Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JustynaB~

~JustynaB~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 13:24:47

Strzelce mają niby takie rzeczy jak wanna do porodu, worki czy muzykoterapię. Niestety żadnej z nich nam nie zaproponowano. Pomimo, iż nasza córka miała być duża (powyżej 4300) nie zaproponowano również znieczulenia. Wanna faktycznie stoi ale cała zakurzona. Nieużywana od tygodni. Muzyki nie uświadczyliśmy bo pani położna w nocy spała więc pewnie muzyka by jej przeszkadzała w odpoczynku. 

Także podsumowując. Wanna, worki, drabinki i muzyka pewnie są dostępne ale nikomu nie proponowane. Tak samo znieczulenie. No bo kto by tam budził w nocy pana anestezjologa żeby je podał. Niech się męczy kobieta. Musi przecież wiedzieć jak myśmy rodziły. 
Dlaczego mam mieć lepiej. 

Na ocenę wpływa moim zdaniem postawa położnych z porodówki. Lekarze oraz personel z oddziału położniczego, noworodków i gin. bez zastrzeżeń. 

#2 ~JK~

~JK~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 13:35:11

Nysam jeżeli chodzi o opiekę powinna dostać -28 punktów. Nie ma żadnego wparcia ze strony personelu, tylko chamskie odzywki

#3 ~XZ~

~XZ~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 14:09:12

Rodziłam po raz pierwszy w Opolu i mam na tyle miłe wspomnienia, że jeżeli mi zdrowie pozwoli, to za 2 lata chętnie to powtórzę :) Pozdrawiam cały personel i życzę ogromu cierpliwości, bo tego przy pracy z ludźmi nigdy dość!

#4 ~pipi~

~pipi~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 14:24:16

W POlsce nie warto rodzić, bo dzieci będą cierpiały w nędzy. No chyba ,że zapiszą się do peło.

#5 ~mężczyzna1~

~mężczyzna1~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 15:07:26

Rozumiem artykuł ponieważ dla osób, które są tą tematyką bezpośrednio zainteresowane, jest on z pewnością bardzo przydatny. Jednakże są także osoby, które nie lubią dzieci... po prostu nie lubią. Moglibyście już usunąć ten artykuł z pierwszego miejsca na stronie, albo choćby zmieńcie to zdjęcie, bo patrzeć nie mogę... aż odstrasza...

#6 ~mężczyzna1~

~mężczyzna1~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 15:10:13

Rodziłam po raz pierwszy w Opolu i mam na tyle miłe wspomnienia, że jeżeli mi zdrowie pozwoli, to za 2 lata chętnie to powtórzę :) Pozdrawiam cały personel i życzę ogromu cierpliwości, bo tego przy pracy z ludźmi nigdy dość!

Przepraszam, wiem, że kobiet się nie pyta o wiek, ale jednak chciałbyś Cię prosić żebyś napisała ile masz lat!

#7 ~Ona...:)~

~Ona...:)~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 15:26:26

Dwoje moich dzieci rodziłam w Opolu  i jestem bardzo zadowolona i nie mam żadnych  zastrzeżeń, wprawdzie nie mam porownania jakie warunki panują na innych porodówkach w województwie to nie zdecydowałambym się na poród gdzie indziej.

#8 ~grażyna~

~grażyna~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 15:32:11

RODZIŁAM W STRZELCACH OPOLSKICH 2 CESARKI JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PANIE POŁOŻNE SUPER KOBIETY I NAPRAWDĘ SIE NAROBIĄ PRZY KOBIECIE PO CIĘCIU ATMOSFERA SUPER CHOCIASZ WARUNKI MOGŁY BYĆ LEPSZE ALE TO JAKOŚ MOŻNA PRZEŻYC:) ^_^

#9 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 15:55:12

4 lata temu rodziłam w Opolu i muszę powiedzieć że mimo wielu negatywnych opinii ja miło wspominam pobyt-przemiłe panie położne,fajne warunki-ładne przyjazne sale,nawet dobre jedzenie (oczywiście jak na warunki szpitalne:)...a co do lekarzy to uważam że nie można pogrążać całego szpitala przez jednego czy dwóch konowałów....

#10 ~Marcepan~

~Marcepan~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 16:03:11

Bzdura!!!! zobaczyłam ranking i niby w Kluczbork nie płaci się za poród rodzinny!!! to dlaczego podwójnie płaciłam 100zł ???? a na rachunki było opisane nie za poród rodzinny ,a za usługi dodatkowe...Same poporodowe 2 osobowe? gdzie? się pytam? dlaczego leżałam w 4 osdobowej sali????? Położne zajmują się tylko w pierwszą dobę w nocy noworodkiem następna to już matka z dzieckiem i to jeszcze przychodzi Lekarka i mówi ,że teraz dziecko z mamą ma być....w sumie to ja od razu dziecko zabrałam bo tym starszym wrednym kobietom z neonatologii nie ufam!!!!  Niby ok ale w Kluczborku można polegać tylko i wyłącznie na cudownych pielęgniarkach z ginekologii i na położnych , które odwalają naprawdę ciężką robotę przy porodzie...

#11 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 16:13:34

Pierwsze dziecko rodziłam w Opolu, stan zdrowia mnie do tego zmusił. Po porodzie stwierdziłam, że jeżeli sytucja mnie do tego nie zmusi, kolejny raz rodzić w Opolu nie będę. Położne na patologii ok. ale położna, która była przy porodzie oraz położne z oddziału ginekologii pozostawiały wiele do życzenia. Oddział na patologii ciąży wspominam bardzo źle. Absurdem było dla mnie, że nie mogłam się dowiedzieć od lekarza o stanie mojego i dziecka zdrowia. Wszelkie sygnały z mojej strony, że coś dzieje się niepokojącego były lekceważone przez lekarzy. Gdy doszło do przedwczesnego porodu, okazało się, że jest to moja wina, bo nie zgłaszałam, że coś się zaczyna dziać! Nigdy więcej. Drugie dziecko urodziłam w Strzelcach Op. Może warunki są skromne, ale opieka lekarzy i położnych o wiele lepsza.

#12 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 17:09:54

Rodziłam w grudniu w Nysie,polecam,położne bardzo pomogły przy porodzie,w nocy też przychodziły gdy dziecko płakało.Sale są bardzo fajne,jedzenie nawet też dobre.Lekarze,ginekolodzy i pediatrzy,też ok.Polecam i pozdrawiam personel!!!

#13 ~W z Dolnej~

~W z Dolnej~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 17:11:10

Może i w Strzelcach opieka ok (choć jedna zakała wśród położnych też jest) ale za to warunki masakra,w życiu bym tam nie chciała leżeć dłużej niż 2-3 dni bo chyba w depresję wpadła....Łazienki straszne, odrapana lamperia na ścianach,dziurawa pościel,stoły i taborety jakich nie ma nawet moja babcia,brak jakiegoś tv na sali nawet płatnego,popsute rolety i okropne jedzenie...Mimo że opieka jest ważna to jednak gdyby coś się działo że trzeba by dłużej leżeć to nie polecam....

#14 mika87tg

mika87tg

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 luty 2014 - 17:17:32

A może zapytajmy który szpital ma oddział ratunkowy dla noworodków...bo Olesno na pewno nie:/

#15 ~Dochtór~

~Dochtór~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 18:02:08

A może zapytajmy który szpital ma oddział ratunkowy dla noworodków...bo Olesno na pewno nie:/

Żaden szpital nie ma oddziału ratunkowego dla noworodków, bo coś takiego nie istnieje.

Każdy szpital musi mieć sprzęt i osoby kompetentne w resuscytacji noworodka

#16 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 18:42:34

Dziwię się ,ze Namysłów na ostatnim mscu. Jak dobrze pamietam, przyjezdzają do niego rodzące z Brzegu, Bierutowa czy innych, bo chwalą sobie opiekę podczas porodu i po. Rodziłam tam dwoje dzieci i złego słowa nie powiem. Moze i nie ma gazu rozweselającego, ale ciepłe slowo połoznej i ich wsparcie jest o wiele skuteczniejsze.

#17 ~Szczesliwa mama~

~Szczesliwa mama~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 19:07:03

Myśle że rodzenie jako rodzenie bez komplikacji mniej wiecej wszedzie tak samo bo personel zawsze jest różny. Są miłe położne i wredne. Warto by się zastanowić jak dana placówka radzi sobie gdy są komplikacje, pod względem szybkiej i profesjonalnej reakcji, majac na wzgledzie zdrowie dziecka i matki. Osobiście rodziłam dwa razy w starym szpitalu w Krapkowicach i jestem bardzo zadowolona :) Pozdrawiam położne Mariole i Zosie :) 

#18 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 19:17:14

Piszecie,że w Oleśnie poród rodzinny bezpłatny. śmieszni jesteście!!! Kartka jak byk wisi, że 100 zł,niby dobrowolnie masz zapłacić, ale nie zapłać tego to cie palcami na rynku pokażą.

#19 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 19:26:26

Bzdura!!!! zobaczyłam ranking i niby w Kluczbork nie płaci się za poród rodzinny!!! to dlaczego podwójnie płaciłam 100zł ???? a na rachunki było opisane nie za poród rodzinny ,a za usługi dodatkowe...Same poporodowe 2 osobowe? gdzie? się pytam? dlaczego leżałam w 4 osdobowej sali????? Położne zajmują się tylko w pierwszą dobę w nocy noworodkiem następna to już matka z dzieckiem i to jeszcze przychodzi Lekarka i mówi ,że teraz dziecko z mamą ma być....w sumie to ja od razu dziecko zabrałam bo tym starszym wrednym kobietom z neonatologii nie ufam!!!!  Niby ok ale w Kluczborku można polegać tylko i wyłącznie na cudownych pielęgniarkach z ginekologii i na położnych , które odwalają naprawdę ciężką robotę przy porodzie...

Ja rodziłam w Kluczborku we wrześniu,ale za poród rodzinny nie płaciłam.Kiedy zgłosiłam się do szpitala,ze juz rodze, po pierwszych badaniach pielęgniarki czekałam okolo 50 minut poniewaz powiedziano mi,ze przyjdzie do mnie lekarz.Czekalam na korytarzu,ale lekarz spal i ostatecznie pielegniarka zaprowadzila mnie na gore na poloznictwo,ale nawet nie pomogla mi niesc torby.Po porodzie lezalam w 5osobowej sali.Sam porod wspominam dobrze,jesli chodzi o polozne to raczej nie moge sie do niczego przyczepic.Najgorzej wspominam szycie po porodzie,ktore zostalo mi zle wykonane i musialam potem brac antybiotyk,bo rana nie chciala sie goic.Wiadomo,wszedzie sa plusy i minusy,jakies przezycia,lepsi,gorsi fachowcy.Koniec koncow nie bylo tak zle,wiec polecam Kluczbork.

#20 ~gość:)~

~gość:)~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 20:25:14

Rodziłam synka w marcu 2012 w Krapkowicach,poród sn nie chciałam znieczulenia,bo nie polecał mi tego mój lekarz prowadzący.Od samego początku jak tylko dotarłam do szpitala czułam się świetnie,położna p.Ania przyjęła mnie na spokojnie wytłumaczyła co i jak.Jak bóle się nasiliły powiedziała że na skurcze pomaga prysznic i faktycznie ulga niesamowita w między czasie była zmiana i poród odbył się już w obecności położnej p.Marioli-złota kobieta tak pokierowała mną w trakcie porodu że po godzinie byłam już po.Nie popękałam,nie byłam nacinana,ogólne samopoczucie super.Po porodzie poprosiłam o sale 2 osobową,chociaż proponowali 1 z tego względu że moje pierwsze dziecko i sama bałam się być w nocy.Jeżeli była taka potrzeba można było odpocząć Panie położne i pielęgniarki chętnie zajmowały się maleństwem,nie naciskały na siłę na karmienie piersią tylko proponowały.Także z mojej strony najlepszy szpital do jakiego mogłam trafić.Jeszcze raz dziękuję wspaniałym położnym p.Ani i p.Marioli i ogólnie całemu personelowi szpitala.Przy okazji pozdrawiam p.Kasię z którą leżałam na sali:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych