Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#41 To My

To My

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 07:02:12

Mnie nikt nie musi zapraszać, ja jestem u siebie. A ciebie szmato (to poprzednie w skrócie), wszyscy normalni mamy już od dłuższego czasu szczerze dość!

Potrafisz tylko obrażać. Wiedzą koleś Twoi rodzice co tutaj wypisujesz?

Jesteś kłamcą i manipulatorem. Zmień nika i zacznij od nowa. Poproś kogoś dorosłego o pomoc.

#42 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 808 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 08:09:29

Potrafisz tylko obrażać. Wiedzą koleś Twoi rodzice co tutaj wypisujesz?

Jesteś kłamcą i manipulatorem. Zmień nika i zacznij od nowa. Poproś kogoś dorosłego o pomoc.

Moi rodzice urodzili się na początku XX wieku. Nawet idiota taki jak ty dojdzie do wniosku, że już prawdopodobnie nie żyją, co może wskazywać, że i ja nie jestem pierwszej młodości (a najprawdopodobniej określają mnie jako uczestnika „trzeciego wieku”).

Może ty zapytaj swoich rodziców, co oznacza sformułowanie „Ty będziesz na mnie pluł, a ja mam mówić, że deszcz pada?”.

PS

I dalej, do znudzenia:

Wal się, a na inną odpowiedź będziesz czekał do swojej us… śmierci.

A kolesi szukaj sobie wśród swoich zboczeńców!

#43 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 08:19:14

I dalej, do znudzenia:

Trzy zdania i dwie obrazy. Nie mów dzieciaku, że jesteś dorosły. Zdradzają to Twoje wpisy. Możesz tu wiele wymyślać z Twoim wiekiem. Koleś opamiętaj się!

#44 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6234 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 09:47:28

Trzy zdania i dwie obrazy. Nie mów dzieciaku, że jesteś dorosły. Zdradzają to Twoje wpisy. Możesz tu wiele wymyślać z Twoim wiekiem. Koleś opamiętaj się!

Istnieje czasem różnica pomiędzy wiekiem biologicznym , a wiekiem rozwojowym . U tego pislamisty  zauważyć można duże opóznienie rozwojowe.  

#45 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 808 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 10:04:09

Trochę napisałem to (o tych twoich rodzicach) bez zastanowienia.

Bo jak byli mieszkańcy czworaków mieliby zrozumieć, o co ich pytasz? Jak ty sam nie wiesz, o co ci chodzi!

#46 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 10:32:40

Trochę napisałem to (o tych twoich rodzicach) bez zastanowienia.

Bo jak byli mieszkańcy czworaków mieliby zrozumieć, o co ich pytasz? Jak ty sam nie wiesz, o co ci chodzi!

Na nic Twój trud. Nie dasz radę mnie obrażać. Ty nie. Koleś doroślij najpierw, a później porozmawiamy.

Kłamco i manipulatorze!

#47 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6234 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 10:34:39

Moi rodzice urodzili się na początku XX wieku. Nawet idiota taki jak ty dojdzie do wniosku, że już prawdopodobnie nie żyją, co może wskazywać, że i ja nie jestem pierwszej młodości (a najprawdopodobniej określają mnie jako uczestnika „trzeciego wieku”).

Może ty zapytaj swoich rodziców, co oznacza sformułowanie „Ty będziesz na mnie pluł, a ja mam mówić, że deszcz pada?”.

PS

I dalej, do znudzenia:

Znaczy się jesteś stary wiekiem i głupi  jak niemowlak ??? To może się zgadzać  .  :D

#48 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 808 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 17:58:03

W szkołach, w których większość nauczycieli zagłosuje „za”, strajk rozpocznie się 8 kwietnia, czyli w okresie egzaminów gimnazjalnych i ósmoklasisty.

Jeśli chodzi o wynagrodzenie za strajkowe dni, to art. 23 ust. 2 Ustawy o rozwiązywaniu sporów zbiorowych mówi, że: „w okresie strajku zorganizowanego zgodnie z przepisami ustawy pracownik zachowuje prawo do świadczeń z ubezpieczenia społecznego oraz uprawnień ze stosunku pracy, z wyjątkiem prawa do wynagrodzenia. Okres przerwy w wykonywaniu pracy wlicza się do okresu zatrudnienia w zakładzie pracy”.

Innymi słowy: wypłata zostanie zmniejszona o wynagrodzenie za strajkowe dni.

Czy związkowcy namawiając do strajku, informują o tym nauczycieli?!

#49 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6234 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 19:16:38

W szkołach, w których większość nauczycieli zagłosuje „za”, strajk rozpocznie się 8 kwietnia, czyli w okresie egzaminów gimnazjalnych i ósmoklasisty.

Jeśli chodzi o wynagrodzenie za strajkowe dni, to art. 23 ust. 2 Ustawy o rozwiązywaniu sporów zbiorowych mówi, że: „w okresie strajku zorganizowanego zgodnie z przepisami ustawy pracownik zachowuje prawo do świadczeń z ubezpieczenia społecznego oraz uprawnień ze stosunku pracy, z wyjątkiem prawa do wynagrodzenia. Okres przerwy w wykonywaniu pracy wlicza się do okresu zatrudnienia w zakładzie pracy”.

Informują .  :P  Chociaż nie muszą , bo nauczyciele to inteligentni ludzie  w przeciwieństwie do ciebie  anty Polaku . Ty musisz być ciągle informowany,przekazami dnia z Nowogrodzkiej.  :D

#50 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6234 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 19:34:39

Informują , ale ty rozumiesz tylko dezinformację z TVP kursk .

W piątkowym głównym wydaniu "Wiadomości" TVP przytoczono wypowiedź nauczycielki Małgorzaty Biernackiej ze Szczecina, która chwaliła podwyżkę wynagrodzenia. Pedagog napisała, że był to komentarz z ubiegłego roku, który został wyrwany z kontekstu. "To manipulacja i propaganda ze strony telewizji. Z całego serca popieram kolegów i koleżanki po fachu, sama również biorę udział w proteście" - poinformowała nauczycielka

#51 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 20:26:32

Informują , ale ty rozumiesz tylko dezinformację z TVP kursk .

W piątkowym głównym wydaniu "Wiadomości" TVP przytoczono wypowiedź nauczycielki Małgorzaty Biernackiej ze Szczecina, która chwaliła podwyżkę wynagrodzenia. Pedagog napisała, że był to komentarz z ubiegłego roku, który został wyrwany z kontekstu. "To manipulacja i propaganda ze strony telewizji. Z całego serca popieram kolegów i koleżanki po fachu, sama również biorę udział w proteście" - poinformowała nauczycielka

Na takich manipulantów jak tvkurska to tylko guma i wąskie drzwi-nic innego nie działa i nie będzie działać.

#52 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6234 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 09:28:33

Poziom wynagrodzenia 

Dla Kaczyńskiego poziom nauczania był za wysoki , dlatego teraz mści się na nauczycielach ???

Typowe zachowanie trzykrotnego dwójarza.    :D  :D  :D

#53 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6234 postów

Napisano 06 kwiecień 2019 - 14:01:15

Zalewajka wybiera się do Brukseli edukować  Europejczyków .   Hehehe  

Bójcie się  Europejczycy , wiedzma nadchodzi .   Hehehe 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych