Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

109 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Igma~

~Igma~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 17:31:23

Wypad z Opola wieśniaki
Przecież Oni nic innego nie chcą

#2 ~KoloDriver~

~KoloDriver~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 18:20:50

Przez tych wsioków stałem w korku , robiłem zdjęcia , podam do sądu każdego który się przyczynił do mojego braku weekendu , przez nich muszę na orlenie nocować i pilnować auta bo brakło mi czasu na dojazd do domu Nie odpuszczę wam !!!!!!!!

#3 ~Andre~

~Andre~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 18:38:32

Przez tych wsioków stałem w korku , robiłem zdjęcia , podam do sądu każdego który się przyczynił do mojego braku weekendu , przez nich muszę na orlenie nocować i pilnować auta bo brakło mi czasu na dojazd do domu Nie odpuszczę wam !!!!!!!!

Bardzo dobrze mieli już jeden proces za blokadę tej obwodnicy niech mają następny

#4 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 18:52:53

Bylo niespełna 40 -tu. Za dwa miesiące to będzie dziesięciu - same nieroby z dobrzenia ikup, ktorym koryto odcięto: Złotousty soltys dyrektor gok kompa szlopa kosna wilkowa . Powinni za opóźnienia pilnowanie porządku zapłacić. Bujają sie od protestu do protestu i wyjazdu na konferencje i wiece polityczne. To nie za darmo.

#5 ~Tomasz Gabor~

~Tomasz Gabor~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 19:01:30

Przedwczoraj jeden z ulubieńców profilu Nie dla Rozdzielenia Gminy Dobrzeń GRZEGORZ RYBICKI - opluł mnie jadem na tym profilu - paręnaście godzin później widzę go jak WSIADA W MIEJSKI AUTOBUS MZK OPOLE  na BRZEZIU krytykując moją postawę buntu przed prostackim zachowaniem administratorów tej strony ;)  - JAK ON nie lubi OPOLA ;) - do tej pory dojeżdżał rowerem ;)  i jedzie ,(ach szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia minki ) bezcenna - głowa w dół i unik kontaktu wzrokowego  ;) - nie wiem, do szkoły, pracy ..nie wnikam  ;) Panie Grzegorzu, byś się Pa wstydził, mimo swojego wieku  ;)  Podpiszę się aby nie było Tomasz Gabor  ;) "Były" sołtys Brzezia  ;)

#6 ~Igma~

~Igma~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 19:18:49

Przedwczoraj jeden z ulubieńców profilu Nie dla Rozdzielenia Gminy Dobrzeń GRZEGORZ RYBICKI - opluł mnie jadem na tym profilu - paręnaście godzin później widzę go jak WSIADA W MIEJSKI AUTOBUS MZK OPOLE  na BRZEZIU krytykując moją postawę buntu przed prostackim zachowaniem administratorów tej strony ;)  - JAK ON nie lubi OPOLA ;) - do tej pory dojeżdżał rowerem ;)  i jedzie ,(ach szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia minki ) bezcenna - głowa w dół i unik kontaktu wzrokowego  ;) - nie wiem, do szkoły, pracy ..nie wnikam  ;) Panie Grzegorzu, byś się Pa wstydził, mimo swojego wieku  ;)  Podpiszę się aby nie było Tomasz Gabor  ;) "Były" sołtys Brzezia  ;)

Ja człowiek nieuczony.
Nieśmiało zapytam, co to takiego te żółte kółka w ilości niezliczonej.
U nas Sołtys nie umie takich kółek malować.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 19:26:53

Ja człowiek nieuczony.

Iloraz inteligencji.

#8 ~Uni~

~Uni~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 19:28:58

A mi jest dobrze w Opolu.

#9 ~Igma~

~Igma~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 19:32:54

A mi jest dobrze w Opolu.

Mnie nie.

#10 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 19:45:57

Ja człowiek nieuczony.

Zwykła szczera i od serca płynąca SZYDERCZOŚĆ ;)  , w jeden dzień krytykuję a w drugi co ...konsumuję ;)

#11 ~Restart~

~Restart~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 19:46:55

Bylo niespełna 40 -tu. Za dwa miesiące to będzie dziesięciu - same nieroby z dobrzenia ikup, ktorym koryto odcięto: Złotousty soltys dyrektor gok kompa szlopa kosna wilkowa . Powinni za opóźnienia pilnowanie porządku zapłacić. Bujają sie od protestu do protestu i wyjazdu na konferencje i wiece polityczne. To nie za darmo.

zerknij ludziku na oświadczenie majątkowe np. Pani Wilkowej i zobacz czy zarabiasz przynajmniej 1/10 tego co ta Pani która sobie pysk wycierasz biedny pieniaczu

#12 ~hoghland glen~

~hoghland glen~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 19:50:15

Mnie nie.

Oooo dyżurny forumowicz, a jednocześnie cenzor i znawca wszystkich tematów, fan niejakiego eurofrajera tampona znów obecny na forum, Igma. spadaj cwelu

#13 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 19:58:34

zerknij ludziku na oświadczenie majątkowe np. Pani Wilkowej i zobacz czy zarabiasz przynajmniej 1/10 tego co ta Pani która sobie pysk wycierasz biedny pieniaczu

.
Wysokość zarobków nie jest funkcja mądrości. Ich wysokość potwierdza fakt , ze odcięli ja od koryta dlatego jest na każdym proteście i głosowała w gminie za uchwałami , które uderzyły w mieszkańców Czarnowas. To ja dyskwalifikuje na zawsze .

#14 ~Igma~

~Igma~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 20:11:58

Zwykła szczera i od serca płynąca SZYDERCZOŚĆ ;)  , w jeden dzień krytykuję a w drugi co ...konsumuję ;)

Inteligencja dogania Cię, ale ty jesteś szybszy.

#15 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 20:18:44

Ma dla protestujących radę , Nie blokujcie drogi tylko stańcie z transparentami na pasie zieleni między ul. Oleską a Luboszycką , od mostu nad odrą do ronda przy Makro ul Oleską i Częstochowską . Tam możecie stać 24H i może wtedy ludzie zaczną się z wami łączyć i was wspierać . A jak uprzykrzacie ludziom życie którzy nie mają wpływu na decyzje urzędników to nie dziwcie się że was wszyscy nienawidzą i śmieją z waszej bezradności . Pamiętajcie że kierowcy tirów i autokarów jeżdżą na czas . Może jakiś kierowca Tira nie zdążył dojechać na weekend do domu bo mu się tarcza skończyła , Albo ktoś nie zdążył na samolot . Czasami zastanówcie się też nad innymi a nie tylko nad sobą , a na pewno wyjdzie wam to na dobre . Pozdrawiam tomek z Opola 

#16 ~Do protestujących~

~Do protestujących~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 20:31:13

Blokujcie ratusz. Ustawcie wzdluz deogi a nie blokujcoe niewinnych ludzi. Robicie sobie idioci wrogów. Sam mam w czarnowasach nieruchomoacu, jestem za wami. A właściwie byłem, bo stać przez was w korkach nie mam zamiaru. Nie tedy droga. Pomylscie wieśni aki jka zjednoczyć ludzi a nie robić sobie wrogow. A ratusz z was sie śmieje.

#17 ~Restart~

~Restart~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 20:52:09

.
Wysokość zarobków nie jest funkcja mądrości. Ich wysokość potwierdza fakt , ze odcięli ja od koryta dlatego jest na każdym proteście i głosowała w gminie za uchwałami , które uderzyły w mieszkańców Czarnowas. To ja dyskwalifikuje na zawsze .

przecież Pani ta prowadzi własny biznes od lat ponad 20stu zupełnie nie zależny od samorządu wieć co ty bredzisz pieniaczu ? propaganda i brak faktów rzeczywistych tyle można o tobie rzec

#18 ~Troll~

~Troll~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 21:18:40

Gabor Ty romski sprzedawczyku

#19 ~Troll~

~Troll~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 21:22:09

Przedwczoraj jeden z ulubieńców profilu Nie dla Rozdzielenia Gminy DobrzeńGRZEGORZ RYBICKI - opluł mnie jadem na tym profilu - paręnaście godzin później widzę go jak WSIADA W MIEJSKI AUTOBUS MZK OPOLE na BRZEZIU krytykując moją postawę buntu przed prostackim zachowaniem administratorów tej strony ;) - JAK ON nie lubi OPOLA ;) - do tej pory dojeżdżał rowerem ;) i jedzie ,(ach szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia minki ) bezcenna - głowa w dół i unik kontaktu wzrokowego ;) - nie wiem, do szkoły, pracy ..nie wnikam ;) Panie Grzegorzu, byś się Pa wstydził, mimo swojego wieku ;) Podpiszę się aby nie było Tomasz Gabor ;) "Były" sołtys Brzezia ;)

#20 ~Troll~

~Troll~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 21:26:39

Ty tępy nierobie z ***skiego rodu nie pouczać Polaków nie wie kto Cię zrobił kiedyś sołtysem ale podejrzewam że nikt mądry pali ty

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych