Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Forum mieszkańców Zawadzkiego - sprawy różne

forum Zawadzkie Zawadzkie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~myslacy~

~myslacy~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 15:23:30

co do radaru to się zgadzam,powinien być podwójny w obie strony opolskiej,większość jeżdzi jak po autostradzie ile fabryka dała,nawet tiry pop----ają ,co robi policja aby ukrócić motorzystów /z dobrych rodzin/,nic odpoczywają w radiowozach stojąc po kątach,nie jadą nigdzie oszczędzają paliwo,od czasu do czasu złapią rowerzystę bez światła najlepiej aby to była stara babcia,bo do pijanego wolą nie podchodzić,sprawa ścieżki rowerowej dlaczego nikt nie przestrzega przepisów o kierunku jazdy każdy robi co chce i gdzie tu policja?jeśli nic nie robią odebrać im radiowozy i limity na paliwo ,niech sobie pochodzą dla zdrowia bo rozumu nigdy nie nabędą

#22 ~przemek~

~przemek~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 10:28:43

duzym problemem jest ul. Andrzeja. mysle a nawet jestem pewien, ze na Zawadzkim nie ma gorszej drogi. kwestia czasu jest jak ktos tam urwie kiedys koło. co musi sie stac, zeby wkoncu ktos zrobil ta droge?

#23 ~myslacy~

~myslacy~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 14:02:43

duzym problemem jest ul. Andrzeja. mysle a nawet jestem pewien, ze na Zawadzkim nie ma gorszej drogi. kwestia czasu jest jak ktos tam urwie kiedys koło. co musi sie stac, zeby wkoncu ktos zrobil ta droge?

czy ty nie wiesz że od zawsze robiło się drogi w miejscowości burmistrza poza tym mamy najgorszą nawiedzoną radę od czasów Bolesława Chrobrego

#24 ~darek z opolskiej~

~darek z opolskiej~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 20:37:10

Głowa do góry wiosna puka do drzwi może posprzątają to i owo :) ławki w parku to faktycznie porażka a kosze na śmieci zrobione z butli po gazie masakra,w tym urzędzie to chyba same ślepe ludziska siedzą.

#25 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 17:30:30

Czy ktoś się zastanowił nad bezsensowną ustawą o wywózce śmieci, która będzie bardzo droga dla wszystkich mieszkańców, a przy okazji będzie napęłniała kieszenie gigantom.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 22:10:46

W krajach unijnych już dawno sortują smieci,nie rozumiem dlaczego tyle zamieszania,w Polsce zawsze było jest i będzie wielkie NIEWIADOMO a jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

#27 ~Dosc tego~

~Dosc tego~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 21:33:02

Czy Policja z Zawadzkiego zrobi w koncu porzadek z mlodzieza przesiadujaca wulgarnie zachowujaca sie i pijaca alkohol na rynku w Żędowicach a takze w sklepie Panie sprzedawczynie tez by mogly cos z tym zrobic i nie pozwalac pic piwa w sklepie ani sprzedawac alkoholu niepelnoletnim prosze o poruszenie tego tematu i naglosnienie tej sprawy

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 20:23:47

dlaczego nikt nie pisze, co sie juz dzieje  na ulicy karola miarki, moniuszki, mickiewicza, szymanowskiego, szaflika...

i dlaczego w tym rejonie piwnice  pozalewane sa ...GOWNAMI !!

stara kanalizacja i duzo nowych domow????

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 14:55:55

Niedługo minie rok i  jestem bez pracy, wysłałam kilkakrotnie CV , bez skutku. Chciałabym pracować w swojej miejscowości, jestem osobą niedosłyszącą, mam wyksz. średnie, jestem po 30, dalsze informacje mogę wysłać za pośr. e-maila... Czy ktos z was wie może ,gdzie mogę znależć pracę,gdzie są wolne miejsca, jakieś oferty o pracę...? Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam

(mój email :  z-kie@wp.pl)

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 16:24:56

Niedługo minie rok i  jestem bez pracy, wysłałam kilkakrotnie CV , bez skutku. Chciałabym pracować w swojej miejscowości, jestem osobą niedosłyszącą, mam wyksz. średnie, jestem po 30, dalsze informacje mogę wysłać za pośr. e-maila... Czy ktos z was wie może ,gdzie mogę znależć pracę,gdzie są wolne miejsca, jakieś oferty o pracę...? Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam

(mój email :  z-kie@wp.pl)

( ciąg dalszy inf. w/w : to że kilkakrotnie wysłałam CV, nie znaczy,że  parę razy składałam dokumenty, ale w większości w 1 miejscu pracy składałam kilka podań więcej.

Jeśli ktoś wie o ofertach pracy, to proszę o kontakt.Dziękuję

#31 ~alina~

~alina~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 06:03:19

Tak i po raz kolejny zaczyna się wspólne podtruwanie wyziewami z kominów , masakra ludzie się nigdy chyba nie zmienią .

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 18:08:56

Jest już lista radnych Zawadzkiego?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 06:06:18

No to mamy ergo włodarza.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 17:21:17

Ale na oficjalnej stronie z BIP'em nadal straszy stary Burmistrz

#35 ~swojak~

~swojak~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 15:15:59

niech sie wezma za handel narkotykami w zawadzkim ,bo ponoc tam kwitnie ten biznes wsrod pseudo sportowcow,młodziez chodzi nacpana

#36 ~sss~

~sss~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 14:52:39

Otwieramy dla Was temat, w którym możecie poruszać wszystkie sprawy dotyczące Zawadzkiego.
Macie jakieś problemy, pytania, sprawy. Piszcie w tym temacie.

sssss

#37 ~Kielcza~

~Kielcza~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 04:33:17

Zapraszam do Kielczy na konpnicka przy socjalnym budynku zawkomu. Od miesiąca kleja dziury w asfalcie ale nie tylko tam.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum Zawadzkie, Zawadzkie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych