Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cuda pani Klarki, uzdrowicielki z Jaryszowa :: zobacz komentowany artykuł

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jacek K.~

~Jacek K.~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 12:29:47

Zgadzam się z P. opinią jestem lekarzem i mogę potwierdzic,że prawdziwi terapeuci są jedynie uzupełnieniem medycyny konwencjinalnej. Oni zawsze informują o konieczości kontaktu z lakarzem,który zgiagnozował chorobę lub  z lekarzem prowadzącym.Trzeba uważać na samozwańczych uzdrowicieli, którzy twierdzą ,że sami moga uleczyć chorych- nie pomagają i lez żadnych skrupułów wykorzystują słabość i desperacjętych ludzi. J.K.

#2 ~Marianna~

~Marianna~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 10:34:59

Jestem z Krakowa byłam u P.Klary mam zdiagnozowanego raka wątroby. P.Klarze nie wyjawiłam jednak prawdy.Usłyszałam, że płuca mam zajete grzybami.

Nie uczyniła cudu jak chorowałam tak nadal jestem chora.P.Klara nie bierze pieniędzy za wizyte u niej  tylko przyjmuje datki na rzecz kościoła.Co za tym się kryje?

Omijajcie takich pseudo uzrowicieli. Marianna

#3 kowall

kowall

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 październik 2013 - 13:01:04

Nie trudno się domyślić, że większośc takich osób to jednak osoby, które "wymyślają".

fajnie zaprojektowane wnętrza mieszkań:)

#4 ~danka~

~danka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 06:07:05

czy pani klara nadal przyjmuje czy trzeba się zapisywać wcześnie bardzo proszę o informacje  z góry dziekuje

#5 ~Młody~

~Młody~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 08:13:46

Byłem u Pani Klary i pomogła mi. Dwa lata chodziłem po lekarzach i 4 razy byłem hospitalizowany i dalej miałem problemy ze zdrowiem. Pani Klara powiedziała,że mam bardzo krzywy kręgosłup, więc poszedłem prywatnie na zdjęcie kręgosłupa i okazało się że ...bardzo krzywy . Wcześniej nikt z lekarzy na to nie wpadł, chociaż prosiłem o  skierowanie na zdjęcie kręgosłupa, nie dostałem bo jestem młody (20 lat ) i wysportowany. Po prywatnym leczeniu kręgosłupa ustąpiły duszności (dostałem wcześniej od lekarza sterydy na astmę! po których czułem się jeszcze gorzej) nie mam  rzekomej astmy, zawrotów głowy  (leczono mi błędnik) i podejrzewano nawet białaczkę, bo tak miałem kiepskie wyniki chyba po wszystkich lekach podanych przez lekarzy! Nie płaciłem żadnych pieniędzy. Jestem wdzięczny Pani Klarze.Pani Klara nie uleczyła mnie w sposób cudowny,ale wskazała gdzie można szukać przyczyny mojego złego  stanu zdrowia.

#6 ~opolanka~

~opolanka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 08:24:50

Uzyskałam tam pomoc.U mnie  lekarze nie mogli znaleźć przyczyny mojej dolegliwości, po wizycie u p.Klary, która podpowiedział co robić  (już dwa lata minęły) jak na razie mam spokój. Oczywiście,że chodzę do lekarzy , ale nie przyjmuję bezkrytycznie zapisywanych leków. Trzeba siebie obserwować i szukać dobrych lekarzy. Mnie też zapisano "wdechy" na astmę , bo to najprościej. Okazało się, że niepotrzebnie.Nic nie płaciłam.

#7 ~Beata z Puław~

~Beata z Puław~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 19:29:56

Czy ktoś z was ma adres albo telefon do Pani uzdrowicielki  bardzo bym prosiła o namiary.

#8 ~yarek~

~yarek~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 08:36:41

napiszcie w jaki dzień trzeba jechać żeby dostac się do tej Pani.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2014 - 21:40:06

Witam, pani klara ma przerwe az do 22.02
Pozdrowienia

#10 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 09 luty 2014 - 20:47:21

Może nie uwierzycie, ale ta historia jest prawdziwa. dokładnie tydzień temu siostrzenica wróciła od ojca z ferii zimowych w stanie krytycznym,lekarze jednoznacznie stwierdzili zapalenie opon mózgowych, lekarze kazali się przygotować siostrze na wszystko ta wiadomość dobiła całą naszą rodzinę, na potwierdzenie przypuszczeń lekarzy siostra musiała się zgodzić na punkcje. okazało się że siostrzenica  ma bakterie paciorkowca nie jadła, nie piła, sikała po siebie,  była tak bardzo słabiutka:( w dodatku bardzo bolały ją plecki nie potrafiła chodzić. Z pierwszą wizytą pojechała do pani Klarki moja kuzynka z wołaniem o pomoc, 2 godziny po wizycie stan zdrowia siostrzenicy się polepszył. Zaczęła chodzićw drugi dzień po wizycie, tylko że chodziła przechylona bardzo nas to niepokoiło. postanowiłyśmy pojechać i podziękować za to co zrobiła ( nie mówię tu o podziękowaniu materialnym bo pani Klara by nie zgodziła się na to) przy okazji zapytalaiśmy się czy pomogła bym nam jeszcze ponieważ siostrzenica chodzi przechylona, mozecie uwierzyć bądź nie ale w drodze powrotnej zadzowniłam do siostry i spytałam ją czyja z Nikolą, siostra z dzrzącym głosem odpowiedziała, nie uwierzysz ona prosto chodzi, takie momenty są przepiękne i zapierają dechh w piersi.

Pani Klara czyni cuda!!!

Jeszcze raz dziękujemy :)

#11 ~Tamara~

~Tamara~
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 11:02:41

Witam, pani klara ma przerwe az do 22.02
Pozdrowienia

Witam ,bardzo proszę o nr kontaktowy do Pani Klary. PILNIE POTRZEBNY!!!!

#12 ~Tamara~

~Tamara~
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 12:00:06

Może nie uwierzycie, ale ta historia jest prawdziwa. dokładnie tydzień temu siostrzenica wróciła od ojca z ferii zimowych w stanie krytycznym,lekarze jednoznacznie stwierdzili zapalenie opon mózgowych, lekarze kazali się przygotować siostrze na wszystko ta wiadomość dobiła całą naszą rodzinę, na potwierdzenie przypuszczeń lekarzy siostra musiała się zgodzić na punkcje. okazało się że siostrzenica  ma bakterie paciorkowca nie jadła, nie piła, sikała po siebie,  była tak bardzo słabiutka:( w dodatku bardzo bolały ją plecki nie potrafiła chodzić. Z pierwszą wizytą pojechała do pani Klarki moja kuzynka z wołaniem o pomoc, 2 godziny po wizycie stan zdrowia siostrzenicy się polepszył. Zaczęła chodzićw drugi dzień po wizycie, tylko że chodziła przechylona bardzo nas to niepokoiło. postanowiłyśmy pojechać i podziękować za to co zrobiła ( nie mówię tu o podziękowaniu materialnym bo pani Klara by nie zgodziła się na to) przy okazji zapytalaiśmy się czy pomogła bym nam jeszcze ponieważ siostrzenica chodzi przechylona, mozecie uwierzyć bądź nie ale w drodze powrotnej zadzowniłam do siostry i spytałam ją czyja z Nikolą, siostra z dzrzącym głosem odpowiedziała, nie uwierzysz ona prosto chodzi, takie momenty są przepiękne i zapierają dechh w piersi.

Pani Klara czyni cuda!!!

Jeszcze raz dziękujemy :)

Proszę o kontakt do Pani Klary, to bardzo pilne mam umierającego wujka!!!

#13 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 09:13:13

Proszę o kontakt do Pani Klary, to bardzo pilne mam umierającego wujka!!!

Niech mi pani napisze swoj nr telefonu to ja pani zadzwonie i powiem dokladnie gdzie ma pani jechac zeby nie czekac az do 22 lutego bo ona ma teraz przerwe pozdrawiam ewentualnie wyslac mi nr tel na moja poczte violcia79846@wp.pl Pozdrawiam

#14 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 16:35:00

Bardzo proszę o numer telefonu gdzie mam się skontaktować.Z poważaniem Piotr i piszę do Pani na wskazanego maila.

mój tel.663064245

#15 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2014 - 22:15:00

Witam.

Również bardzo, bardzo potrzebuje pomocy od Pani Klary, mam chorą mame.

Proszę o kontakt, 726799749 Kasia

#16 ~Norbert~

~Norbert~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 21:34:49

Witam ,

Pani Wiolu,  bardzo  proszę o umożliwienie kontaktu z Panią  Klarą, słyszałem o odległych terminach przyjęć . Będę bardzo Pani wdzięczny .

Podaję nr tel. 606 629 244- Norbert , zgodnie w/w wskazówkami :)

#17 ~IWONA~

~IWONA~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 12:45:45

WITAM MAM BARDZO CHORA MAME STWIERDZONA RAKA PŁUC CZEKAMY NA CUD I WIERZE MOCNO WIERZE ZE CUDA SIE ZDARZAJĄ TO MOJ NUMER 513388756 IWONA POMOCY!!!

#18 ~IWONA~

~IWONA~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2014 - 14:53:05

WITAM CZY MOZNA JECHAC BEZ ZAPISU?POPROSTU CZEKAĆ U NAS KAŻDA CHWILA SIE LICZY???

#19 mira2010

mira2010

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 12:14:04

Proszę o kontakt.Pilnie potrzebuje pomocy dla taty. 726120216

#20 ~IWONA~

~IWONA~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 12:45:40