Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Wyświetl nową zawartość »

Ogłoszenie: ZASADY forum.nto.pl


Napisane przez tomekw


tomekw

    Swojak

  • Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 2918 postów
Zasady forum:
1. Forum tworzą wszyscy forumowicze. Wspólnie dbajmy o jego poziom.

2. Posty mogą zamieszczać WYŁĄCZNIE zarejestrowani użytkownicy forum. Piszemy w odpowiednich działach. Nazwy tematów wpisujemy tak, by inni mogli po tytule znaleźć je w wyszukiwarce.

3. Za kształt forum odpowiadają moderatorzy i wszelkie uwagi/skargi/propozycje kierujcie do nich poprzez prywatne wiadomości.

4. Moderatorzy mogą zamykać, kasować, przesuwać bądź zmieniać posty niezgodne z tymi zasadami zależnie od ich uznania. W razie niejasności można odwoływać się do autora tego wpisu za pomocą prywatnej wiadomości.

5. Nie tolerujemy chamstwa, nieuctwa, nietolerancji, kryptoreklam. Dla prywatnych opinii i wymiany złośliwości są wiadomości prywatne lub gadu gadu. Wszelkie wymiany personalnych uwag będą kasowane.

6. Dyskutujemy w konkretnych tematach - jeśli dyskusja za bardzo odbiegnie od głównego wątku, wszystkie posty nie na temat mogą zostać skasowane.

7. Nazwy tematów oraz same posty wpisujemy małymi literami. Kolorów, większych liter, pogrubiania używamy tylko w celu zaakcentowania - posty naruszające te zasady mogą być usuwane.

8. Nie wolno zamieszczać komentarzy, które:
a. zawierają przekleństwa
b. są bezpośrednimi atakami na innych forumowiczów
c. zawierają dane osobowe (w szczególności osób prywatnych)
d. są reklamami
e. są spamem
f. nawołują do agresji
g. są tak zwanym flame war
- wojenkami między klubami, literkami na rejestracjach, miłośnikami różnych gatunków muzyki itp.
h. zawierają uwagi skierowane do redakcji nto.pl. Za wszelkie uwagi jesteśmy bardzo wdzięczni, ale prosimy o zgłaszanie ich na adres mailowy: online@nto.pl
Tylko wtedy mamy pewność, że uwagi takie trafią do naszej redakcji. Jeśli wasze uwagi dotyczą błędu w tekście możecie je też zgłaszać przez wciśnięcie przycisku zgłoś błąd, który znajduje się przy każdym artykule.

Wszystkie takie posty mogą zostać niezwłocznie usunięte.

Zasady forum wchodzą w życie od momentu publikacji tego postu i nie podlegają dyskusji. Wszelkie uwagi oraz pytania na ten temat proszę zgłaszać mi tylko i wyłącznie na pw.

Zasady forum nie wykluczają regulaminu forum