Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Forum mieszkańców Strzelec Opolskich - sprawy różne

forum Strzelce Opolskie Strzelce Opolskie forum Strzelce Opolskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#1 Driver

Driver

Ciężko jest być zajebistym,no ale ktoś musi.

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1735 postów

Napisano 08 luty 2013 - 20:45:37

Jestem przeciwnikiem straży miejskiej i uważam to za wyrzucanie pieniędzy.Mam jednak pytanie(może ktoś odpowie),kto odpowiada za porządek w mieście?Chodzi mi konkretnie,o reklamy firmy udzielającej krótkoterminowych pożyczek.Latarnie,słupy,ściany,drzewa,nie ma świętości.Ja rozumiem,że trzeba się zareklamować,ale nie można tego zrobić,z odrobiną rozsądku ?

#2 ~MRUCZEK~

~MRUCZEK~
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 19:37:37

Czy ktoś wie gdzie w Strzelcach Opolskich można napić się gorącej czekolady ???

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 10:44:54

Czy ktoś wie gdzie w Strzelcach Opolskich można napić się gorącej czekolady ???

w kawiarni u urszulki

#4 Driver

Driver

Ciężko jest być zajebistym,no ale ktoś musi.

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1735 postów

Napisano 23 luty 2013 - 12:12:32

A i tak prawdziwej czekolady nie było,tylko ta w proszku,dostępna w sklepach,lub automatach do kawy.Startuje nowa,w byłej Ratuszowej,może tam ?

Użytkownik Driver edytował ten post 23 luty 2013 - 12:17:10

#5 ~gość z namysłowa~

~gość z namysłowa~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 16:32:33

"Prawo do jazdy" artykuł z NTO - szok ! Myślałem że Tuleja to jakis przypadek odosobniony , a tu jest ich więcej. Jak my kierowali byśmy własnym biznesem lub gospodarstwem rolnym jak robią to urzednicy lub funkcjonariusze budżetówki to nie wiem kto by nastarczył na te podatki. Mam pytanie do mądrych tego świata , czy przy niskiej szkodliwości czynu tyle musiało być poniesionych kosztów : policja na lotnisko , rozprawy sądowe /nie wierze że zadarmo/, policja do prokuratury /4 funkcjonariuszy/ do normalnego goscia , który sam opuscił prawie sekretariat/. Miałem wrazenie że to artykuł archiwalny z minionej epoki z czasów bespieki , ale daty mówią że nie,że to za czasów demokratycznego państwa i podobno EUROPEJSKIEGO !

#6 ~U.SW.Anny~

~U.SW.Anny~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2013 - 15:09:26

jutro w burweiler kolo neustadt/weinstrasse w nadrenii palatynat bedzie o 10;30  msza i zjazd slazakow.

msze i odpust Sw Anny bedzie koncelebrowac  ks.prof.dr.tarlinski z opola i ks.prof.dr pieks z augsburga.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2013 - 12:45:42

po co piknik motocyklowy po mszy czy nie można zorganizować przed na noc ???????????bzdurny pomysł jakiegoś u.....sa!!!!!!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 08:45:23

Siema grzeją już u Was w domu?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2013 - 09:22:01

Siema ,u nas w Opolu grzeją .

#10 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 06:59:21

Czy wam też wciśnięto zaproszenie na występ Kryszaka i sprzedaż garów za prawie 13 tyś.?

#11 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 08:17:49

Kurcze a miejsce szkoła na Kozielskiej kto tam sie doczłapie?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2013 - 09:42:47

Witam
Może ktoś z Państwa podpowie mi jak dogrzebać się do Regulaminu rozliczania kosztów centralnego ogrzewania? Będę też wdzięczny jeżeli ktoś z Państwa kto takim regulaminem dysponuje zechciałby mi go przesłać - proszę o kontakt.

W internecie tego nie znalazłem, a w spółdzielni przejdę przez męczarnię jak powiem że chce ten regulamin. A poza tym takie dokumenty jak ten regulamin, czy różnego rodzaju uchwały w nieindywidualnych sprawach powinny być publikowanie na stronach www spółdzielni (pomijając fakt że spółdzienia nie ma strony ww ;)
Jak uważacie? Bo ja np. nic nie wiem co się dzieje lub zmienia w spółdzielni.

Taki Regulamin to raczej nie istnieje. Bo i nie leży to w interesie Spółdzielni. Odbywa się to najczęściej tak: Prezes członka swej rodziny wstawia jako przedstawiciela do firmy ,,odczytującej liczniki poboru ciepła" i ten swojak ,,liczy jak trzeba".

Działkę dostaje ,,swój przedstawiciel" i jego ,,firma macierzysta. A działka jest większa wtedy jak wyższe są wskazania lkiczników poboru, bo procentowo.

No i gitara.

A ,,sposobów" odczytu jest naście... I wszystkie są zgodne z czymś tam- bo odczyty są nie do obalenia.

Przerabiałem to...

Jak nie wiesz o co chodzi toi chodzi o drobne, o TWOJE DROBNE.

#13 ~Podróżnicy~

~Podróżnicy~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 22:07:13

Zapraszamy dnia 10 grudnia o godzinie 17.00 do Powiatowego Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich na spotkanie z Michałem Piecem, który opowie o swojej podróży po Kambodży, Laosie i Wietnamie rowerem.
więcej: http://podroznicywst....wordpress.com/

Pierwsze spotkanie, na którym będzie można poznać dalekie, egzotyczne lub też tajemnicze miejsca, odległe nie tylko geograficznie, ale również kulturowo. 
Zapraszani goście to pasjonaci, którzy w niekonwencjonalny sposób przemierzają świat, marzą i nie boją się dążyć do realizacji tych marzeń. Dzielą się wrażeniami i przeżyciami ze swoich podróży, opowiadają o trudnościach które musieli pokonać, a także o zabawnych sytuacjach. Relacje z wypraw ubarwiają pokazy slajdów, zdjęć, filmów
Cykl "Strzeleckich spotkań podróżniczych" to czas na wymianę doświadczeń, swobodną dyskusję, podczas której każdy będzie mógł uzyskać wiele praktycznych informacji.

WSTĘP WOLNY !!!

#14 ~Podróżnicy~

~Podróżnicy~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 22:09:20

Zapraszamy dnia 10 grudnia o godzinie 17.00 do Powiatowego Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich na spotkanie z Michałem Piecem, który opowie o swojej podróży po Kambodży, Laosie i Wietnamie rowerem.
więcej: http://podroznicywst....wordpress.com/

Pierwsze spotkanie organizowane wspólnie z Podróżnicy, na którym będzie można poznać dalekie, egzotyczne lub też tajemnicze miejsca, odległe nie tylko geograficznie, ale również kulturowo. 
Zapraszani goście to pasjonaci, którzy w niekonwencjonalny sposób przemierzają świat, marzą i nie boją się dążyć do realizacji tych marzeń. Dzielą się wrażeniami i przeżyciami ze swoich podróży, opowiadają o trudnościach które musieli pokonać, a także o zabawnych sytuacjach. Relacje z wypraw ubarwiają pokazy slajdów, zdjęć, filmów
Cykl "Strzeleckich spotkań podróżniczych" to czas na wymianę doświadczeń, swobodną dyskusję, podczas której każdy będzie mógł uzyskać wiele praktycznych informacji.

WSTĘP WOLNY !!!

#15 ~strzelczanka~

~strzelczanka~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 12:33:10

prosze powiedziec mi jak to jest ze w urzedzie pracy w strzelcach opolskiech oraz na roznych stronach tj tablica.pl czy lento.pl jest sporo  ofert pracy a i tak wysylajac na rozne oferty odpowiedzi brak. czy oferty pracy sa tylko po to zeby byly?? czy prace mozna tylko otrzymac po znajomosci bo inaczej tez sie nei da.

otoz z koncem grudnia pojawilo sie ogloszenie ze przyjma osobe do obslugi stacji paliw. z tego co mi wiadomo bylo  zwolnily sie 3 miejsca + miejsce dla podjazdowego. zmienil sie prowadzacy dlatego miejsce pracy sie pojawilo gdyz poprzedni przejal inna stacje i zabral ze soba 3 pracownice.

zlozylam podanie, tak jak pare moich znajomych. zlozone zostalo osobiscie i droga elektroniczna.

odpowiedzi brak. dzwonilam na numer ktory tam podano - odpowiedzi brak. jest sygnal ale nikt nie odbiera.

czy to znaczy ze ogloszeni epojawilo sie dla tzw "picu" ????

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 13:41:31

Wszędzie pełno śmieci ,nie ma śniegu i dlatego widać wszechobecny bałagan : butelki,telewizory,opony - pełno tego przy każdej ścieżce i drodze.Czy ktoś za to odpowiada

#17 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 14:07:51

Mamy tak wielkie bezrobocie w mieście a do sprzątania ludzi brak ,Będąc w wielu miastach naszego kraju i po rozmowach z Wujtami iBurmistrzami gmin ci ludzie co są zarejestrowani i pobierają zasiłki dla bezrobotnych muszą to odpracować na rzecz miasta lub gminy. Więc pytam pana burmistrza dlaczego w naszym mieście nie idzie wprowadzić takiego programu?

#18 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 14:22:12

Dlaczego dopuszczamy do rejestracji osób bezrobotnych osoby pracujące poza granicami kraju nie powinno czegoś takiego być. Pracy u nas jest ale ludzie są bardzo wygodni zarobić ale nic nie robić ludzie starsi pamiętają nakazy pracy pieczątka w dowodzie osobistym.Gminna powinna wymyśleć plan zatrudnienia takich ludzi a wtedy mogli by pobierać za prace wykonaną jakieś pieniądze

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 17:23:59

Dlaczego dopuszczamy do rejestracji osób bezrobotnych osoby pracujące poza granicami kraju nie powinno czegoś takiego być. Pracy u nas jest ale ludzie są bardzo wygodni zarobić ale nic nie robić ludzie starsi pamiętają nakazy pracy pieczątka w dowodzie osobistym.Gminna powinna wymyśleć plan zatrudnienia takich ludzi a wtedy mogli by pobierać za prace wykonaną jakieś pieniądze

Oj kolega widzę z choinki sie urwał ?  A co to za wielkie pieniądze dostają ? Płacą , płacili podatki to im sie należy i basta , tak jak leczenie za darmo itd..

#20 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 18:37:42

Tak leczenie ofszem ale dlaczego nabijamy kieszenie lekarzy własnymi pieniędzmi bo na wizytę u specjalisty trzeba czeeeeekać długo,a co powie taki bezrobotny? umieraj człowieku bo cię nie stać na pomoc lekarską

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, forum Strzelce Opolskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych