Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gminne dożynki a pogoda

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 dOminiK

dOminiK

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 12:08:56

Czas szybko leci, żniwa za nami a przed nami wielka, wspaniała coroczna impreza czyli gminne dożynki. Z plakatów wynika że 26 sierpnia, w niedzielę i że w Gadzowicach. Chyba w poprzednich wiadomościach, radny wojewódzki (nie wiedzieć w sumie dlaczego on, wszak wieś ma sołtysa a gminie przewodzi Burmistrz) prosił Bozię o redukcję temperatury powietrza co by zabawa była jeszcze przedniejsza a trunki i jadło wyborniej smakowały. Bozia widać wzięła prośby radnego na poważnie, a może i za poważnie, i prognoza pogody na niedzielę mówi: deszcz, deszcz, deszcz i maksymalnie 15 stopni wg skali Celsjusza. Mam nadzieję, że jakieś namioty mają organizatorzy w odwodzie w przeciwnym razie przyjdzie nam solidnie zmoknąć w rytmie Playbojs i Ivana Komarenki... a szkoda, wielka to byłaby szkoda  -_-

#2 Ewald

Ewald

Swojak

• PipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 12:20:57

Czas szybko leci, żniwa za nami a przed nami wielka, wspaniała coroczna impreza czyli gminne dożynki. Z plakatów wynika że 26 sierpnia, w niedzielę i że w Gadzowicach. Chyba w poprzednich wiadomościach, radny wojewódzki (nie wiedzieć w sumie dlaczego on, wszak wieś ma sołtysa a gminie przewodzi Burmistrz) prosił Bozię o redukcję temperatury powietrza co by zabawa była jeszcze przedniejsza a trunki i jadło wyborniej smakowały. Bozia widać wzięła prośby radnego na poważnie, a może i za poważnie, i prognoza pogody na niedzielę mówi: deszcz, deszcz, deszcz i maksymalnie 15 stopni wg skali Celsjusza. Mam nadzieję, że jakieś namioty mają organizatorzy w odwodzie w przeciwnym razie przyjdzie nam solidnie zmoknąć w rytmie Playbojs i Ivana Komarenki... a szkoda, wielka to byłaby szkoda  -_-

Znowu bez przecinków analfabeto.

Co ci przeszkadza deszcz?

Deszcz jest potrzebny, bo sucho.

Martw się o swoich pisuarów, nie o rolników.

#3 dOminiK

dOminiK

Swojak

• PipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 12:26:19

Mi deszcz nie przeszkadza Ewaldku, zgadzam się z tobą że jest potrzebny jak zmiany w głubczyckim samorządzie ;) Martwię się o organizatorów, którzy włożyli z pewnością mnóstwo serca i czasu w przygotowanie wszystkiego no i o gości, szczególnie tych szacownych i wyczekiwanych, którzy przy każdej okazji nie omieszkają wygłosić przemówienia, podziękować, powspominać, zamlaskać i zaciamkać  :D

PS

O przecinki się nie martw, żyję z tą przywarą już X lat i jakoś daję radę  :)

#4 Ewald

Ewald

Swojak

• PipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 12:41:45

Ludzie nie z cukru, deszcz im nie przeszkadza.

Co, nie zaprosili do składania kwiatów? Idźcie pod tablicę złożyć. Tylko nie zapomnijcie filmiku nakręcić. Ostatnio było 3 osoby. Teraz ile będzie? Jedna?

No, ale i tak nikt was nigdzie nie zaprosi. Nawet ksiądz ma was już dosyć.

#5 dOminiK

dOminiK

Swojak

• PipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 12:48:45

akurat na tą imprezę to specjalnie zaproszenia panowie i panie z PiS z pewnością się nie spodziewają. No chyba, że się mylę? Wszystko zostanie w rodzinie, przynajmniej jeszcze w tym roku. A co będzie po 4 listopada? Zakładam, że przynajmniej na płaskowyżu głubczyckim nic się nie zmieni. To o czym kiedyś już pisałem, że PiS w Głubczycach nie ma pomysłu jak wygrać niestety jak na razie jest prawdą, pomimo tego że dostali w prezencie kilka takich tematów, które gdyby zostały umiejętnie rozegrane oznaczałyby przynajmniej niepewność w PO. A tak, pewnie będzie po staremu, wszędzie zmiany a u nas skansen

#6 Ewald

Ewald

Swojak

• PipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 08:09:27

PIS tu nigdy wyborów nie wygra. 3 osoby, reszta gdzie? Po drodze pod pomnik zabłądzili. A może do PO już przeszli? Zobaczymy co wielebny powie, na kogo głosować.

#7 dOminiK

dOminiK

Swojak

• PipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:32:54

Ewald, lakerky wyglancowałeś? Majtki wyprałeś? w niedzielę będziesz między ludźmi, nie wypada żeby jechało od ciebie jak z latryny  :lol:  :lol:  :lol:

#8 szakal

szakal

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1955 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 13:47:54

No cóż prawda jest taka że na tzw obiad dla wybranych idzie cała chmara pomniejszych oficjeli i .... czwarta liga rolników .Jak zapytasz rolnika który posiada duże gospodarstwo do którego doszedł własną ciężką pracą i ma czym pochwalić się na polu i w zagrodzie dlaczego nie idzie na obiad powie mam własny w domu i nie po drodze mu z klakierami , lizusami czy nieudacznikami z PSLu albo PO.Obserwujcie tylko tych co po Mszy sw. i oficjalnym otwarciu idą chyłkiem na wyżerkę .A czym się zasłużyli ze ich zaproszono ano właśnie wyjątkowym lizod...pstwem .Najedzą się i napiją za friko a wszystko z podatków większych rolników . Tylko patrzcie kto tam idzie .

#9 anty

anty

Swojak

• PipPipPipPip
  • 953 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 20:16:42

Patrz, patrz kiedy zaproszenie dostaniesz na rozmowę o kk :lol: 

No to się będzie działo :D 

#10 Ewald

Ewald

Swojak

• PipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 12:51:34

Była też delegacja pisuarów. Najedli sie i napili za darmo?

#11 szakal

szakal

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1955 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 22:21:49

Była też delegacja pisuarów. Najedli sie i napili za darmo?

Musisz napisać do programu "kto widział , kto wie "?  :lol:

#12 Ewald

Ewald

Swojak

• PipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 05:57:40

Po co pisać? Zdjęcia już są w cieci. Co, napaśli się? Musi im na długo wystarczyć, bo następna impreza dopiero 11 listopada. Czekamy na kabaret, jak trzy, może teraz dwie pod pomnikiem złożą kwiaty. Oby tylko nie zapomnieli filmu wrzucić z tego. Głubczycki kabaret.

#13 Olek.M

Olek.M

Swojak

• PipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 21:53:30

Była Czarna Ela nasz przyszły Burmyła :lol: :lol: :lol:

#14 Olek.M

Olek.M

Swojak

• PipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 22:08:56

Gruba czarna Ela chce być burmistrzową, żakiecik za mały-przyciasny ubrała i na dożynki gminne zawitała,tam nóżką grubą przytupała i mrozkowi oczko posłała-tym oczkiem mu powiedziała-ja tu będę swój tron miała, ja będę rządziła bo ja jestem Ela miła i wszyscy na mnie oddadzą swe głosy bo ja im obiecam kokosy i haftowane dywaniki i kwiatuszki pod pomniki :lol: :lol: :lol:

#15 dOminiK

dOminiK

Swojak

• PipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 08:57:42

jak dzieci w piaskownicy... jeżeli chodzi o obwód w pasie i w biodrach to sugeruję spojrzeć we własne szeregi  :lol:  :lol:  :lol:

#16 Ewald

Ewald

Swojak

• PipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 10:31:54

Tu się zgodzę. Wyglądu nie powinno się czepiać. Jeden jest chudy, drugi gruby. Jedna ma duże cycki, albo owłosione nogi. To jest ich sprawa.

Co jednak z ta brudną flagą na domu przedstawiciela PiS? Ma zamiar ja wyprać, czy będzie sobie tak wisiała do następnego święta?

#17 dOminiK

dOminiK

Swojak

• PipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 12:28:56

Flaga bezwzględnie powinna być czysta, bo to nie gacie sołtysa  ;) Więc jeżeli jest tak jak mówisz to ów delikwent powninien się ruszyć i flagę wyprać. To nie boli ani majątku nie kosztuje. 

#18 Ewald

Ewald

Swojak

• PipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 13:46:05

No to koledze partyjnemu warto podpowiedzieć, bo to splendoru mu nie przynosi. Nawet proszku do prania można mu dać, jak pensyjka asystenta za mała.

#19 dOminiK

dOminiK

Swojak

• PipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 10:17:27

No to koledze partyjnemu warto podpowiedzieć, bo to splendoru mu nie przynosi. Nawet proszku do prania można mu dać, jak pensyjka asystenta za mała.

zadzwoń do Jurka i mu powiedz, żeby kolegę opierniczył. Co mnie do tego?  :blink:

#20 Ewald

Ewald

Swojak

• PipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 12:03:14

Na jaki nr tel?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych