Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gęsiarz zastępcą Starosty!

95 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 22:19:07

Dzisiaj dotarła do mnie informacja, że do października ma nastąpić zmiana na stanowisku wicestarosty w Powiecie Namysłowskim. Obecnego wicestarostę Žołnowskiego ma zastąpić radny namysłowskiej Rady Miejskiej Konrad Gęsiarz, któremu w powiecie stworzono bardzo dobrze płatne stanowisko asystenta starosty. Gęsiarz zaistniał w Namysłowie jako osoba, która wspierała kampanię wyborczą do sejmu Posła Stawiarskiego. Czy to ma być forma zadośćuczynienia za wkład radnego w kampanię Pana Posła? Czy etat asystenta starosty nie zaspokaja już radnego PiS. Dlaczego świetnie radzącego sobie na tym stanowisku Krzysztofa Żołnowskiego ma zastąpić ktoś kto rozwiesaał plakaty wyborcze Stawiarskiego? Czy PSL pozwoli na wywalenie swojego wicestarosty? Osobiście uważam, że to byłby największy błąd. Jako nauczyciel z wieloletnim stażem widzę zaangażowanie Krzysztofa i jego ciężką pracę.

#2 ~Pracownik Targu~

~Pracownik Targu~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 23:22:41

"świetnie radzącego sobie na tym stanowisku Krzysztofa Żołnowskiego" Człowieku nie rozśmieszaj mnie bo pęknę normalnie się pokładam świetnie to on handluje w czasie pracy ! HAHAHAHAHA !

#3 ~Handlowiec~

~Handlowiec~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 05:56:44

W związku z cenzurą na forum napiszę krótko,nie ośmieszajcie się pisząc bzdury o ciężkiej pracy dwóch panów rządzących!

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 06:07:57

Dzisiaj dotarła do mnie informacja, że do października ma nastąpić zmiana na stanowisku wicestarosty w Powiecie Namysłowskim. Obecnego wicestarostę Žołnowskiego ma zastąpić radny namysłowskiej Rady Miejskiej Konrad Gęsiarz, któremu w powiecie stworzono bardzo dobrze płatne stanowisko asystenta starosty. Gęsiarz zaistniał w Namysłowie jako osoba, która wspierała kampanię wyborczą do sejmu Posła Stawiarskiego. Czy to ma być forma zadośćuczynienia za wkład radnego w kampanię Pana Posła? Czy etat asystenta starosty nie zaspokaja już radnego PiS. Dlaczego świetnie radzącego sobie na tym stanowisku Krzysztofa Żołnowskiego ma zastąpić ktoś kto rozwiesaał plakaty wyborcze Stawiarskiego? Czy PSL pozwoli na wywalenie swojego wicestarosty? Osobiście uważam, że to byłby największy błąd. Jako nauczyciel z wieloletnim stażem widzę zaangażowanie Krzysztofa i jego ciężką pracę.

popieram p. Żołnowski dobrze pełni swoją funkcję. 

Widocznie komuś zależy aby znowu mieszać w starostwie, bo ktoś ma niespełnione ambicje

#5 ~AG~

~AG~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 06:22:28

Tak,tak obaj "specjaliści" widać efekty.Atmosfera też ktoś tu pisze na zasadzie "mamo chwalą nas...".Wymienić ekipę /duet panów/ i to w trybie natychmiastowym,póki czas.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 06:26:57

popieram p. Żołnowski dobrze pełni swoją funkcję. 

Widocznie komuś zależy aby znowu mieszać w starostwie, bo ktoś ma niespełnione ambicje

Przeciez to pisze członek zarządu :D podobny styl pracy,ktory nic nie potrafi oprócz propagandy....................

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 06:52:13

Tak,tak obaj "specjaliści" widać efekty.Atmosfera też ktoś tu pisze na zasadzie "mamo chwalą nas...".Wymienić ekipę /duet panów/ i to w trybie natychmiastowym,póki czas.

#8 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 07:36:52

Bywam na spotkaniach ze starostą Żołnowskim, obserwuję wiadomości w biuletynie powiatowym i nade wszystko znam Krzysztofa z jego pracy jako dyrektora szkoły. Zawsze jest przygotowany do tego co robi, realizuje przyjęte założenia, jest lubiany wśród współpracowników i cieszy się dużym poparciem u wyborców! Jest lepszy od Gęsiarza, Stawiarskiego i tej całej pisowskiej ... wziętej do kupy! Powinien nadal pozostać na tym stanowisku! Starosta powinien być z PSL, a wicestarosta z WO bo te ugrupowania otrzymały największe poparcie w wyborach w powiecie, a jeżeli PiS to nie odpowiada to należy zlikwidować etat Gęsiarza i odwołać Próchnickiego z Przewodniczącego Rady! To co teraz PiS robi w kraju zaczyna dla nas sympatyków obecnych władz powiatowych być obciachem!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 07:39:07

Lepszy w handlu /w czasie pracy/:D

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 07:58:29

Niech już PiS nie miesza więcej w powiecie! ciągle jest im mało! Mają dwóch radnych, a opowiadają, że cały powiat trzymają za jaja! Jak się nie podoba to wynocha!

#11 ~zastępca zastępcy~

~zastępca zastępcy~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 08:32:02

Bywam na spotkaniach ze starostą Żołnowskim, obserwuję wiadomości w biuletynie powiatowym i nade wszystko znam Krzysztofa z jego pracy jako dyrektora szkoły. Zawsze jest przygotowany do tego co robi, realizuje przyjęte założenia, jest lubiany wśród współpracowników i cieszy się dużym poparciem u wyborców! Jest lepszy od Gęsiarza, Stawiarskiego i tej całej pisowskiej ... wziętej do kupy! Powinien nadal pozostać na tym stanowisku! Starosta powinien być z PSL, a wicestarosta z WO bo te ugrupowania otrzymały największe poparcie w wyborach w powiecie, a jeżeli PiS to nie odpowiada to należy zlikwidować etat Gęsiarza i odwołać Próchnickiego z Przewodniczącego Rady! To co teraz PiS robi w kraju zaczyna dla nas sympatyków obecnych władz powiatowych być obciachem!

Lepszy w handlu /w czasie pracy/:D

Niech już PiS nie miesza więcej w powiecie! ciągle jest im mało! Mają dwóch radnych, a opowiadają, że cały powiat trzymają za jaja! Jak się nie podoba to wynocha!

Urzędniku!

Piszesz sam do siebie, do tego w czasie pracy!

Sam nie jesteś lepszy od tych, których opisujesz!

#12 ~zastępca zastępcy~

~zastępca zastępcy~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 08:51:23

Skąd wiesz gdzie pracuję i kim jestem? Czy inwigilacja internetu już tak daleko jest posunięta? Kolejne miały być sądy by skazywały za inne niż Wasze poglądy? Prokuratura już wybiórczo wszczyna swoje postanowienia bo jest przez PiS zagarnięta! Tylko potraficie zastraszać obywateli! Może i jestem urzędnikiem, może i piszę to w godzinach pracy ale widzę co się dzieje w naszym starostwie. Pisowska banda tak się rozprzestrzeniła i podobnie do szarańczy niszczy cały dorobek takich ludzi jak Michta czy Żołnowski! Mam prawo do własnych opinii i poglądów, a Wam pomiocie Kaczyńskiego nic do tego! Mam nadzieję, że Starosta Żołnowski zostanie bo praca z nim jest największą przyjemnością i zaszczytem, a Wam gęsi pasać!

Widzisz. Tym się różnimy, że ja nie włączam w każdą rozmowę wątków politycznych, w przeciwieństwie do ciebie. Nawet własne słabości i nieudolność w pracy tłumaczysz "PiS"em. Oczywiście nikt nie odbiera ci prawa do własnych poglądów, wbrew temu co głosisz.
Wyluzuj trochę i weź się do roboty, bo do polityki się moim zdaniem nie nadajesz, za dużo w tobie dziwacznych emocji.

#13 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 09:03:51

Ci dwaj panowie "specjaliści" od "rządzenia powiatem" powinni jak najszybciej odejść bo doprowadzą do jeszcze większej ruiny!Apropo kim, był POprzednio p.Cholaś?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 09:58:19

Ci dwaj panowie "specjaliści" od "rządzenia powiatem" powinni jak najszybciej odejść bo doprowadzą do jeszcze większej ruiny!Apropo kim, był POprzednio p.Cholaś?

#15 ~To ja~

~To ja~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 10:04:13

Teraz ja się wtrącę w dialog otóż za dużo kretów,wiecznie żywych POzostało w powiecie a jeszcze doszły nieudolne osoby ze swoimi i dzieje się co się dzieje.Pan Konrad powinien jak najszybciej objąć stanowisko bo rozpier.... Powiat do reszty!Za dużo już się tam dzieje,złego.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 10:22:28

Jestem sympatykiem PSL- u, kręciłem głową i ubolewałem jak PSL i WO (to jedna i ta sama ekipa) wspierają PiS, powołują doradcę starosty (obciach),  zamiast trzymać się SLD. Zachłanność PSL-u nie miał granic to co powtarzałem, sami nie są w stanie rzadzić chcieli mieć starostę i wicestarostę wybrali PiS (myślę , że przez zażyłej znajomości Stawiarskiego i Jabłońskiego). Starosta Michta (przez swoje może niezdecydowanie, może trochę przez strach bo Pis rządi w kraju i maja wojewodę?) wraz z całą ekipą (PSL,WO) jest winny tego całego zamieszania. PiS dziś chce najprawdopodobniej to co im obiecali (możliwe, że wicestaroste)? . Obecna koalicja jest siebie warta. Kto piwa nawarzył niech je wypije. Niech PSL odda wicestarostę dla Pis to stracą twarz i niech zapomną, że w przyszłych wyborach coś ugrają.

#17 ~To ja~

~To ja~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 11:11:52

Przepraszam a burmistrz jest skąd?Vice też z Namysłowa?Starosta rodowity namysłowianin?Powinni natychmiast opuścić powiat bo dłuższy pobyt i rządzenie doprowadzi do ruiny!Na zarządzaniu trzeba się znać jak na handlu bo rządzić to każdy potrafi.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 11:44:00

Przepraszam a burmistrz jest skąd?Vice też z Namysłowa?Starosta rodowity namysłowianin?Powinni natychmiast opuścić powiat bo dłuższy pobyt i rządzenie doprowadzi do ruiny!Na zarządzaniu trzeba się znać jak na handlu bo rządzić to każdy potrafi.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 11:52:29

Krzysiu przestań te bzdury pisać. Takiego nieroba jak Ty jeszcze w Starostwie nie było.

#20 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 11:59:38

Krzysiu przestań te bzdury pisać. Takiego nieroba jak Ty jeszcze w Starostwie nie było.

Wojtek ty weź się lepiej ogarnij i starostą Żołnowskim gęby sobie nie wycieraj! On w przeciwieństwie do Ciebie wychował pokolenia ludzi jako pedagog a nie ganiał z kluczami po kazamatach!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych