Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 14:05:18

A z kim rząd PISu niema spięcia?? Chyba tylko z San Escobarem.

#2 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 4861 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 14:19:19

Pani Mosbacher  ( ładne nazwisko ) powiedziała w kierunku pislamistów  :

" Ja nie żartuję "  

Maluczkie pchełki chciały TVN-u się czepiać i mediom niezależnym grozić ?    :D  :D  :D

#3 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 4861 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 17:51:38

I po co się royal trudzisz skoro  Sekretarz Stanu USA stwierdziła , że Pani Ambasador Stanów Zjednoczonych  ma polskie pochodzenie , doskonale zna realia polskie i i znakomicie realizuje  zadania USA.   :D  :D  :D

#4 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 4861 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 18:10:44

royalku to pislamisci ujawnili list Pani Mosbacher .

• Rząd, ujawniając list ambasador USA i nie mając pomysłu, jak na jego ujawnienie następnie zareagować, sam się ośmieszył
  • Polska dyplomacja miota się pomiędzy dumą, honorem a ustępowaniem bez najmniejszej nawet próby obrony
  • PiS, doprowadzając do izolacji Polski w Europie, prosi się o konieczność "robienia łaski" USA

#5 milominderbinder

milominderbinder

Swojak

• PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 18:34:20

Pani Mosbacher  ( ładne nazwisko ) powiedziała w kierunku pislamistów  :

" Ja nie żartuję "  

Maluczkie pchełki chciały TVN-u się czepiać i mediom niezależnym grozić ?    :D  

Piękne nazwisko Mosbacher coś jak Blumstein

#6 Antoni Adam

Antoni Adam

Bywalec

• PipPipPip
  • 88 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 18:45:31

TVN - telewizja założona przez dwóch współpracowników służb PRL, Wejcherta i Waltera, typowych przedstawicieli żydokomuny za pieniądze m.in. z afery FOZZ.

Teraz POżyteczni idioci nazywają tę skrajnie lewicową i antypolską telewizję........niezależnymi mediami!! hahahahha  :lol:  :lol:

#7 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 4861 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 20:54:28

Dobre skojarzenie .    :P  Aby było przyjemniej to obie mają polskie pochodzenie .    :D

#8 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 4861 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 20:57:36

TVN - telewizja założona przez dwóch współpracowników służb PRL, Wejcherta i Waltera, typowych przedstawicieli żydokomuny za pieniądze m.in. z afery FOZZ.

Teraz POżyteczni idioci nazywają tę skrajnie lewicową i antypolską telewizję........niezależnymi mediami!! hahahahha   

Wiatr ze wschodu znowu dujet .   :D  Nie podoba ci się hamerykanska stacja telewizyjna ???  :D

#9 milominderbinder

milominderbinder

Swojak

• PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 21:19:19

Dobre skojarzenie .    :P  Aby było przyjemniej to obie mają polskie pochodzenie .    :D

Macie tyle z Polsą wspólnego co z owczarek niemiecki z Niemcami.

#10 Pinky

Pinky

Swojak

• PipPipPipPip
  • 659 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 08:30:37

... 

Royal, a już myślałem, że głęboko zastanowiłeś się nad tą sprawą i sam doszedłeś do tych wniosków. Myślałem, że mam tutaj do czynienia z inteligentnym człowiekiem. Niestety rozczarowałeś mnie. Spotykamy tutaj kolejnego, płatnego agitatora jednej opcji politycznej. Przykładem jest Twój wpis skopiowany z forum “Gazeta.Pl” :P

Użytkownik Pinky edytował ten post 29 listopad 2018 - 08:31:37

#11 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 08:52:39

Albo kornhauser - czy jakoś tak ;)

#12 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 722 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 08:57:52

Teraz POżyteczni idioci nazywają tę skrajnie lewicową i antypolską telewizję........niezależnymi mediami!! hahahahha  :lol:  :lol:

Jak zatem wg ciebie lemingu pisowski nazwać tvp??

Reżimowa?

skrajnie polityczna?

zależna od kaczyńskiego?

na usługach rządu?

itp...

Gdyby nie stacje takie jak TVN czy Polsatludzie nie dowiedzieli by się o lewych interesach pislamu, o ich aferach, o ich gigantycznej skali nepotyzmu i wiele wiele innych.

No ale co tam  taki zakompleksione LEMING pisowski jak ty i tak dalej ślepo wierzysz w "wiadomości" i to jak to w  Polsce jest pięknie, jak się dobrze żyje, jak to podatki maleją, jak to wszystko tanieje itd

Jak tam jakieś nowe przekazy z nowogrodzkiej?

Znowu wina Tuska? ;)

Coś ci komunistyczny prokurator który zawzięcie bronił księdza pedofila niejaki piotrowicz napisał?

#13 Pinky

Pinky

Swojak

• PipPipPipPip
  • 659 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 09:45:45

Zastanawiam się zawsze co by się stało gdyby przywódca jakiejś partii (niezależnie od kolorytu)wezwał do krwawej walki ulicznej z przeciwnikami . Co zrobiliby ci fanatycy, którzy tutaj się wpisują, nie używając rozumu i wierząc bezkrytycznie przekazom dnia wszystkich partii politycznych? I to wszystko w tak zwanym cywilizowanym kraju w środku Europy i 21 wieku.

#14 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 750 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 11:17:48

Zastanawiam się zawsze co by się stało gdyby przywódca jakiejś partii (niezależnie od kolorytu)wezwał do krwawej walki ulicznej z przeciwnikami . Co zrobiliby ci fanatycy, którzy tutaj się wpisują, nie używając rozumu i wierząc bezkrytycznie przekazom dnia wszystkich partii politycznych? I to wszystko w tak zwanym cywilizowanym kraju w środku Europy i 21 wieku.

"Jeżeli nie znajdziemy rozwiązania tego konfliktu, to wszystko będzie nas prowadzić na ulice. A jeśli przeniesiemy wszystkie aktywności na ulicę, to będziemy mogli powiedzieć o Majdanie w Warszawie, ale to ostatni etap. Może to prowadzić do tego, czego jeszcze w Polsce nie widzieliśmy…”
— zapowiedział w radiu RMF FM przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. "

#15 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 4861 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 11:41:24

"Jeżeli nie znajdziemy rozwiązania tego konfliktu, to wszystko będzie nas prowadzić na ulice. A jeśli przeniesiemy wszystkie aktywności na ulicę, to będziemy mogli powiedzieć o Majdanie w Warszawie, ale to ostatni etap. Może to prowadzić do tego, czego jeszcze w Polsce nie widzieliśmy…”
— zapowiedział w radiu RMF FM przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. "

Kaczyński co miesiąc wyprowadzał ludzi na ulicę i jątrzył .

#16 Pinky

Pinky

Swojak

• PipPipPipPip
  • 659 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 11:45:31

I znów nie zrozumiałeś mojego wpisu. Nie będę próbował ci wytłumaczyć. Nie warto… Nie ma nikogo na świecie, kto by wszystko dobrze, albo źle robił. Tak samo jest z partiami. Uwierz mi. Zacznij używać rozumu, a nie daj „robić się w konia“. Teraz jesteś wyśmiewany przez jedną opcję polityczną, ale może się zdarzyć, że któregoś dnia wyśmieje cię też ta druga. Za NAIWNOŚĆ! :D

Użytkownik Pinky edytował ten post 29 listopad 2018 - 11:53:44

#17 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 750 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 12:14:37

I znów nie zrozumiałeś mojego wpisu. Nie będę próbował ci wytłumaczyć. Nie warto… Nie ma nikogo na świecie, kto by wszystko dobrze, albo źle robił. Tak samo jest z partiami. Uwierz mi. Zacznij używać rozumu, a nie daj „robić się w konia“. Teraz jesteś wyśmiewany przez jedną opcję polityczną, ale może się zdarzyć, że któregoś dnia wyśmieje cię też ta druga. Za NAIWNOŚĆ! :D

I znów nie zrozumiałeś mojego wpisu.....

#18 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 4861 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 12:57:17

I znów nie zrozumiałeś mojego wpisu.....

i znów pislamowski plagiat .   :D  :D  :D

Samemu pislamiście trudno coś naPiSać .  :P  :P  :P

#19 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 4861 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 18:30:44

Pani Mosbacher powiedziała :    

"  Nie jestem dyplomatką  , chcę służyć swojej Ojczyznie  , dlatego nie będę mówić dyplomatycznie . Będę mówić PRAWDĘ " 

I ta prawda bardzo boli pislamistów.     :D

#20 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 4861 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 20:22:42

Oto odpowiedz polskiej intelektualistki : 

Pani G. Mosbacher, jako poseł na Sejm RP żądam od Pani szacunku dla Narodu i Państwa Polskiego i jego demokratycznie wybranych władz.Proszę szanować nasze zwyczaje i polskie prawo, które wiąże wszystkich, także antypolską, antydemokratyczną stację TVN” – napisała Krystyna Pawłowicz.

„Czyli ambasada USA w Polsce wspiera antypolską działalność TVN i popiera ich: działania w celu obalenia legalnych władz RP, promowanie faszyzmu jako prowokacji politycznej przeciwko Polsce, ośmieszanie prezydenta USA D.Trumpa, podważanie sojuszu wojsk PL-USA, antypolonizm i łamanie prawa medialnego” 

No comments  .    :D  :D  :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych