Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czyje interesy reprezentuje prezes ZNP w K-Koźlu pani Zielińska?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5599 odpowiedzi w tym temacie

#5581 ~pajac~

~pajac~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 01:29:08

Na zachodzie od takich zazdrosnych pajaców ja ty :). Koszule wyprasowałeś na jutro ?, 

Zazdrosnych???

Tam gdzie jesteś chyba masz straszne kompleksy i nie radzisz sobie ze sobą. Koszuli nie prasuję, śpię w niej i rano jest gotowa.

#5582 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2017 - 04:48:25

Pusia, tematu nie zmieniaj. Nie zaciemnisz nam swojego obrazu, ani opinii na twój temat, a dobrze nie jest i ty to wiesz.

#5583 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 18:57:21

Zazdrosnych???

Tam gdzie jesteś chyba masz straszne kompleksy i nie radzisz sobie ze sobą. Koszuli nie prasuję, śpię w niej i rano jest gotowa.

Ja sobie świetnie radzę i cieszę się że nie mam w pobliżu takich sąsiadów jak ty, ba cieszę się że nie mam Polaków za sąsiadów tylko Holendrów. Lepiej wyprasuj bo cię wyrzucą z tej ochrony.

#5584 ~Mieczysław Polak~

~Mieczysław Polak~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 19:13:04

Ja sobie świetnie radzę i cieszę się że nie mam w pobliżu takich sąsiadów jak ty, ba cieszę się że nie mam Polaków za sąsiadów tylko Holendrów. Lepiej wyprasuj bo cię wyrzucą z tej ochrony.

No Achim z taśmy wróciłeś? Mikrowela obiad zrobiła. To się zajmij teraz zamiataniem przed blokiem. Polaczku.

#5585 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 07:43:26

Gość, pajac, Mietek i Achim, natychmiast wpisać się do związku pusi, bo załatwi wam, że szef wywali was z roboty.

#5586 ~Pijępiwoipierdolęrobotę~

~Pijępiwoipierdolęrobotę~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2017 - 23:39:04

Gość, pajac, Mietek i Achim, natychmiast wpisać się do związku pusi, bo załatwi wam, że szef wywali was z roboty.

Autopsja gościu?

#5587 Prawda leży tam gdzie leży

Prawda leży tam gdzie leży

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 11:16:50

Ciekawe co powoduje, że ten wątek jest tak popularny? Czyżby ludzie już mieli dość WIELKIEJ prezes, którą znają już dosłownie wszędzie? Zadziwiająca ilość komentarzy w większości trafnych na nieszczęście bohaterki. Chyba nie ma na tym forum równie "popularnej gwiazdy", która "reprezentuje" i  ledwo żyje od tego reprezentowania. Im bardziej się stara i im więcej gada tym jest gorzej. A opowieści różnej treści to stek plotek, kłamstw służących wątpliwej autopromocji. Wstyd to mało powiedziane. 

#5588 Prawda leży tam gdzie leży

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 09 październik 2017 - 12:44:44

Co u Pusi? Jakieś ekstrawaganckie przedsięwzięcia poza fryzurą?

#5589 Pusia Wydmusia

Pusia Wydmusia

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 25 październik 2017 - 21:00:45

No nieeee! To ja się nadymam ile mogę i gdzie mogę, a tu żadnych komentarzy? Nowa fryzura, pazury i nic??!! Podłość ludzka nie zna granic. Ochronę zabiorę! Do piątego pokolenia w tył! Na szczęście moi wielbiciele stale odwiedzają moją stronę i tamtejsze forum. Dziękuję. dziękuję

#5590 Mieszkam w KK

Mieszkam w KK

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 31 październik 2017 - 19:08:03

#5591 Prawda leży tam gdzie leży

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 08:40:43

#5592 Prawda leży tam gdzie leży

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 05 luty 2018 - 19:30:12

Nie ma szans na dodanie komentarza na temat Wielkiej Pani Prezes? Prawda w oczy kole?

#5593 Gość z K-Koźla

Gość z K-Koźla

Swojak

• PipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 07 luty 2018 - 06:33:29

'nauczyciel' masz racje, że "Ciekawy z niej związkowiec. Mówią, że dba o siebie". Wie doskonale , co sie dzieje w KAŻDEJ, bez wyjątku szkole w powiecie i gminie, bo ma swoich pomagierów, którzy żyją w bardzo dobrej komitywie z dyrektorkami i dyrektorami szkół. Skoro wie tak dużo, to czemu nie reaguje na skrajne dyletanctwo, prywatę , mobbing niektórych z nich, czemu nie broni nauczycieli znieważanych ,szykanowanych ,lżonych, wyszydzanych ,zastraszanych zwolnieniem z pracy czy lekceważonych w jawny i otwarty sposób. To jest pytanie ,na pewno przyjdzie czas na odpowiedź- czwarta władza ,która są dziennikarze i piata władza, która jest Internet nie śpi tylko czuwa., a każda władza ma swój początek i koniec, który zawsze jest rozliczany..
Pani Prezes przypomnę słowa Arystotelesa- „Prawdziwą sprawiedliwością jest przeżyć to co się uczyniło innym.”

Nasuwa się jedno zasadnicze pytanko dlaczego wszyscy szefowie nauczycielskich  związków zawodowych bronią po  i dają pracę ludziom z K-K  sitwokracji oraz  swojakom powiązanym z koalicją MN +SLD+PO, a zwalniają Polaków, którzy nie mogą "poszczycić" się dziadkiem hakenkrojcem lub dziadkiem ubolem czy esbolem? Obserwując politykierów w naszym mieście widać jak jedzą sobie z rączek w myśl zasady "coś za coś", aby mieć korzyść z ponadpartyjniackich układzików  elyty! W naszym mieście nie ma znaczenia przynależność partyjna liczą się TYLKO osobiste korzyści! Czas na zmiany, czas na pogonienie tej zgniłej sitwy, która rządzi nieprzerwanie od 1998r !

#5594 kaczka

kaczka

Bywalec

• PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 09 luty 2018 - 00:35:20

Nasuwa się jedno zasadnicze pytanko dlaczego wszyscy szefowie nauczycielskich  związków zawodowych bronią po  i dają pracę ludziom z K-K  sitwokracji oraz  swojakom powiązanym z koalicją MN +SLD+PO, a zwalniają Polaków, którzy nie mogą "poszczycić" się dziadkiem hakenkrojcem lub dziadkiem ubolem czy esbolem? Obserwując politykierów w naszym mieście widać jak jedzą sobie z rączek w myśl zasady "coś za coś", aby mieć korzyść z ponadpartyjniackich układzików  elyty! W naszym mieście nie ma znaczenia przynależność partyjna liczą się TYLKO osobiste korzyści! Czas na zmiany, czas na pogonienie tej zgniłej sitwy, która rządzi nieprzerwanie od 1998r !

Pajacujesz czy serio?

#5595 Gość z K-Koźla

Gość z K-Koźla

Swojak

• PipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 09 luty 2018 - 06:16:51

Pajacujesz czy serio?

kaczuszko, kaczuszko powiem ci coś na uszko, tak żartuję jak autor tego wpisu:"

W Polsce komunizm wytworzył nową kastę, która w III RP rozkwitła, czy rozpleniła się w sposób nieprawdopodobny, to jest kasta szmaciarzy, ludzi, którzy za pieniądze zrobią wszystko. A szczególnie, sprzedadzą własny kraj. Sprzedawanie interesów polskich, dobrego imienia Polski, stało się biznesem. Ona ma dosyć ponadpartyjny charakter. Ale dotyczy szczególnie niektórych środowisk. I można powiedzieć, że to jest prawdziwe szmaciarstwo. Wszędzie na świecie zostałoby to nazwane tak samo. Niech się obrażają, niech nas sądzą. Szmaciarz to jest ten, kto ma za nic wielkie wartości.
Najbardziej groźne w ich zachowaniu jest to, że wbijają nóż w plecy, wtedy, kiedy jest najtrudniej. Czyli wtedy, kiedy Polska jest atakowana, oni ruszają do ataku. Wtedy, kiedy jest zamówienie na szkodzenie naszym interesom, oni im właśnie szkodzą. Natomiast dołączają się do nas jako silniejszych, wtedy kiedy jesteśmy górą.

#5596 Prawda leży tam gdzie leży

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 11 luty 2018 - 22:19:55

Coś mi się zdaje, że to nie żadna "kaczuszka" tylko spasiona gęś co najmniej o żabim mózgu do której nie dotrze nigdy to o czym napisano wyżej. Prawda w oczy kole jak zawsze, w z tym wątku szczególnie. 

#5597 Gość z K-Koźla

Gość z K-Koźla

Swojak

• PipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 06:14:13

poprzednia pożal się boże ,,prezeska,, nie pmogła nikomu przy zwolnieniu, a w mojej sprawie otwarcie wspierała mojego dyrektora

Chyba czas na  uczciwe rozliczenie dwóch prezesek z całości ich pracy na rzecz.......kumpli!Szczególnie na przełomie kwiecień/maj 2010r, gdy Alicja Orlik zdawała urząd Annie Zielińskiej.  Obydwie zapomniały czym powinny się zajmować: obroną najsłabszych, obroną godności każdego bez wyjątków członka ZNP i każdego pracownika oświaty, który zwróci się do niech o POMOC ! Zawiodły na całej linii jako prezeski ZNP  i jako ludzie, którzy powinni mieć  wykazywać się ogromną empatią i  przyzwoitością . To tyle w temacie PREZESKI ZNP z Kędzierzyna -Koźla, miasta którym od 1998r rządzi stojąca ponadpartyjna SITWOKRACJA, miasta gdzie nie bierze TYLKO rybka w Odrze.

#5598 Prawda leży tam gdzie leży

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 21 kwiecień 2018 - 07:46:17

Nic dodać - nic ująć. O znp w Kędzierzynie kiedyś ktoś nakręci film. Jacy ludzie są naiwni: stale trwają w "związku", który robi ludzi w przysłowiowego "balona", roztacza wizje, organizuje "manify", skłóca ludzi i rozdaje fikcyjne "etaty". W opowieści jak to Pusia uzupełnia ludziom etaty w  szkołach, jaka to jest mocarna i wszechmocna nie wierzą już najstarsze kozielskie szczury. Ale propaganda fikcji trwa byle tylko ludzi płacili składki. Coś takiego jak zdrowy rozsądek nie istnieje gdy chodzi o kilka stów miesięcznie do pensji. Sitwa trzyma się zębami, komuna wiecznie żywa robi podejście do kolejnych wyborów, a sympatyków jakoś coraz mniej. Kolejny spęd w Warszawie, ponoć "aż 5000 ludzi" przybędzie....w 38 milionowym kraju. Godna reprezentacja, zaiste. 

Swoją drogą czas najwyższy aby zmienić ustawę o związkach zawodowych i sprawić, aby Zielińska dostawała pensję ze składek członkowskich, a nie ze szkoły. I wtedy okaże się ilu ludzi będzie się godziło na finansowanie prezesinek różnej maści.

#5599 Prawda leży tam gdzie leży

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 08 lipiec 2018 - 07:57:14

pytanie: czy Zielińska była w komisji podczas wyboru dyrektora przedszkola z Kłodnicy? I czy nowa dyrektorka nie jest czasem żoną przyjaciela wiceprezydenta - obecnego dyrektora MOSIRu?

#5600 Prawda leży tam gdzie leży

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 04 maj 2019 - 21:30:34

czy już ją wybrali na kolejnych 5 kadencji? Po całym strajkowym cyrku pod egidą znp warto należeć do tego związku...oj warto:-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych