Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Co się dzieje z wodzem ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ucho Prezesa

Ucho Prezesa

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2414 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 09:57:05

Samciu, jewropiejski suwerenie, dziedzicu pruski: Ty się lepiej martw o swoją Złotą Panią, bo jak przeczytała Twoje wypociny na tym forum, to się cała zaczęła trząść :ph34r:

#2 Ucho Prezesa

Ucho Prezesa

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2414 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 13:06:39

To mełsz ale pecha bo Angela to jest DDRówa niy rozumiy ani polnisz ani wasserpolnisch jak nołs niewtore kakalaken nazywajom.Łona uniy jyno po Rusku i plat Englisch. :P  B)

Aaaaaaa, to DDrówa to już nie Niymka? Nie echt Niymka?

Hehehe

#3 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 14:08:17

Samciu, jewropiejski suwerenie, dziedzicu pruski: Ty się lepiej martw o swoją Złotą Panią, bo jak przeczytała Twoje wypociny na tym forum, to się cała zaczęła trząść :ph34r:

Adolf rok przed śmiercią też się trząsł. Geny?

#4 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 15:09:14

To wszystko przez to że okropnie ją wqurwia kartofel adrian i pinokio za to że wciąz macają przy Sądachi Sądziach.Nie dalej jak wczoraj ta wiadomość obiegła cały świat a Wladimir Putin rzekł iże tego nie podaruje.

"Niemcy fetują powrót Rosji do Rady Europy. „F*ck you” - odpowiada Garri Kasparow!"
W końcu przyjaciele z dawnych lat,to fetują.

#5 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 15:49:30

Tak. To tak jak u nas za komuny. Wielu należało do aparatu ucisku. Podam tu tylko przykład prokuratora Piotrowicza. Takich przykładów jest więcej i to we wszystkich ugrupowaniach politycznych. A co robił Pior Duda, przewodniczący Solidarności podczas stanu wojennego? Dla kogo bronił budynku TVP?
Myślę, że w każdym narodzie znajdą się tacy, którzy zmnienili się z “Szawła na Pawła”.
A kto siedzi w szklanym domu nie powinien kamieniami rzucać. Mówi Ci to przysłowie coś?

A to Piotrowicz wydawał jakieś wyroki?
Przypomnij jeszcze kto był przeciwko lustracji i jaki wyrok wydał TK z prezesem Zoolem na czele.
Spójrz za okno,chyba zauważyłeś że wiosna się skończyła.

#6 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 17:22:45

Ja nie mogę !!! </p>
Piotrowicz wielokrotnie zapewniał, że będąc prokuratorem w latach 80. odmawiał prowadzenia politycznych śledztw, dziennikarz przypomniał mu historię Antoniego Pikula, działacza "Solidarności" z Jasła. W 1982 roku został on zatrzymany za kolportowanie ulotek i nielegalnych czasopism, a w jego sprawie akt oskarżenia przygotowywał nie kto inny, a właśnie prokurator Piotrowicz. Co więcej, śledczy pracował wtedy tak skutecznie, że w 1984 roku został odznaczony przez PRL-owskie władze brązowym krzyżem zasługi</p>

Trollu,jak zakończył się ten akt oskarżenia,jaki dostał wyrok?
Buhahaha

#7 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 18:01:12

Piotrowicz pracował tak skutecznie, że w 1984 roku został odznaczony przez PRL-owskie władze brązowym krzyżem zasługi. </p>
Prokurator Piotrowicz oskarżał !!!!
Wyrokował sędzia .
Trollu.
Hehehe
Sędzia orderu nie dostał .
Hehehe</p>

Trollu,jak zakończył się ten akt oskarżenia,jaki dostał wyrok?
Buhahaha
Może to za trudne pytanie dla trolla?

#8 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 19:30:31

Jak prokurator nie wniesie aktu oskarżenia,to sąd sprawą się nie zajmie.Paniał?,czy za trudne.

"Piotrowicz wielokrotnie zapewniał, że będąc prokuratorem w latach 80. odmawiał prowadzenia politycznych śledztw, dziennikarz przypomniał mu historię Antoniego Pikula, działacza "Solidarności" z Jasła. W 1982 roku został on zatrzymany za kolportowanie ulotek i nielegalnych czasopism, a w jego sprawie akt oskarżenia przygotowywał nie kto inny, a właśnie prokurator Piotrowicz. Co więcej, śledczy pracował wtedy tak skutecznie, że w 1984 roku został odznaczony przez PRL-owskie władze brązowym krzyżem zasługi"
Autor:troll
Pytam o jego skuteczność,więc jaka była jego skuteczność oberprofesorze w tym przypadku żeby to wyciągać.
A jak tam Niymiecki nazi wymiar sprawiedliwości?
Co robiła UE w sprawie nazi sędziów?

#9 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 20:28:24

Skoro sąd nie odrzucił aktu oskarżenia to ten akt musiał być skuteczny.Pan prokurator wnosząc akt oskarżenia musiał przedstawić dowody,ekspertyzy,świadków itp.Jednym słowem musiął się trochę napracować,inaczej sąd mu to odrzuci i zaleci uzupełnić braki.I za takąsolidną pracę p.prokurator dostał Krzyż Zasługi.Poniał?,czy znowu nie.

"Wskutek tych działań sprawa miała wrócić do prokuratury w Jaśle, natomiast tam zdecydowano przekazać ją prokuraturze wojskowej w Rzeszowie, gdzie sprawę umorzono, "
Faktycznie napracował się.Buhahaha
Co z tymi nazi sędziami,gdzie procedury praworządności EU?
Podoba się oberprofesorkowi jak nazi sędziowie skazywali ludzi

#10 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 20:47:26

Zapytaj się Pikula,jak to było z tym aktem oskarżenia.

Co z tymi nazi sędziami,gdzie procedury praworządności EU?
Podoba się oberprofesorkowi jak nazi sędziowie skazywali ludzi?
Były jakieś protesty,czy pełna akceptacja wielowiekowej tradycji?

#11 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 21:01:00

Podoba mi się dzisiejsze orzeczenie w sprawie krajowej rady sądowniczej w Polsce.Chcesz,żebym ci podał jak skazywano ludzi w Jaworznie,Łambinowicach,Świętochłowicach?Tak,że Tomuś nie piskaj.

Helmut,jak Kuba Bogu tak .....
Więc nie piskaj.
Pytanie było o nazi sędziów w psełdo demokracji RFN!
A jak tam ostatnie orzeczenie w sprawie politycznych prokuratorów trzęsawki Angeli.Podobało się tobie,bo mi bardzo.
Buhahaha

#12 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 21:07:28

Podoba mi się dzisiejsze orzeczenie w sprawie krajowej rady sądowniczej w Polsce.Chcesz,żebym ci podał jak skazywano ludzi w Jaworznie,Łambinowicach,Świętochłowicach?Tak,że Tomuś nie piskaj.

To też się tobie podoba
"Dla wielu niezrozumiałym przykładem kontynuacji kariery na wysokich szczeblach państwowych RFN był Hans Globke, sekretarz stanu u Konrada Adenauera, szara eminencja urzędu kanclerskiego w latach 1953-1963. Globke był współtwórcą i komentatorem norymberskich „ustaw rasowych” z 1935 roku. Z nich pochodzi zdanie: „Obca krew to krew, która nie jest niemiecką, ani też nie jest z nią niespokrewniona – w Europie to zawsze Żydzi i ***ie”. Żadne protesty przeciwko Globkemu nie pomogły, a Adenauer niezachwianie obstawał przy swoim podwładnym."

#13 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 22:27:55

Nie życz drugiemu ,co tobie niemiłe palancie.Jesteś pewny,że ciebie coś takiego nie dotknie?

Słuchaj palancie,ja nikomu nic nie życzę,stwierdzam tylko fakty!Jak już jesteś taki wrażliwy to czemu nie zwrócisz uwagi swojemu narodowo socjalistycznemu ziomkowi żeby nie dzielił ludzi na DDR-owców i Niymców?
Zapomniałem podwójne standardy to u was norma,no i ten podział rasowy to już tradycja.

#14 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 07:06:56

Koleś nie martw się o WIOSNĘ. Wielu jeszcze za nią zatęskni po tym jaki ekstremalny klimat serwuje nam POPiS. Ja wiem, że zwolennicy PiSu jak również PO chcieliby, aby ich partia była jedyną zajmującą miejsce w Sejmie. Ja jestem zwolennikiem pluralizmu politycznego. Chciałbym, aby w naszym Parlamencie przedstawicieli miały wszystkie nurty polityczne. To najczęściej przynosi korzyści demokracji. Najgorzej jest, kiedy jedna partia zdominuje parlament i sama rządzi krajem. Tak już było za komuny kiedy to PZPR ze swoimi satelitami rządziła, tak też jest jak PiS ze swoimi satelitami ma władzę. Dlatego jestem również przeciw wielkiej koalicji opozycji. PSL ma rację, kiedy rozważają czy nie iść samodzielnie do jesiennych wyborow. To jest ich jedyna szansa na przeżycie. PiS “walczy o polską wieś” i jest już prawie u celu. Jeszcze tylko wrzuci przed wyborami do Sejmu kolejny program “plus”, który dostanie na przykład nazwę “brony+” i już pozamiatane. Na ludzi nie działają żadne argumenty polityczne, gospodarcze, czy dotyczące ochrony środowiska. Jedyny działający argument to złotówek pełny portfel. A to, że dzieje się to wszystko na niekorzyść naszych dzieci i wnuków to nas zupełnie nie obchodzi.

Ekstremalny klimat zaczyna być serwowany przez wiosnę i skrajną lewicę która walczy o tolerancję
"Pan Tomasz, wieloletni pracownik IKEA został zwolniony z pracy ponieważ sprzeciwił się zmuszaniu pracowników do udziału w akcji promującej ruch LGBT, a jako argument zacytował Biblię.
Nie ma bardziej nietolerancyjnej grupy niż lewica rzekomo walcząca o tolerancję."
A teraz wyobraź sobie że jakaś sieć sklepów promuje religię,a pracownik odmawia bo jest np.ateistą z lgbt,to timermans dostał by piany i wszczął procedurę praworządności.
Co do tych plusów,to są one prawie w każdym kraju UE ale tam nikt nie mówi o rozdawnictwie .Polacy mają dość ściemniania że pinindzy nie ma i nie będzie,Polacy zapierda...jak wół na tle innych krajów UE więc jak długo można wmawiać ludziom że trzeba zaciskać pasa?Patologia obywatelska ma wyraźny problem że PiS inwestuje w Polaków,jakie macie argumenty gospodarcze przeciw "plusom"?
Polska gospodarka jeszcze nigdy nie była w tak dobrej sytuacji jak dziś,a brednie szkodnika Balcerowicza już na ludzi nie działają.
Dlatego "daj pan spokój"

#15 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1321 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 07:21:10

Kiedy to ja pętaku plątonogi, wychwalałem jakichkolwiek narodowców, obojętnie której strony?Wez ptaśi móżdzku i pomyśl a nie tylko przekazy nowogrodzkie.Nikogo nie dzielę bo każdy określa siebie samodzielnie, przede wszystkim na Osi i Wesi więc nie jest żadną obrazą nazwanie kogos wg dawnego podziału terytorialnego.Niemcy to przede wszystkim grupy narodowe jak Bawarczycy,Szwabowie i wiele innych grup narodowych.Ja nie jestem żadnym Herkulesm intelektu a posługuję się wyłącznie własną autopsją i doświadczeniem życiowym, więc żadna znajda i przybłęda, nie muśi mnie pouczac jak się mam zachowywać.

"więc żadna znajda i przybłęda"cóż to za narodowo socjalistyczne hasło rasy panów?

#16 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 915 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 10:48:50

Podoba mi się  dzisiejsze orzeczenie w sprawie krajowej rady sądowniczej w Polsce.Chcesz,żebym ci podał jak skazywano ludzi w Jaworznie,Łambinowicach,Świętochłowicach?Tak,że Tomuś nie piskaj.

Niech TSUE zajmie się sprawą tow. posła Budki! Nie przeszkadza im, że jest członkiem władzy ustawodawczej (posłem) i chce wpływać, jako członek KRS, na władzę sądowniczą? Więc pytam TSUE, którą Budka jest władzą, ustawodawczą czy sądowniczą? Czy jednocześnie oboma?

#17 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 802 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 12:29:03

Niech TSUE zajmie się sprawą tow. posła Budki! Nie przeszkadza im, że jest członkiem władzy ustawodawczej (posłem) i chce wpływać, jako członek KRS, na władzę sądowniczą? Więc pytam TSUE, którą Budka jest władzą, ustawodawczą czy sądowniczą? Czy jednocześnie oboma?

To samo pytanie i w takiej samej formie można i należy zadać większości ministrom i vice ministrom,w szczególności Ziobrowi,przed chwilą Jakiemu, Gowinowi i wielu innym.

#18 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7124 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 23:33:24

A wodza dalej ni ma . 

Kolanko go napierdziela  ???

Oby tylko kolanko.

Hehehe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0