Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cuda pani Klarki, uzdrowicielki z Jaryszowa :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~emirates airline~

~emirates airline~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 19:10:57

Jedni się leczą w internecie a inni u pani Klarki ale co się dziwić skoro wyczekiwany termin do specjalisty  kojarzy się z ciążą słonia indyjskiego często przenoszonej :D

#122 ~Evvv~

~Evvv~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 09:41:07

Witam, Pani Klara dajej przyjmuje na Plebanii w Jaryszowie w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki. Aby zostać przyjętym na 100% warto przyjechać wieczorem dzień wcześniej i ustawić się w kolejce. Pani Klara po porannej mszy rozdaje numerki. 20 osób będzie na pewno przyjętych. Nie ma możliwości kontaktu tel gdyż telefonu od dawna już nie ma.
Chcąc się do niej udać, trzeba mieć w sobie wiarę, wtedy może pomóc.
Ilość cudów, które się tam dokonały, nie można zliczyć.
Przeczytałam właśnie wszystkie komentarze i smutno się robi widząc to, co niektórzy wypisują. To, że w korytarzu pojawiła się starsza, oschła Pani, lub nie raczyła wpuścić kogoś do domu w niedzielę nie zezwala na oczernianie jej. Życzyłabym każdemu być w takim dobrym stanie w podeszłym wieku i bezgranicznie poświęcać się innym :) Trzymam kciuki za wszystkich, którzy wybierają się do Pani Klarki, cierpliwości i wytrwałości w oczekiwaniu na swoją kolej.

Witam dziś 05,02,2018 byłam u Pani Klarki i kartka była treści: od 5 lutego nie przyjmuję do odwołania.Czy jest ktoś w stanie się dowiedzieć kiedy będą zapisy i czy jak przyjadę bez zapisu w nocy i będę czekła czy zostanę przyjęta?

#123 ~staszek~

~staszek~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 10:36:45

proszę o kontakt, potrzebujemy pomocy

tel.790567767

#124 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 12:31:50

Czy może ktoś wie czy Pani Klara już przyjmuje ? Mail : ibj@poczta.onet.pl

#125 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 10:45:29

Witam. Mam pytanie odnośnie tego jak teraz można się zapisywać do Pani Klarki.

#126 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2018 - 23:04:24

Niestety jak przyjedzie pani w nocy to juz sie pani nie zalapie tetaz sa tworzone listy na dany dzien musi pani podjechac i zobaczyc na kiedy jest lista otwarta i dzeonic do dabej osoby ktora zostawia swoj nr.tel.
Witam dziś 05,02,2018 byłam u Pani Klarki i kartka była treści: od 5 lutego nie przyjmuję do odwołania.Czy jest ktoś w stanie się dowiedzieć kiedy będą zapisy i czy jak przyjadę bez zapisu w nocy i będę czekła czy zostanę przyjęta?[/quote]

#127 ~Adrianna~

~Adrianna~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 09:22:59

Potrzebuje pilnie namiary na Pania Klarke, mam mame z powazna choroba nuerologiczna.Prosze o pomoc 537424261

#128 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2018 - 22:45:57

Faktem jest że pani Klarka nie pobiera opłat,jest to ciepła starsza pani która usilnie chce pomóc potrzebującym, jednak mnie nie pomogła.Postawiła diagnozę która nie znalazła potwierdzenia po badaniach, a ból który miał być zniesiony nie ustąpił.

#129 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 14:17:24

Witam. Czy ja mogę prosić by się Pani odezwała, bardzo zależy mi na wizycie u P. Klary. Pozdrawiam 661022710 

Witam dziś 05,02,2018 byłam u Pani Klarki i kartka była treści: od 5 lutego nie przyjmuję do odwołania.Czy jest ktoś w stanie się dowiedzieć kiedy będą zapisy i czy jak przyjadę bez zapisu w nocy i będę czekła czy zostanę przyjęta?

Witam. Czy ja mogę prosić by się Pani odezwała, bardzo zależy mi na wizycie u P. Klary. Pozdrawiam 661022710 

#130 ~Justa~

~Justa~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 06:50:05

Witam,
Czy orietuje sie ktos jak to teraz wyglada?czy p.Klara wogole przyjmuje?i czy sa szanse zeby sie dostac?pozdrawiam

#131 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 14:07:22

Czy moge prosic o nr tel.do p. Klary.Czy zapisac mozna sie tylko osobiscie?

#132 ~ZiobroDobro~

~ZiobroDobro~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 23:53:48

Jedni się leczą w internecie a inni u pani Klarki ale co się dziwić skoro wyczekiwany termin do specjalisty kojarzy się z ciążą słonia indyjskiego często przenoszonej :D

#133 ~ZiobroDobro~

~ZiobroDobro~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 00:06:39

Jesli komus to przeszkadza kto gdzie i kiedy sie leczy...
NIECH NIE PACZY NA KOGOS ZE MA ZAPALKE W OKU.
NIECH SPOJZY NA SIEBIE JAKA MA BELKE W OKU....
NIE MA MILOSCI DLA TEGO. CO NIE MARTWI SIE ZA KAZDEGO CHOREGO

#134 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 09:26:09

Ja tam sceptycznie byłam nastawiona do Pani Klarki, ale mąż wierzył w to i pojechał bez zapisania w śnieżycę kilka lat temu. Ta kobieta ma w sobie Łaskę Boga, nie chciała go przyjąć ale spojrzała na niego a była to sobota. Powiedziała że ze względu na jego wiarę go przyjmie. CHODZIŁO O NOWOTWÓR SYNA(mieszany,chemia, wycięcie węzłów chłonnych, przerzuty na płucach) SYN - 21 lat . Nic nie wiedząc przed,  wszystko znała i powiedziała. Syn żyje ma 27 lat. 

BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ZA TAKICH LUDZI. Myślę że nadal otacza modlitwą wszystkich swoich *pacjentów* A ja uwierzyłam w moc Ducha Świętego. Medycyna -Tak, ale BÓG przede wszystkim, a ona Pani Klarka przybliża nas do Boga, a po za tym robi to bezinteresownie. Za wahadełka biorą kasę a ONA nic, więc czytając komentarze postanowiłam to opisać, aby w taki chociaż sposób odwdzięczyć się jej za modlitwę za naszego syna. Pozdrawiam-/ Raciborzanka 

#135 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 17:36:05

Dzień dobry czy ma ktoś jakieś informacje czy Pani Klarka jutro przyjmuje albo jakieś numer kontaktowy aby się czegoś dowiedzieć?

#136 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 17:40:57

Bardzo proszę o pilny jaki kolwiek kontakt do Pani Klarki ciocia ma raka aktualnie jest w śpiączce potrzebuje pomocy. Proszę o pomoc 725717690

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych