Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cuda pani Klarki, uzdrowicielki z Jaryszowa :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~aniulka25~

~aniulka25~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 14:20:39

Witam!!!! Komentarz dla pana,który był w niedzielę palmową. Proszę się zastanowić, czy mądrze Pan zrobił jadąc w niedzielę,czego pan oczekiwał???? Może trzeba by tak uszanować niedzielę i dać odpocząć Pani Klarze, która przez cały tydzień ma setki ludzi, i każdy z nich liczy na przyjęcie, więc proszę nie opisywać, jaka ja pani jest niemiła, bo sama byd taka była, jakby ktoś zakłócił opoczynek po całym tygodniu, stojąc przed furtką i dzwoniąc bezczelnie na domofon. Trochę wyrozumiałości!!!!!

#42 ~norbert~

~norbert~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2014 - 06:01:48

Uwaga na uzdrowicieli z Kątów Opolskich,to zwykli naciągacze,kasują ,kasują i udają,nieżli aktorzy.

#43 ~ewelina27~

~ewelina27~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 22:09:46

Pani Klarko, choruję na pewną chorobę, nie jest ona chyba groźna ale uciążliwa. Pewno ma Pani kupę ludzi do zdiagnozowania/leczenia ludzi z ciężkimi chorobami wiec nie będę innym blokowała miejsca ale bardzo bym się ucieszyła gdyby mnie w końcu ten wirus opuścił. Wierzę.
Bóg zapłać prawdziwie za co Pani czyni.

#44 ~nawrócony~

~nawrócony~
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 13:38:33

Pani Klara to sympatyczna osoba ale nie wolno nam katolikom szukać pomocy u niej gdyż grzeszymy przeciw I przykazaniu. Używa nieświadomie wahadła z medalika czym przekonuje szukających pomocy ludzi o swoim Boskim darze. Ja używałem kulki, obrączki, wahadła "Izis" a nawet kasztana i też pokazywały mi przez wiele lat "cuda". W końcu ten, który kręcił tym wahadłem się zdradził. Wahadłem nawet poświęconym zawsze kręci zły. Dla nas katolików jest modlitwa, woda święcona, nabożeństwa o uwolnienie i uzdrowienie,sól egzorcyzmowana czy błogosławieństwo z nakładaniem rąk. Skutki błądzenia odczuwam do dziś ale idę już prostą drogą (choć wybiostą)...

#45 ~KRZYSIEK~

~KRZYSIEK~
  • Goście

Napisano 05 październik 2014 - 07:42:18

Bzdura bzdura byłem z żonà u klary żona ma guza na pierśi pani klara powiedziała że to torbiel a to nie torbiel tylko rak nie wieżę w jej bajki kłamie I wy też nie wieżcie tylko idzcie do lekaża pozdrawiam

#46 ~Jula~

~Jula~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 09:39:55

Niech ktoś poda nr telefonu do Pani Klarki. Potrzebuje pomocy dla córki a mieszkam ponad 300km od miejsca,gdzie ona leczy.

#47 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 09:10:24

Znam tez Pania , ktorej obecnosc i zajmowanie sie chorym, przedluza zycie i polepsza zdrowie  Mnie tez pomoglo.

#48 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 19:28:31

Prosze o kontakt do Pani Klary.moj wnuczek 14 miesiecy ma chore serduszko.moj nr tel.004915233777044

#49 ~A.P~

~A.P~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 16:22:10

Bylam i niestety mimo, że Pani Klara zapewniała, że już wszystko jest dobrze i jestem zdrowa, a mój przypadek jest łatwy nie pomogło. Jechałam z daleka, po to by spędzić 8 godzin w poczekalni i wejść na 8 min do pokoju, gdzie przyjmuje Pani Klara. Uwierzyłam, odstawiłam nawet leki. W dniu, gdy wróciłam z Jaryszowa do domu poczułam się bardzo źle, pomyślałam, że może to znak, że następuje uzdrowienie, bo nieraz tak się, to objawia. Potem była, jakby częściowa poprawa zdrowia, ale niestety, to tylko złudzenie. Badania medyczne pokazały, że wcale nie wyzdrowiałam, nadal cierpię, mam ataki cholestazy i problemy z żołądkiem i przełykiem. Naprawdę uwierzyłam w uzdrowienie, ale niestety. Po przyjeździe do Jaryszowa zaskoczył mnie fakt, że w poczekalni powitała nas oschła i niesympatyczna osoba, którą okazała się Pani Klara, nie zrobiła dobrego wrażenia. Jestem osobą wykształconą i ktoś może pomyśleć, że zgłupiałam wierząc w moc uzdrawiania jakiejś osoby. Człowiek jednak brzytwy się chwyta, gdy jego choroby są nieuleczalne i cierpi. Mimo, że to co mówiła na wizycie Pani Klara kupy się nie trzymało i nie było zgodne z badaniami i obrazem choroby, nastawiłam się pozytywnie i postanowiłam nie kwestionować tego, co mówi. Jak widać wiara nie wystarczy. Czuję się fatalnie, spisałam ostatnio nawet testament, bo jest źle i moje schorzenia mogą mieć niekorzystny finał. Wiem, że do Pani Klary będą nadal przyjeżdżać chorzy, to zrozumiałe, jednak, czy warto ciągnąć ciężko chorego człowieka setki kilometrów po to, aby otrzymać złudzenie, że pomogło? Nie rezygnujcie z pomocy lekarzy, róbcie badania i podejmujcie decyzje w zgodzie ze swoim rozsądkiem.

#50 ~Hanna z Poznania~

~Hanna z Poznania~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 16:49:12

Byłem u Pani Klary i pomogła mi. Dwa lata chodziłem po lekarzach i 4 razy byłem hospitalizowany i dalej miałem problemy ze zdrowiem. Pani Klara powiedziała,że mam bardzo krzywy kręgosłup, więc poszedłem prywatnie na zdjęcie kręgosłupa i okazało się że ...bardzo krzywy . Wcześniej nikt z lekarzy na to nie wpadł, chociaż prosiłem o  skierowanie na zdjęcie kręgosłupa, nie dostałem bo jestem młody (20 lat ) i wysportowany. Po prywatnym leczeniu kręgosłupa ustąpiły duszności (dostałem wcześniej od lekarza sterydy na astmę! po których czułem się jeszcze gorzej) nie mam  rzekomej astmy, zawrotów głowy  (leczono mi błędnik) i podejrzewano nawet białaczkę, bo tak miałem kiepskie wyniki chyba po wszystkich lekach podanych przez lekarzy! Nie płaciłem żadnych pieniędzy. Jestem wdzięczny Pani Klarze.Pani Klara nie uleczyła mnie w sposób cudowny,ale wskazała gdzie można szukać przyczyny mojego złego  stanu zdrowia.

Bardzo proszę o kontakt ze mną 500283590, pozdrawiam Hanna.

#51 ~paulina~

~paulina~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 19:21:38

Do Dzesiki słuchaj a jakim prawem dziewczyno ty mi odpisujesz wogóle to jest forum dla ludzi którzy oczekuja pomocy od Pani Klarki a skoro ty nie oczekujesz to się nie wtracaj dxiewczyno raczej dxiewczynko nie masz żadnych problemów albo do kogo odpisywać nie podskakuj tutaj i nie rób z siebie rozumiesz ubustwa nie wiadomo jakiego żeś chciała zwrócić na siebie uwaga i poszło w inna stronę zachowuj się konkretnie jąk normalny cywilizowany człowiek a nie bedziesz tutaj skakać dzessika a może jakąś amanda albo kim ty wogóle jesteś szkoda słów.

#52 ~paulina~

~paulina~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 19:40:41

I jeszcze jedno jedyną osoba która potrzebuje pomocy dzessika to jesteś chyba ty albo się uspokoisz i przestaniesz ludzi krytykować albo wejdę tam z policja wogóle jakim prawem że też Pani Klarka wszystko to czyta i pozwala na to abyś ty tak pyskowała to chyba ty potrzebujesz ciapatego do kompletu i na wyjazd tutaj się nie bedxiesz rozporządzać cudzymi problemami inny wrzmie to nq żart a inni ci ukruci ją się dziwie doszlam jednak do wniosku że poradze sobie to takie osoby jąk ty potrzebuja cudów i dozorcysty najlepiej żegnam bęz komentarza.

#53 ~bozena~

~bozena~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2014 - 00:11:29

Witam mam corke ktora ma 2,5 roczku urodzila sie chora,mam wielka nadzieje ze Pani Klara bylaby nam w stanie pomoc,ludzi dobrego serca prosze o jakie kolwiek namiary . 500771838

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 21:00:24

Proszę bardzo kogoś o wiadomość,kiedy P.Klarka będzie przyjmowała po przerwie która trwa od 02.stycznia.Dziękuję bardzo.

A mi się wydaje,że ten kto potrzebuje pomocy,nieważne czy ciężko chory czy nie,to chwyta się wszystkiego.

P.Klarka pomaga temu kto wierzy.

WIARA CZYNI CUDA.

#55 Iwonka

Iwonka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 styczeń 2015 - 21:16:53

Ja też bardzo proszę o tę wiadomość j.w.Kiedy będzie można jechać do P.Klarki?

Wiara czyni cuda.

Użytkownik Iwonka edytował ten post 14 styczeń 2015 - 21:19:06

#56 ~Też nabrana~

~Też nabrana~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 19:12:41

Uwaga na uzdrowicieli z Kątów Opolskich,to zwykli naciągacze,kasują ,kasują i udają,nieżli aktorzy.

Potwierdzam. 12 lat temu byłam u nich z moją mamą. Nic nie pomogli, pieniądze wzięli. Nie wiedziałam tylko, że nadal przyjmują. Ludzka naiwność nie zna granic, ale ja to rozumiem, bo chorzy chwytają się każdej nadziei. Szkoda tylko, że tak wielu wykorzystuje ludzkie nieszczęście, aby "zbić" kasę :-(

#57 Iwonka

Iwonka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 styczeń 2015 - 09:13:25

Potwierdzam. 12 lat temu byłam u nich z moją mamą. Nic nie pomogli, pieniądze wzięli. Nie wiedziałam tylko, że nadal przyjmują. Ludzka naiwność nie zna granic, ale ja to rozumiem, bo chorzy chwytają się każdej nadziei. Szkoda tylko, że tak wielu wykorzystuje ludzkie nieszczęście, aby "zbić kase"

Dlaczego osądzacie niewinnych ludzi.Przecież ta strona dotyczy P.Klarki,a ona nie bierze ani grosza!!!!!!!

#58 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 18:55:42

Pani Klara będzie przyjmować od 15 lutego taka wiadomość uzyskałam od Pana Kamińskiego

#59 ~bogusia~

~bogusia~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 21:18:57

witam wszystkich wiarkow i niedowiarkow.....

pani Klara nieposiada juz oddawna tel poniewaz ludzie sa natretni i bez wyczucia mysla ze tylko oni i ich bliscy choruja no i ze powinna tylko ich przyjmowac i leczyc....

ludzie z tej wsi i okolic przychodza z katarem  i powiedzmy z lupiezem sa oblesni znieczuleni bo mysla ze ta kobiecinka kochana jest tylko ich......niestety wizyta kazdej jednej osoby u pani Klary trwa okolo 30-40 min a do tego jeszcze jak ktos nie jest zapisany a pani go wpusci to sie przeciagaja te wizyty..pani klara wraca okolo 24 do domu............rozmawialam kilkakrotnie z pania klara i szkoda mi jej ze ludzie nie potrafia dac jej wytchnienia i nie szanuja czasu prywatnego......

#60 ~bogneska~

~bogneska~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 21:24:58

Dlaczego osądzacie niewinnych ludzi.Przecież ta strona dotyczy P.Klarki,a ona nie bierze ani grosza!!!!!!!

Potwierdzam. 12 lat temu byłam u nich z moją mamą. Nic nie pomogli, pieniądze wzięli. Nie wiedziałam tylko, że nadal przyjmują. Ludzka naiwność nie zna granic, ale ja to rozumiem, bo chorzy chwytają się każdej nadziei. Szkoda tylko, że tak wielu wykorzystuje ludzkie nieszczęście, aby "zbić" kasę :-(

co ty pier......   po co piszesz  klamstwa wez sie do roboty zebys miala kase na dawanie lapowek lekarzom ktorzy sa ch... warci...nie odbieraj ludziom nadzieji.... Narrra 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych