Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bóle pleców. Co robić, by minęły? :: zobacz komentowany artykuł

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~waldix~

~waldix~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 15:27:14

W moim przypadku bóle pleców ustały po tym jak zacząłem używam maty masującej, któą zakupiłem w sklepie Medivon. Świetnie sie sprawdza jak ktoś ma pracę siedzącą tak jak ja. Mata ta świetnie rozgrzewa i masuje plecy a do tego jest bardzo wygodna.

#22 ~MrSmith~

~MrSmith~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 18:49:00

Zależy jakiej natury te bóle. Doraźnie do coś przeciwbólowego. Najsilniejszy chyba jest gardan.A jeżeli powodem jest tryb życia, to większa ilośc ruchu i ćwiczenia.

#23 ~Aluma~

~Aluma~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 23:21:19

Takie bóle, tym bardziej, jeśli są przewlekłe, warto skonsultować z dobrym fizjo lub rehabilitantem. Ja chodzę regularnie do OpenMedical w Krakowie, bo mam powypadkowy problem z biodrem i naprawdę dzięki nim staję na nogach :)

#24 ~lakliko~

~lakliko~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:29:31

dla mnie tu działanie jest proste, bo trzeba wybrać się do dobrego fizjoterapeuty, który sprawdzi co się dzieje z plecami. ale doraźnie na ból, to warto wziąć coś mocniejszego, np. tabletki grdan, które są bez recepty.

#25 ~bestpa~

~bestpa~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 20:47:38

Też dobrze na ból pleców pomaga masaż, tylko też trzeba go umieć umiejętnie zrobić. Mój mąż jak bolą mnie plecy to mnie smaruje kremem dip rilif, ból szybko przechodzi, wolę maść niż brać w kółko tabletki

#26 ~Robi~

~Robi~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 18:05:34

Obczailem reklamę w telewizji gardanu. Spróbowałem i spokojnie pomaga na silny ból. Czasem wystarczy pół tabletki. Wydaje mi się, że bez recepty chyba nic mocniejszego nie ma.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych