Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dżungla na Dambonia w Opolu :: zobacz komentowany artykuł

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 19:10:19

Pan Jarosław zamiast sie denerwować może wziąśc kosiarke i byłoby po sprawie.
Pogoda jest sprzyjająca wzrostowi traw, nie da sie jednak kosić mokreych trawników Panie Jarosławie, jezeli uważa Pan, że jest inaczej zyczę powodzenia.

#2 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 19:19:48

Nie tylko spoldzielcze bloki ale pozostale takze maja trawe po pas-osiedle wyglada jak opuszczony PGR!!!!!

#3 ~góral~

~góral~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 19:43:27

Nie tylko na Dambonia jest dzungla, na dzielnicy "Górskiej" ulice Podhalańska i karpacka podwórka zarośniete sa trawą po pas, a ZGM Bytom który jest administratorem wogóle nie zjmuje sie remontami i awariami w swoich blokach, ..:( jeszcze takiego administratora nie było do tej pory....osobiście powiem że tęsknie za czasami kiedy to Turhand był gospodarzem naszych bloków...

#4 ~KRZYSZTOF TALARCZYK~

~KRZYSZTOF TALARCZYK~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 20:12:24

TO PEWNIE TA ZAPIJACZONA FIRMA ZAKS TAK ZANIEDBALA TO OSIEDLE WZIELI PIENIADZ ZA KOSZENIE A PRZEPILI ZAMIAST KUPIC PALIWA DO KOSIAREK

#5 ~zewsi~

~zewsi~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 20:18:18

moze lepiej (wy mieszkancy) sami sie wezmijcie do roboty! koszenie trawy nie boli

#6 ~e tam panie~

~e tam panie~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 20:49:25

moze lepiej (wy mieszkancy) sami sie wezmijcie do roboty! koszenie trawy nie boli

"Oczekiwuję", Ty niemieszkańcu, żebyś nie pieprzył bez sensu. Nie wiem jak koszenie trawy, ale myślenie na pewno nie boli. Niestety Ty się o tym nie możesz przekonać.

#7 ~Eko-PAN~

~Eko-PAN~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 20:52:45

O co chodzi z trawą ? Macie króliki że tak chcecie żeby wam skosić? Na zdjęciu nie ma trawy tylko szczaw! Ściąć i zrobić szczawiową. To ma sens bo z trawy której nie ma trudno coś zrobić.

#8 ~Kolorowy~

~Kolorowy~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 20:59:15

dobre chceta to wam skosze tą trawe tylko kto mi za to zapłaci załatwa kase za koszenie to moge wam cały czas kosic i dbac o plac

#9 ~zmiasta~

~zmiasta~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 21:06:11

Czasy czynów społecznych minęły bezpowrotnie. Płacę czynsz i wymagam!

#10 ~zewsi~

~zewsi~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2010 - 21:41:09

"Oczekiwuję", Ty niemieszkańcu, żebyś nie pieprzył bez sensu. Nie wiem jak koszenie trawy, ale myślenie na pewno nie boli. Niestety Ty się o tym nie możesz przekonać.

he he wkurzyl sie mieszkaniec :) siedzisz w ciasnej malutkiej klatce w bloku i tylko narzekasz
do roboty czlowieku!!!

Czasy czynów społecznych minęły bezpowrotnie. Płacę czynsz i wymagam!

poniekad masz racje lecz samemu tez czasem mozna zadbac o przestrzen wokol siebie, zamiast na swojej dzialce za miastem mozna skosic trawe przed blokiem

#11 ~~ślązak~~

~~ślązak~~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 06:14:59

standardowe nieróbstwo i roszczeniowość ...
pojedźcie na Zachód, zobaczycie jak to się robi...
poza tym też płacę haracz państwu a trawnika przed domem państwo mi nie skosi, więc słaby argument ...
zamiast narzekać i wymagać wolałbym sam skosić i mieć spokój, 0 inicjatywy ...

#12 ~dudek~

~dudek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 06:15:43

gówienka po pieskach pozbierałeś,teraz bardzo są rozmiękczone i chlapią po twarzy przy użyciu kosiarki,wszelkie osłony zaklejają się i strasznie śmierdzą te twarde dowody.

#13 ~bania3b~

~bania3b~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 07:27:40

tak samemu skosic i jeszcze niech kare naloza jak w przypadku zasadzenia dzrewa bo to mozana zrobic samemu ale zeby je sciac to trzeba sie prosic. żal i tyle

#14 ~~opolanka~~

~~opolanka~~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2010 - 07:32:46

Spółdzielnia ma to w swoich obowiązkach,więc niewiem w czym problem:)

#15 ~Melizola~

~Melizola~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2010 - 21:08:30

Owszem chętnie skosiłabym ale nie mam czym. Co prawda w piwnicy znalazłam sierp i może nawet udałoby mi się ściąć trochę trawy ale musiałabym to robić przez miesiąc a trawa w tym czasie od nowa narosłaby. Czyli na okrągło musiałabym robić sierpem i do tego opłacać zarządcę za bezdurno.

#16 ~ćpun~

~ćpun~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 09:42:23

Owszem chętnie skosiłabym ale nie mam czym. Co prawda w piwnicy znalazłam sierp i może nawet udałoby mi się ściąć trochę trawy ale musiałabym to robić przez miesiąc a trawa w tym czasie od nowa narosłaby. Czyli na okrągło musiałabym robić sierpem i do tego opłacać zarządcę za bezdurno.

Ja to się cieszę, że trawa rośnie :lol:

#17 ~pk~

~pk~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 20:40:37

Niestety, w OSM Przyszłość tak się właśnie dba o zieleń. Trawę się kosi 2 razy w roku i faktycznie robią to te żule z ZAKS`u. Mieszkam na Pasiece i mamy dość ładny trawnik, panów z ZAKS`u nawet nie wpuszczamy bo oni to mogą rowy melioracyjne kosić a nie trawniki.
Ale nie można wymagać, ze w każdym bloku kupią sobie własną kosiarkę i będą sami to robić.
Inns sprawa, że u nas ZAKS nie kosi ale kasę dostaje. Nie ma suły aby im nie płacić a te pieniądze przeznaczyć na inne cele. Ot, OSM Przyszłość...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych