Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Wyświetl nową zawartość »

Najbardziej lubiana zawartość


#998224 Andrzej Duda - to się uda!

Napisane przez Driver w 08 luty 2015 - 18:17:12

Na trzeciego też wyprzedzasz i ignorujesz przejścia dla pieszych, ograniczenia w terenie zabudowanym jak to robią kierowcy ciężarówek w wiekszości ...Bo czas goni... ;)

Ja to z tych,co to po 10-ciu osobówkach zatrzymuję ciężarówkę przed przejściem,aby przepuścić pieszych.Skinienie głową,czy machanie dziecka bezcenne.Poprawia się humor na cały dzień.Nie nie jestem idealny,ale po tym,jak urzędy pracy zaczęły przekwalifikowywać górników,kominiarzy,piekarzy itd,do zawodu kierowcy,trafiło  sporo oszołomów(nie wszyscy) i na drogach zaczęły się cuda.Syn też jest szoferem i wie,że szlachectwo zobowiązuje.Ponad 30 lat za kółkiem i jeszcze nikt przeze mnie nie płakał.Prawda,że skromność to moja największa wada ? :)
#650873 PKP remontuje dworzec w Opolu. Niepełnosprawni nie dotrą na peron 2

Napisane przez Jacenty w 21 grudzień 2012 - 12:20:10

A po co mają docierać na ten peron?
Jak skończą cały ten remont - kolej, a szczególności jej sektor zwany "przewozami pasażerskimi" przestanie już istnieć.
"Kolejarze" zaraz po nowym roku chcą WYKOLEIĆ całą tę "KOLEJ" organizując strajk generalny, więc po co ten cały remont?


#592513 18 lipca to przełomowy dzień dla polskiego Internetu

Napisane przez kika w 18 lipiec 2012 - 13:51:39

Ja tam jakoś nie zamierzam płacić za pierdołki. Tu  i tak większość artykułów jest na poziomie wypracowania w gimnazjum.


Masz okazję się przekonać, rejestrując się na stronie Piano, do września korzystasz z niego za darmo, wtedy możemy porozmawiać czy warto płacić czy nie...


#560171 Kierowcy zatrzymali pijanego kierowcę w Zawadzkiem

Napisane przez Gość w 09 kwiecień 2012 - 13:25:50

Czy tym "biednym" jest pijany kierowca ? Jak biedny to za co pił.Z powyższych komentarzy można wysnuć smutny wniosek, daleko nam do normalności!!! Pijany jest "biedny" a odpowiedzialni kierowcy "kapusiami"! No cóż "róbta co chceta"!!!!


#560170 Kierowcy zatrzymali pijanego kierowcę w Zawadzkiem

Napisane przez Gość w 09 kwiecień 2012 - 13:24:40

Brawo dla tych Panów! Zasady są proste: piłeś - nie jedź. To nie ma nic wspólnego z kapusiostwem. Brak reakcji w takiej sytuacji byłby przyzwoleniem na zagrożenie powodowane przez pijanych kierowców. Zatrzymanie pojazdu i powiedzenie: "wracaj do domu, albo dzwoń po rodzinę" to żaden środek zapobiegawczy. Jeżeli ktoś wystawia życie innych ludzi na niebezpieczeństwo, nie należy mu się żadna taryfa ulgowa.


#560163 Kierowcy zatrzymali pijanego kierowcę w Zawadzkiem

Napisane przez Gość w 09 kwiecień 2012 - 13:10:33

Wstyd mi za tych co wyzywaja was od kapusi, ale to pewnie szczeniaki.  Gdy juz zostana rodzicami inaczej spojrza na pewne sprwy. Gratulacje Panowie!


#560161 Kierowcy zatrzymali pijanego kierowcę w Zawadzkiem

Napisane przez Gość w 09 kwiecień 2012 - 13:07:47

Dodam Tobie tylko tyle ze nigdy bym nie zakapowal nikogo.Moze w tym ukarales tylko jego rodzine np.dzieci.Czy to brales wogule pod uwage.Pamietaj ZE U NAS PRAWO JEST TYLKO DLA BIEDNYCH LUDZI,BOGATYCH I NOTABLI TO NIE DOTYCZY.

Dzieci byłyby ukarane gdyby jechały z tym pijakiem w samochodzie , a on spowodowałby wypadek . Może nawet inna rodzinna byłaby ukarana za pijackie wybryki tego idioty !!!


#560015 Kierowcy zatrzymali pijanego kierowcę w Zawadzkiem

Napisane przez Gość w 08 kwiecień 2012 - 21:30:06

BRAWO PANOWIE!!!!!! (być może uratowaliście komuś życie) powinno się imbecylom, którzy pijani siadają za kierownicę zabierać dożywotnio prawo jazdy


#560013 Kierowcy zatrzymali pijanego kierowcę w Zawadzkiem

Napisane przez Gość w 08 kwiecień 2012 - 21:24:18

Brawo panowie. Bardzo ładnie. Gdyby było więcej takich czujnych kierowców. Gratulacje.


#527439 Nowi moderatorzy forum - uwagi, opinie, komentarze

Napisane przez Gość w 19 styczeń 2012 - 21:57:58

Możesz zostać kolejnym słusznym moderatorem za całokształt.
Masz już jednego od którego będziesz miała poparcie.
Mógłbym tobie zacytować twojego idola ale lepiej skorzystać z twojej literatury forumowej:
Wal się ode mnie.


gościu nie zachowuj się jak rozdziewiczona panienka wysadzona pod lasem bez kasy na taryfę
nie chcesz się udzielać na forum to je zmień


#389731 humor

Napisane przez karaś w 05 luty 2011 - 19:24:55

Razu pewnego samochodem jechał ksiądz, a chodnikiem szła zakonnica, którą zobaczył. Zapytał, czy ją podwieźć, a ona się zgodziła. Gdy wsiadła do samochodu, jej habit część nogi odsłonił, a była to noga piękna i ponętna nadzwyczaj. Wzrok księdza na nodze się zatrzymał i niewiele brakowało, aby wypadek spowodował. Po odzyskaniu kontroli nad pojazdem ręka księdza opadła na nogę siostry, a ona zapytała:
- Bracie, czy pamiętasz psalm 129?
A on rękę zabrał i przepraszać począł. Jednakowoż, gdy biegi zmieniał, ponownie ręka jego na nodze jej spoczęła. A ona ponownie zapytała:
- Bracie, pamiętasz psalm 129? A on zawstydził się i ponownie przeprosił. Zatrzymali się u bram klasztoru, a ona podążyła do środka. On zaś Pismo otworzył i przeczytał psalm 129:
"Idź dalej przed siebie i szukaj, w górze czeka Cię nagroda".
MORAŁ: Ksiądz, nie ksiądz... Pismo trzeba znać.


#369585 Kotka eksmitowana ze szpitala ginekologicznego w Opolu

Napisane przez czarniawy w 14 grudzień 2010 - 08:00:45

Czytam Wasze komentarze i mam wrażenie że albo wpisała się tutaj garstka gówniarzy nudzących się właśnie na lekcji informatyki albo się Wam ludzie w dupach całkiem pomieszało. Masturbujecie się wspólnie nad jakimś kotem z taką zaciekłością, że aż jesteście komiczni.
Dziwię się też dziennikarzowi Janowskiemu, że poświęca swój czas na szukanie takich gównianych sensacji, i co gorsza płodzi z nich artykuły do gazety. No tak, wiem, w cholerę ze sztuką dziennikarską- z czegoś żyć trzeba...


#302348 Opolscy strażacy w Zgorzelcu. Niosą pomoc powodzianom

Napisane przez Gość w 08 sierpień 2010 - 14:04:06

Odciąć ryje od koryta
Skoro szamańskie podrygiwania nie są skuteczne czas odciąć klesze ryje od państwowego koryta. Środki w ten sposób zaoszczędzone wydawane corocznie wystarczą na prace zapobiegające takim wybrykom natury jak ten ostatni w Bogatyni i okolicach. Modły są najzwyczajniej nieskuteczne i nie dotyczy to tylko kataklizmów klimatycznych. Jestem całkowicie przekonany, że przed lotem niejeden nawiedzony biskup, zwykły klecha czy też uwikłany w klesze wierzenia członek pisu wykonał przed lotem szamańskie gesty zgodne z rytuałem. Nic to nie pomogło bo samolot pierdyknął w glebę jak kowadło. Nawet gdyby sam Benek któryś tam wykonał jakieś gusła też by to nie pomogło. To jest prawidłowość i nie pomoże żadne święte oburzenie. By nie dochodziło do takich sytuacji potrzebne są środki, a z nich materiały, urządzenia i praca inżynierów, mechaników organizatorów. Ile stali, cementu i konstrukcji może powstać z pieniędzy trwonionych na modły, katechezy czy inne kościelne głupoty. Niech każdy sobie policzy jak można sensownie wydać corocznie ponad 5 miliardów złotych na urządzenia hydrotechniczne.


#299606 90 letni Żołnierz AK ponierwierany jak pies być może jeszcze gorzej

Napisane przez Gość w 31 lipiec 2010 - 19:14:43

Ile metrów ma jego mieszkanie pytasz? Za takie zasługi dla kraju powinien mieszkać w wilii z ogrodem, jeżeli ci, którzy nie mogą wykazać się zasługami na froncie walki czy froncie pracy dla Polski kupują całe kamienice, co gorsza wraz  z lokatorami.


Zgadzam się całkowicie ... Ten Człowiekzasłużył na GODNE życie swoją działalnością na rzecz tego podłego jak widać kraju, w którym za nic mają teraz szczególnie wartości takie jak uczciwość i godność ... tylko by żyło się lepiej ludziom bez honoru jak obecnie rządząca ekypa czyli Kolesiom Donka, Rycha, Bronka, Mira, Zbycha i temu podobnym cwaniakom dzięki którym wstydzę przyznawać się do bycia Dumnym Polakiem w cywilizowanym świecie przez ich wybryki (znane dzięki osiągnięciom Globalnej Wioski w oka mgnieniu)

Panie Donaldzie Tusk - Premierze i reszta ... dyplomacja to wyrafinowana sztuka --- wprawny gracz wie co oznaczają gesty, słowa, itp czynności a wy się cieszycie jak głupi do sera z tego czego nie rozumiecie co zostało powiedziane MIĘDZY WIERSZAMI (przykład: wizy do Stanów Zjednoczonych dla najwierniejszego sojusznika - żeby nie napisać poddanego; przedtem Moskwa teraz Waszyngton?), a i mamicie ciemne społeczeństwo (np. kryzysem; dlatego pytam: skoro jest tak dobrze w Polsce i nie ma kryzysu to PO CO przyjeto PAKIET ANTYKRYZYSOWY? By żyło się lepiej WYZYSKIWACZOM związanym z Platformą Obywatelską zawieszając wypracowane reguły życia i relacji pracodawca-pracownik consensusu w sferze gospodarczej (?h?i?p?o?t?e?z?a?); pracownicy na to przystali w dobrej wierze na rzecz interesu pro futuro bo są dojrzałymi a co z pracodawcami? Daj im palec zerzrą wszystko!!! oni są jak rak - toczą zdrową tkankę. Ale taki już urok POlityki, oni (sektor POlskiego byznesu, nie mylić w żadnym wypadku z biznesem!!! w cywilizowanym świecie i kulturach poza-POlskich bo to jest relacja typu krzesło vs krzesło elektryczne) to wiedzą bo łożą finansowe wspracie w zamian oczekując i wymagając korzystnych dla siebie zmian a PO niczym pieski dołożyło wszelkich starań by faktycznie ... żyło się lepiej jak w orwellowskiej powieści - kwartę wieku później (1984 + ca. 25 lat) --- George Orwell był geniuszem i prorokiem???


Związanie ze sprawą --- pełne ... ten człowiek zasłużył sobie na GODNĄ jesień życia; w odróżnieniu od znakomitej większości Redakcji tego forum i nas forumowiczów (ze mną włącznie) --- to dzięki m.in Jego poświęceniu możemy swobodnie korzystać i wypowiadać się na forum ... mam gdzieś nieudaczników takie jak m.in. samotne matki dymiące ;) najpierw na balangach a później zdziwione i roszczeniowe (zaszywać sterylizować???) jak zapewne tutaj atakująca agresorka - co TY wniosłaś??? Czy możesz stanąć w jednym szeregu z Tym Człowiekiem??? Nie sądzę bo ja sam stwierdzam, że nie mogę (wiele zrobiłem ale jest to NICZYM w porównaniu do doświadczeń Tego Człowieka, który sprawił że mogę zajmować się tym co robię i żyć w miarę (jeszcze) godnie ... pełny szacunek dla Tego Człowieka ... chylę przed Tym Panem i Panu podobnym czoła i o to samo apeluję do Pazernego Właściciela oraz ŻĄDAM od władz naszego grajdoła

Panie Ryszardzie ZembaczyńskiPRZYPOMINAM [/b]że jest Pańskim obowiązkiem wynikającym z piastowanego urzędu i powierzonego mandatu społecznego zapewnienie temu człowiekowi godnej jesieni życia w miejscu które zajmuje bez kombnowania jak wysiudać człowieka (to akuratnie jest specjalność ludzi POkroju obecnie rządzących POlską, zawłaszczających co się da :( Pańskich partyjnych Kolesiów) ...


#298409 Znów protest przeciwko budowie trybuny piłkarskiej w Opolu

Napisane przez Gość w 28 lipiec 2010 - 22:00:52

A hałasy z basenu mieszkańcom nie przeszkadzaja przez całe wakacje ??? Mecze to zaledwie 2 godziny raz na dwa tygodnie, ale jak ktoś szuka problemów to zawsze znajdzie jakiś... Brak słów. A swojadrogą ciekawe czy miasto na prawdę chce budować tą trybunę czy to tylko obietnice przedwyborcze :/


#1152517 Większe Opole. Prezydent Arkadiusz Wiśniewski spotkał się z mieszkańcami gmin...

Napisane przez Gość w 24 luty 2016 - 23:07:33

CZEMU ARTYKUŁ PISZE DZIENNIKARKA Z DOBRZENIA ? Gdzie tu obiektywizm PANIE ZYZIK ???