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 13:02:44

#14 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 802 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 13:11:07

Zazdrosny jesteś?

#15 Ucho Prezesa

Ucho Prezesa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2414 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 13:16:29

Zazdrosny jesteś?

To sprawa jest oczywista!

#16 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1085 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 13:22:24

Cześć Uszko!!! Miłego popołudnia życzę

#17 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 802 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 13:25:49

Za bardzo się nie rozpędzaj bo szans nie masz żadnych.

#18 Ucho Prezesa

Ucho Prezesa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2414 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 13:27:09

Cześć Uszko!!! Miłego popołudnia życzę

Dzień dobry Państwu! Wzajemnie!

#19 Ucho Prezesa

Ucho Prezesa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2414 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 13:28:09

Za bardzo się nie rozpędzaj bo szans nie masz żadnych.

Chyba Ty... :D

#20 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7124 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 14:16:15

Czarnecki to tylko słupek . W pislamie wrze , jak mogło dojść do wycieku. A tak dobrze się wszystko układało banksterowi.  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych