Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cuda pani Klarki, uzdrowicielki z Jaryszowa :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
135 odpowiedzi w tym temacie

#21 KasiaW

KasiaW

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 11:55:28

Niech mi pani napisze swoj nr telefonu to ja pani zadzwonie i powiem dokladnie gdzie ma pani jechac zeby nie czekac az do 22 lutego bo ona ma teraz przerwe pozdrawiam ewentualnie wyslac mi nr tel na moja poczte violcia79846@wp.pl Pozdrawiam

Ja również proszę o kontakt do pani Klary Kupki. Moj nr 508056509. dziękuję z góry

#22 KasiaW

KasiaW

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 11:58:01

Ja również proszę o kontakt do pani Klary Kupki. Moj nr 508056509. dziękuję z góry

Proszę o kontakt do pani Klary Kuoka. Mój nr e'mail    katarzyna.walczak1@op.pl

#23 ~Wiara czyni cuda~

~Wiara czyni cuda~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 22:23:05

Ci wszyscy, którzy potrzebują pomocy od Pani Klary powinni sami się do niej osobiście, nie ważne czy są zapisani czy nie!!! Pani Klara przyjmuje w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 9 do 20. W środy i soboty nie przyjmuje, bo wetdy modli się do Boga.

Byłam u niej osobiście, przyjeła mnie bez żadnych zapisów, co prawda wyszła i powiedziała, że już nikogo nie przyjmie, niekórzy poszli a Ci co wtrwali zostali przyjęci. Pan Bóg czasem poddaje nas próbie, trzeba czekać i być cierpliwym, ja czekałam tylko 4 godziny w porównaniu do innych osób

Ci, którzy nie wierzą w dar uzdrawiania Pani Klary, w Boga i w to, że cuda istenią, tych Pani nie przyjmie

jedzcie i sie sami przekonajcie!!! Wiem, że Pani Klara nie wszystkich przyjmuje, ale wiara ludzie, WIARA ;)

Zyczę wyrtrwałości

#24 krasnal78

krasnal78

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 maj 2014 - 16:52:28

Witam! Mam pytanie czy pani Klarka przyjmuje 02.05 ,czyli jutro?

#25 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 22:07:00

Byłem w niedzielę palmową pojechalem aż z lodzi nieraczyła nawet zejsc do mnie rozmawiala przez domofon pare sekund i wyłaczyla domofon bez porzegnania kazala przyjechac po nowym roku to sie zobaczy ani zapisu ani nic jedynym plusem w tej miejscowosci jest pan sołtys bardzo zyczliwy człowiek pani Klara niejest wcale taka jak opsuja ludzie

Co Ty opowiadasz jaki domofon przecież tam gdzie pani Klarka przyjmuje (a tylko tam przyjmuje) nie ma żadnego domofonu , a też wiadomo że w niedziele jej tam nie ma

#26 wieslawb

wieslawb

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 maj 2014 - 07:58:12

Czy do Pani Klary mogę przyjechać z zdjęciem ciężko chorego ?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 17:02:52

Czy do Pani Klary mogę przyjechać z zdjęciem ciężko chorego ?

No jasne ze mozesz.Mozesz nawet zabrac zdiecie calej twojej rodzinki i wszystkich znajomych.Moze wam ta Pani Klarka pomoze.

#28 ~nika~

~nika~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 11:02:46

Do tych wszystkich ludzi, którzy przyjeżdżają całymi pokoleniami rodzin : wstydźcie się !!! Pani Klara zamiast pomagać naprawdę ciężko chorym i potrzebującym traci czas na wasze rodzinne pielgrzymki, bo nie ważne, kto jest chory, jak jedzie się np. z chorą babcią, to nie zaszkodzi zabrać całej rodziny, a niech tam, niech Klarka pomacha medalikiem nad wszystkimi. Żal mi tych poważnie chorych, którzy czekają cały dzień i odjeżdżają z kwitkiem, bo czas, który jest ograniczony zabierają Ci, którzy tej pomocy nie potrzebują.Byłam osobiście, widziałam i słyszałam. Co najmniej 2/3 osób tam czekających w ogóle nie powinny prosić o pomoc Pani Klarki, bo z takimi pierdołami chodzi się do lekarza rodzinnego. Ludzie, zastanówcie się, czas , który Pani Klarka traci na katarki, przeziębienia , itp, jest czasem, który może uratować życie innej osoby !!!

#29 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 22:10:27

Dokładnie, a po za tym w niedziele się nie pracuje bo to grzech.

#30 ~obserwator...~

~obserwator...~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2014 - 20:55:08

Dziennikarz zrobil dużą krzywdę opisywanej osobie. Nikt z nas nie chcialby zeby pisano o nim bez jego wiedzy i zgody. Liczy się atrakcyjny temat a nie dobro czlowieka. Mógł przyjechac po artykule na miejsce i tlumaczyć zjeżdzającym się tłumom, że p. Klara nie jest w stanie ich przyjąć, nie ze zlej woli ale po prostu z braku  fizycznej możliwości.

Jest czymś niepoważnym zjawiać się w niedzielę i liczyć na to że jesli z daleko to musi zalatwić sprawę. Jest do dyspozycji w tygodniu (z wyj środy i soboty) od 9 do 22 godz (dla zapisanych wcześniej). Jest to i tak dużo więcej niż można by oczekiwać od 75 letniej emerytki. Trzeba dać jej odpocząć i spokojnie pożyć chociaż w niedziele i święta.

#31 ~obserwator...~

~obserwator...~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2014 - 17:46:37

Witam

Czy ktoś może podpowiedzieć, jak się do Pani Klarki zapisać?mieszkam bardzo daleko. Czy zadzwonić na plebanię? Czy ktoś może pomóc mnie umówić, kto mieszka w tej miejscowości?

Pozdrawiam

Na ten rok już nie ma zapisow. Niektorzy przyjeżdzają rano i po prostu czekają. jak ktoś nie wykorzysta swojej godziny ale nie dojedzie to pojawia się szansa dla niezapisanych, ale nie ma oczywiście gwarancji ze się czlowiek dostanie. Nikt  z miejscowych nie jest w stanie tu pomóc. Trzeba pamietac zeby nie wybierać sie w droge w środę albo sobotę lub niedzielę.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2014 - 18:12:11

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

#33 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 11:40:53

Mam pytanie. Byłam u Pani Klary, nie byłam zapisana. Pomodlilam się o to by mnie przyjela, miałam szczęście tego dnia było mało ludzi, sporo osób umówionych też nie przyszło. Bardzo mi zależało, przyjechalam z daleka i zostałam przyjęta przez Panią Klarę. Mam pytanie do osób, które wyzdrowiały po wizycie u Pani Klary, kiedy odczuliście poprawę? Czy od razu po wizycie, czy upłynelo trochę czasu? Wiele osób jeździ do Jaryszowa po kilka razy, innym wystarczy jedna wizyta. Zauważyłam, że u niektórych osób wizyta trwa nawet do 1 h, ja byłam krótko 10-15 min. Pani Klara powiedziała, że wszystko jest już u mnie dobrze, choroby zeszły i gdyby miała zawsze tak łatwe przypadki do leczenia, jak mój, to byłoby wspaniale. Wróciłam do domu, ale zamiast poczuć się lepiej, mój stan tego samego dnia znacznie się pogorszył, nie moglam z powodu bardzo złego samopoczucia zmrużyć oka. Dziś mija kilka dni od wizyty, a ja nie czuję, aby choroby ustąpiły. Podłamalam się. Może muszę poczekać nieco dłużej na efekt, już sama nie wiem, co o tym myśleć?

#34 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 09:59:12

Pani Aniu myślę, że w tym momencie Bóh wystawia nas na próbę. Czy Pani dalej uwierzy w uzdrowienie pomimo, że gorzej się czuje. Proszę zacząc czytać Nowy Testament od początku - tam jest wiele o uzdrowieniach. "Uwierzcie, a będzie wam dane".

#35 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2014 - 22:38:45

Witam tu Paulina chciałabym odmienić swoje życie dotychczasowej oraz rodzinne i żyć w zgodzie z rodziną oraz odnaleźć swoją druga połowke i pomoc najbliższym oto mój numer tel.722035076 bardzo proszę o pomoc Pani Klaro pozdrawiam Paulina.

#36 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2014 - 01:32:36

Byłem w niedzielę palmową pojechalem aż z lodzi nieraczyła nawet zejsc do mnie rozmawiala przez domofon pare sekund i wyłaczyla domofon bez porzegnania kazala przyjechac po nowym roku to sie zobaczy ani zapisu ani nic jedynym plusem w tej miejscowosci jest pan sołtys bardzo zyczliwy człowiek pani Klara niejest wcale taka jak opsuja ludzie

Ludzie to egoiści, z pewnością znacząca większość. Ja sam jestem wielkim egoistą. Jeśli rzeczywiście Pani Klara ma moc od Boga, to z pewnością nie potrzebował Pan aż tak bardzo wizyty u niej. Ja osobiście nie wytrzymał bym gdyby ludzie :"lgneli" do mnie dniami i nocami, w koncu sa jakies granice, trzeba tylko to zrozumiec.

#37 ~ajwaj~

~ajwaj~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 09:54:56

Podobno katolicki kraj, a ludzie nadal wierzą w szamanów, jak w pogardzanej Afryce.

Oczywiśćie cała otoczka/ściema nt. świętych duchów itp. nie przeszkadza księżom, bo szamanka nagania im nowe owieczki.

Może lepiej wrócić do wyznania Światowida itp. zamiast udawać? :)

#38 ~Dżessika~

~Dżessika~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 09:57:15

Witam tu Paulina chciałabym odmienić swoje życie dotychczasowej oraz rodzinne i żyć w zgodzie z rodziną oraz odnaleźć swoją druga połowke i pomoc najbliższym oto mój numer tel.722035076 bardzo proszę o pomoc Pani Klaro pozdrawiam Paulina.

Jedź na zmywak, wyjdź za ciapatego to odmienisz życie jak wiele Polek :-)

#39 ~ajwaj~

~ajwaj~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 09:59:05

Mam pytanie. Byłam u Pani Klary, nie byłam zapisana. Pomodlilam się o to by mnie przyjela, miałam szczęście tego dnia było mało ludzi, sporo osób umówionych też nie przyszło. Bardzo mi zależało, przyjechalam z daleka i zostałam przyjęta przez Panią Klarę. Mam pytanie do osób, które wyzdrowiały po wizycie u Pani Klary, kiedy odczuliście poprawę? Czy od razu po wizycie, czy upłynelo trochę czasu? Wiele osób jeździ do Jaryszowa po kilka razy, innym wystarczy jedna wizyta. Zauważyłam, że u niektórych osób wizyta trwa nawet do 1 h, ja byłam krótko 10-15 min. Pani Klara powiedziała, że wszystko jest już u mnie dobrze, choroby zeszły i gdyby miała zawsze tak łatwe przypadki do leczenia, jak mój, to byłoby wspaniale. Wróciłam do domu, ale zamiast poczuć się lepiej, mój stan tego samego dnia znacznie się pogorszył, nie moglam z powodu bardzo złego samopoczucia zmrużyć oka. Dziś mija kilka dni od wizyty, a ja nie czuję, aby choroby ustąpiły. Podłamalam się. Może muszę poczekać nieco dłużej na efekt, już sama nie wiem, co o tym myśleć?

Poprawę odczujesz dopiero gdy księża z miejscowej parafii/diecezji dostaną stosowny przelew :D

#40 ~Gorgoroth~

~Gorgoroth~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 10:03:21

Witam ,bardzo proszę o nr kontaktowy do Pani Klary. PILNIE POTRZEBNY!!!!

To prosty numer... 666

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych