Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Będzie sie działo. Autokary z nauczycielami jadą do stolycy.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3311 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 07:01:43

Polskie dzieci wraz z rodzicami, a także zwykli obywatele trzymają za Was kciuki. Walczcie i nie przejmujcie się PISowską szczujnią. :D

#2 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 420 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 08:14:34

Nic się nie będzie działo, przecież nauczyciele zdaje się to inteligentni ludzie, rozrób raczej nie zrobią, POkrzyczą, POkrzyczą i wrócą do domów kontynuować strajk, a potem już tylko majówka i 2 miesiące wakacji w Grecji, Hiszpanii i Egipcie.

#3 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 08:36:34

I tak trzymać.W Pis obowiązują wysokie standardy.

#4 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3311 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 08:42:27

W Pis obowiązują wysokie standardy.

Ahaaa... jak na przykład składanie życzeń świątecznych w postaci spotu wyborczego. Pukają już o dno od spodu. :lol:

#5 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3311 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 08:44:25

Do protestujących nauczycieli ma dołączyć 40 tysięcy pracowników pomocy społecznej. :D

#6 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 09:05:36

Ahaaa... jak na przykład składanie życzeń świątecznych w postaci spotu wyborczego. Pukają już o dno od spodu. :lol:

Sie należy,a co.Mateuszek ma jeszcze parę worków.

#7 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 09:33:01

Nic się nie będzie działo, przecież nauczyciele zdaje się to inteligentni ludzie, rozrób raczej nie zrobią, POkrzyczą, POkrzyczą i wrócą do domów kontynuować strajk, a potem już tylko majówka i 2 miesiące wakacji w Grecji, Hiszpanii i Egipcie.

Nie chcę dyskutować o słuszności strajku nauczycieli. Ty dzieciaku jesteś jednak dnem. Co chciałeś Twoim wpisem pokazać? Stopień Twojej dłupoty? Nie poniżaj w swoich komentarzach rzadnej grupy pracowniczej. To się nie godzi. Wystarczy, że rząd to robi i TVP.

#8 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3311 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 09:40:04

Pojawiają się pierwsze informacje o masowych policyjnych kontrolach autokarów wiozących nauczycieli na manifestację pod MEN. To wyraźna oznaka olbrzymiego strachu w rządzie Pinokia . :D

#9 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 420 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 10:00:23

Nie chcę dyskutować o słuszności strajku nauczycieli. Ty dzieciaku jesteś jednak dnem. Co chciałeś Twoim wpisem pokazać? Stopień Twojej dłupoty? Nie poniżaj w swoich komentarzach rzadnej grupy pracowniczej. To się nie godzi. Wystarczy, że rząd to robi i TVP.

#10 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 420 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 10:03:35

Pojawiają się pierwsze informacje o masowych policyjnych kontrolach autokarów wiozących nauczycieli na manifestację pod MEN. To wyraźna oznaka olbrzymiego strachu w rządzie Pinokia . :D

Wystarczy, że tylko jeden autokar zostanie skontrolowany i POjawią się już pierwsze informacje w gazetce, tvn czy wirtualnej POlsce o "masowych policyjnych kontrolach". :lol:

#11 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6363 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 10:06:33

Wystarczy, że tylko jeden autokar zostanie skontrolowany i POjawią się już pierwsze informacje w gazetce, tvn czy wirtualnej POlsce o "masowych policyjnych kontrolach". 

w tvp kursk nic się nie pojawi oprócz kłamstw.

#12 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 10:29:02

Ale jesteś ubogi umysłowo jeżeli Twoja jedyna reakcja na mój komentarz sprowadza się do tego, aby wskazać mój błąd ortograficzny. Gratuluję dzieciaku!

#13 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 10:33:34

Wystarczy, że tylko jeden autokar zostanie skontrolowany i POjawią się już pierwsze informacje w gazetce, tvn czy wirtualnej POlsce o "masowych policyjnych kontrolach". :lol:

Oglądałem dzisiaj rano TVP i nic o proteście nauczycieli w Warszawie. Przecież to nie jest takie ważne. To nas nie obchodzi. Za to wielka dyskusja o zamachach na Sri Lance. To jest wielka tragedia dla pokoju w tym kraju, ale musimy o tym dyskutować godzinami i dniami? 

#14 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 420 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 11:25:22

Oglądałem dzisiaj rano TVP i nic o proteście nauczycieli w Warszawie. Przecież to nie jest takie ważne. To nas nie obchodzi. Za to wielka dyskusja o zamachach na Sri Lance. To jest wielka tragedia dla pokoju w tym kraju, ale musimy o tym dyskutować godzinami i dniami? 

Było wczoraj w fucktach o Ludmile ? :)  o protestach nauczycieli mówi się już od kilku tygodni, powinieneś zauważyć, że im więcej się o tym mówi tym większa niechęć społeczeństwa do tego protestu i ogólnie do nauczycieli, strajkować i protestować można, nikt do nich nie będzie strzelać z gumowych kul i lać wodą jak podczas protestów w czasach złotej demokracji z lat 2008-2015.

#15 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 11:42:12

Było wczoraj w fucktach o Ludmile ? :)  o protestach nauczycieli mówi się już od kilku tygodni, powinieneś zauważyć, że im więcej się o tym mówi tym większa niechęć społeczeństwa do tego protestu i ogólnie do nauczycieli, strajkować i protestować można, nikt do nich nie będzie strzelać z gumowych kul i lać wodą jak podczas protestów w czasach złotej demokracji z lat 2008-2015.

Co do strajku nauczycieli to staram się być neutralny. Nie szczuję na nich tak jak Ty i Tobie podobni.

Nie wiem o czym wczoraj w TVN mówili. Miałem gości, więc niewiele widziałem. Tylko jednym okiem wiadomości na Polsacie.

#16 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6363 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 13:42:40

Czy każdy radny musi być członkiem partii ? Czy ta radna jest członkiem partii  ???

Jeżeli fakt  " kto stoi za czyimi plecami "  świadczy  o partyjności to znaczy , że Kościół Polski jest polityczny.  

Co należało udowodnić.   

#17 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 857 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 17:49:59

Ciekawy jestem, co było niezgodnego z regulaminem, że został usunięty mój wpis?! Informacja o Broniarzu czy o Łobodzie? 

No i kim jest w redakcji (lub dla moderatora) Samanta Blumstein, że jej można wszystko? Czy samo brzmienie nazwiska wystarcza?

Użytkownik jaka szkoda edytował ten post 23 kwiecień 2019 - 17:54:25

#18 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6363 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 19:43:46

Ciekawy jestem, co było niezgodnego z regulaminem, że został usunięty mój wpis?! Informacja o Broniarzu czy o Łobodzie? 

No i kim jest w redakcji (lub dla moderatora) Samanta Blumstein, że jej można wszystko? Czy samo brzmienie nazwiska wystarcza?

Samancia PiSze prawdę , a prawdy nie można negować.    :D

#19 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6363 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 19:47:31

Jest po prostu folksdojczem jak admin i tyle!

Volksdeutsche war in der Zeit des Nationalsozialismus eine Bezeichnung für außerhalb des Deutschen Reichs in den Grenzen von 1937 und Österreichs lebende Personen deutscher Volkszugehörigkeit und nichtdeutscher Staatsangehörigkeit, vor allem in Ost- und Südosteuropa

Samancia nie pasuje do tej regułki , Samancie nie pochodzi z kresów wschodnich Europy .   :D

Volksdeutschów poszukaj w rodzinie . Antypolaku . :D

#20 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 420 postów

Napisano 24 kwiecień 2019 - 07:58:34

I jak tam Olafie, działo się wczoraj coś w tej stolycy bo nie oglądam fucktów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych