Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Coroplast - Dylaki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1073 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~,./~

~,./~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2007 - 12:14:00

Fajnie.

#2 ~pracownica z Głubczyc~

~pracownica z Głubczyc~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2007 - 15:57:00

hej witam wszystkich !!! powiem wam jak jest w coroplascie w glubczycach, sa bardzo mlode brygadzistki ktore nie maja pojecia o robieniu wiazek a pomiataja wszystkimi jakby conajmniej byly kierownikami. wszyscy mowia o pracy w sobote czy w niedziele bo wtedy sa setki ale dlaczego w glubczycach przez caly tydzien slyszy sie ze jest straszne zapotrzebowanie na wiazki a jak przyjdzie piatek to kierownik mowi ze w sobote sie nie pracuje bo nie ma zapotrzebowania??? jeszcze jedna sprawa, wszyscy dostali u nas pismo od dylak w sprawie nie przestrzegania godzin pracy itd tylko ciekawa jestem czy pani magazynierka ze zmiany B z glubczyc to czytala bo to do niej sie tyczy najbardziej, ona ma ludzi do roznosenia towaru a sama siedzi w solarium i gdzie tu jest sprawiedliwosc??

#3 ~ADRIANNA~

~ADRIANNA~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2007 - 17:46:00

dlatego ze nie dla wszystkich prawda jest wygodna ja tez pracuje w coroplast i nic mi sie tam nie podoba jest tam ogolny chaos tz. wiecej rzdzacych i jako obserwator moge powiedziec ze to kierownik zakładu tak kieruje ze wprowadza zamet i zawisc w zalodze na przerwe sniadaniowa ludzi puszcza turowo jak chcesz isc na urlop to prosisz sie tygodniami o 3 dni mam wrazenie ze oni nie znaja kodeksu pracy i mysle ze wiekszosc ludzi tam pracujacych jest po 8 klasach szkoly podst.

#4 ~hdkfasfc~

~hdkfasfc~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2007 - 14:42:00

po co wy jeszcze tam robicie??? przestancie robic to wam kazde pieniadze zapłaca bo jak maszyny stoja to im kasa nie leci!!! ja juz sie dawno zwolniłem

#5 ~zadowolona coroplasciara~

~zadowolona coroplasciara~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2007 - 15:29:00

turowo na sniadanie ludzie chodza bo chodza wydzialami to po pierwsze a po drugie nie wiem gdzxie ty pracujesz bo ja mowie ze potrzebuje urlop i go dostaje zreszta wszyscy tak u nas maja nie ma problemu ani z urlopem ani z organizacja pracy ja nie narzekam i narzekac nie bede bo mialam okazje pracowac w zakladzie gdzie nie mozna bylo nawet spokojnie zapalic ani skorzystac z toalety a tego w coroplascie nie zauwazylam mysle ze jestes rozgoryczona albo nie dajesz rady i szukasz dziury w calym

#6 ~Sebastian Maciąg~

~Sebastian Maciąg~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2007 - 06:15:00

Powiem krótko, poprawiły się płace i stosunki między ludzkie :-) ale coś za coś, więc przydało by się coś od siebie dać. Płacą wam za to...A w porównaniu z innymi zakładami , jest naprwde lepiej bo sam sprawdzałem.ryudo1

#7 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2007 - 17:13:00

Mamy nową kadrę bez wykształcenia, w majstrówce siedzi 7 osób w tym 6 bez wykształcenia:Sabina- nie wiem czy ukończyła zawodówkę i rządzi abs-ami, Marzena następna której mamusia stoi na ochronie i zgrywa wielką waznieczake i robi roszadę wśród starych pracowników ale to się niedługo skończy bo jest bardzo cieńka 0 inteligencji !!!!!!!

#8 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2007 - 18:05:00

W pracy jestem biernym palaczem chociaż sobie tego nie życzę, zgłaszalam to kilka razy, ze w takim upale wdycham dymy tytoniowe. Pali sie na winklach hal produkcyjnych gdzie nie ma zadnej wentylacji.

#9 ~mile dziewcze~

~mile dziewcze~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2007 - 14:22:00

ja chcialabym powiedziec cos na temat pan na bramie przez te zazdrosne malpiszony nie ma przepustek w soboty i w niedziele ... bo ja nie wiem zal im ze czlowiek wyskoczy na piwko czy co?? za to one przepuszczaja kogo chca i kiedy chca bez przepustek malo tego nie maja prawa opuszczac bramy a sama widzialam jak jedna gdzies az z pubu number1 sie wylaniala na grzyby moze poszla?? nie wiem w kazdym razie stoja mierza wzrokiem zawistnym co ladniejsze dziewczyny i juz zacieraja lapki by doniesc nabruzdzic zakablowac przeciezx wszyscy wiedza co sie wyrabia nocami na bramie jak te dwie gwiazdy pozal sie boze stoja moja znajoma szla na przepuske calka tasma poszly w cztery o 21 wyszly wiadomo ze nie modlic sie do kosciolka obok na przepustce wiadomo pisze wyjscie do domu to ta blond jedza z namaszczeniem glosno i z wielka satysfakcja pojedynczo czytala po nazwiskac ..pani x wyjscie do domu pani y i tak dalej a potem malo galy jej nie wylazly ze zlosci jak dziewczyny siadly przed pubem piwka zimnego suie napily pogadaly posmial y milo bylo... na nastepny dzien wstrzymano przepustki...... proponuje zakatrupic te dwie malpy

#10 ~miśka~

~miśka~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2007 - 22:43:00

bardzo mnie ciekawi po jakim czasie tak naprawdę może nowo przyjęta osoba wyrobić swoją normę (monter wiązek) bo z pewnością nie po tym jednym miesiacu jako okresie próbnym, proszę o komentarz

#11 ~Zeppelin~

~Zeppelin~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2007 - 07:15:00

Droga Miśko to wszystko zależy od tego jakie kable robisz i na jakim stanowisku. Są takie na których normę możesz wykonać bez niczego po paru dniach i takie na których normy nie wykonasz nigdy. Po prostu normista wykonał nierzetelnie swoją pracę.

#12 ~na temat LIDZI Z z głubczyc~

~na temat LIDZI Z z głubczyc~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2007 - 11:00:00

bardo podoba mi się wypowiedz pani z Głubczyc,ma rację w 100%,co do pani magazynierki ze zmiany B-##%%LIdzi Zielińskiej##$$,ciąle krzyczy,wyklina i łazi po mieście i do solarium,nawet w godzinach pracy robi kurs prawa jazdy. mało tego-rządzi wszystkim i wszystkimi,GDZIE JEST NASZ KIEROWNIK??? moze przeczyta to ktoś z kadry z Dylak i zrobi porządek.pozdrawiam zmiana B

#13 ~na temat LIDZI Z z głubczyc~

~na temat LIDZI Z z głubczyc~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2007 - 11:23:00

zjadło mi się B-zmiana B

#14 ~super~

~super~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2007 - 16:11:00

musza byc tacy bo kto bedzie te miechy nosil ???

#15 ~Zonnenschein~

~Zonnenschein~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2007 - 12:57:00

Witam Jaroslaw,musze powidziec ze przed tyloma latami pracowales w Coroplascie w ktorych to tez bylam zatrudniona roeniez w coroplascie.Ja musze powidziec ze zarabialam dobrze i mialam tez premie.Tak! tak to jest i nie moge uwierzyc ze pracujac w biurze zarobiles tak malo.To po pierwsze.Po drugie w kazdym zakladzie pracuja ludzie za ktorych prace, pracodawcy maja zyski.Mysle ze to jest normalne i ze to jest kolej rzeczy.Jesli by tak nie bylo, to po co zaklady i po co ludzie do pracy.Jesli ktos nie ma zyskow nie moze zaplacic swoich wspolpracownikow.Po trzecie ze przyznajesz sie do jakiejs afery z pania z QS i potwierdzasz ze za to miales byc zwolniony to bzdura.Musiala byc inna przyczyna, ze znalazles sie na czarnej liscie.Nastepna sprawa, siedzisz w Niemczech i buntujesz ludzi do strajku.Nie myslisz ze cie spracowani ludzie dosc juz przezyli???.Przyjedz i badz przewodnikiem tego strajku, mow w imieniu tych ludzi,pokaz jak moga walczyc.....Siedzisz za granica i opowiadasz ile kosztuje taka wiazka.Powiedz to w zlotowkach i pokaz ludzieom ze masz racje.Jesli tyle lat nie masz nic z coroplastem nic wpolnego to zostaw ludzi w spokoju.Myslisz ze krzykniesz raz i ludzie skocza na twoje wyzwanie?.Daj ludziom zyc i zostaw ich w spokoju.

#16 ~Sonnenschaein~

~Sonnenschaein~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2007 - 05:45:00

W odpowiedzi na Pani komentarz, musze powiedziec ze jest Pani dobrym czytelnikiem ale to nie znaczy ze ma Pani racje.Mysle ze kazda czyta gazety i ta droga mozna sie tez dowiedziec co sie w swiecie dzieje.Takze moj komentarz nie dowodzi niczego.Prosze uwazac gdyz takimi komentarzami moze Pani obrazic niewinnych ludzi.Naturalnie ze przed 11laty pacowalam w Coroplascie i wazam ze to nie wazne skad ja pisze i czy znowu wrocilam spowrotem czy tez tylko kogos odwiedzilam.Uwazam ze nie musze sie tlumaczyc przed wszystkimi z mojego zyciorysu.Jesli macie dosc p.kadrowej czy tez kogos innego to wasza sprawa ale p.Prezesa zostawcie w spokoju jesli nie wiecie wszystkiego.Jesli nie macie pojecia jakie jakie kroki musi podjac p.prezes w staraniach zeby pracownicy mieli lepiej i dostawali wiecej pienidzy to nie obwiniajcie szefa.Niestety prezes tez jest uzalezniony od innych i musi akceptowac odgorne decyzje chociaz tez sie z nimi nie zgadza.Tak nazekacie ze za malo zarabiacie a Pani chce wspierac jeszcze strajki czy srodki do walki czy tez cos podobnego.Wychodzi na to ze jeszcze daje Pani szefom do zrozumienia ze zarabiacie za duzo.Mi by bylo szkoda na takie glupoty wywalac pieniadze ktorych zawsze brak.Poza tym nikt nie zmusza ludzi do pracy w Coloplascie i nikt nikogo nie trzymaila.Wszyscy przyszliscie z wlasnej woli i teraz sie skarzycie i wymyslacie niewiarygodne historie.Jest tyle zakladow w Polsce.Dlaczego nie zatrudnicie sie w jednym z nich?Ludzie przychodza i odchodza ale tez wracaja.Takze sezonowa praca na ktore ludzie wyjezdzaja nie trwa wiecznie a zyc trezba dalej.Takze tutaj sie tez nie konczy jak Pani napisala `nasza dorobkiewiczostwo na na czyis kosciach.Co do pracy w biurze,tez nie jest latwo i nie wiem czy czasami nawet za nic chcilaby Pani dostac opieprz i to nie maly.Czy chcilaby Pani miec taka odpowiedzialnosc jaka niektore panie maja.Nie wiem czy bylaby Pani zadowolona, napewno nie.I napewno o czyms o czym nie ma sie pojecia, nie powinno sie mowic a juz wogole pisac.Potrzebowala Pani pomocy, byla Pani u szefa jej szukac?....nie, napewno nie.Warto sprobowac a nie przedtem smarowac go w forum i opowiadac glupoty.To jest tez tylko czlowiek ktory nie zapomnial jak ciezkie jest zycie i jakie ciezkie byly tez jego poczatki.Jeszcze wymieniac czyjes nazwiska to swinstwo, dlaczego ta osoba ktora pisze komentarze w tym forum,nie wymieni swojego nazwiska, dlaczego sie nie przedstawi?----tchorzostwo? Acha jeszcze jedno nie wymienia sie nazwisk osob o ktorych sie pisze, mozna naprawde kogos zranic.Jesli chodzi o trening, to ma Pani napewno na mysli sport albo mysli Pani pojecia?Nastepna sprawa do kogos kogo sie nie zna, odnosi sie grzecznosciowo przez PAN albo PANI.I ostatnia sprawa, te wiazki ktore sa produkowane w Coroplascie, nie kosztuja tyle ani w EURO ani w ZL. ile napisal ponizej dawny pracownik coroplastu.To by bylo wszystko co mam do powiedzenia i zycze wszystkim miego i spokojnego dnia.

#17 ~Zeppelin~

~Zeppelin~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2007 - 06:53:00

Panie Sonnenschaein, zgadzam się z panem że w każdej pracy pracodawcy powinni mieć zysk z swoich pracowników, ale mnie i pewnie każdego pracownika zakładu Coroplast interesuje jaki jest to zysk i jak jest dysponowany tzn. jaka część idzie na wypłaty do pracodawców, pracowników a jaka na inwestycje.

#18 ~indoktrynator~

~indoktrynator~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2007 - 23:15:00

Dlaczego piszesz pracowałam, jednoczesnie pisząc z siedziby Coroplastu w Dylakach? Myślisz skąd to wiem? Otoz z twojego listu, pomysl troche w ktorym miejscu to i moze spolce taki twoj trening sie czemus przysluzy.W waszym tlumaczeniu nigdy nie ma zyskow, tylko dziwnym trafem do dzis nie wjechal do was komornik. Ale ciesze sie ze to wasze dorobkiewiczostwo na czyis kosciach juz sie konczy, coraz wiecej ludzi wyjedza z kraju i albo zaczniecie traktowac pracownikow jako swoj kapital albo sami zacznieniecie bic rekordy opracowywane przez was w pocie czola przy biurku.I jeszcze jedno szanowna pani kadrowo/prezesie to ty zostaw ludzi w spokoju i nie zastraszaj przy kazdej okazji. Cieszcie sie ze jestescie w miejscu gdzie ludzie nie potrafia, nie chca, albo sie boja zawalczyc o swoje, bo w przeciwnym razie w najlepszym wypadku wyjechalibyscie z zakladu na taczkach. A gdyby taka inicjatywe ktos podjal chetnie wesprze ja takze finasowo. Zbyt wielu ludziom zaszliscie juz za skore, zbyt wielu... takze tym ktorzy nie zapominaja.

#19 ~Kryształowy~

~Kryształowy~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2007 - 17:07:00

Acha, czyli każdy może sobie do was przyjść z ulicy, siąść za biurkiem i postukać w klawisze. Nazwisk żadnych wymienionych nie widzę, choć są mi znane, reszte danych też mogę zdobyć w każdej chwili.Jeśli ktoś się podszywa pod zadowolonego pracownika + nick anonimowy to dlaczego ma mu odpowiadać osoba z konkretnym nazwiskiem?Co do szukania pomocy u szefa, to naprawdę zostawię to bez komentarza.

#20 ~Sonnenscheain~

~Sonnenscheain~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2007 - 08:30:00

Drogi Panie Krysztalowy,nie rozumiem dlaczego na tym forum zawsze ktos komus grozi.Na szczescie mozna niektore opinie zglosic do usuniecia.Groza tylko te osoby, ktore nie widza co odpowidziec lub napisac.Uwaga niektore grozby moga wziac fatalny obrot sprawy i obrocic sie przeciwko osobie grozacej.Czy ja napisalam ze jestem pracownikiem coroplastu?Jesli nie widzi Pan zadnych wymienionych nazwisk to musi Pan prawdopodobniez pojsc do okulisty.Na takie komentarze w zaszadzie nie odpowiadam gdyz takie grozby czy tez straszenie, cytuje `reszte danych też mogę zdobyć w każdej chwili`, jest smieszne.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych