Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 03 luty 2019 - 15:52:28

To efekt wieloletnich działań lewicowo-liberalnych mediów, które nasiliły się znacząco przez ostatnie 3 lata, do tego należy również dodać działania przedstawicieli totalnej oPOzycji, którzy oskarżając innych o tzw. "język nienawiści", sami go stosują od dawna.

Teraz  wyobraźmy sobie gdyby w taki sposób zaatakowano dziennikarza gazety zaborczej czy tvn, szum byłby na całą Europę, doszłoby pewnie nawet do debaty na ten temat w Brukseli.

W ogóle nie rozumiem tych bojówek platformy, przecież mają swój tvn, polsat, superstację, ttv, newsweek, wyborczą, onet, wirtualną polskę i wiele innych mediów, nikt ich przecież nie zmusza do oglądania TVP.

#2 Tok

Tok

Swojak

• PipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 03 luty 2019 - 17:21:28

TVP to ostoja prawdy, wolności i pluralizmu według J. Kurskiego. Powszechnie wiadomo, że to wazeliniarz i człowiek bez honoru. A tym razem wykazał się poczuciem humoru.

#3 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7124 postów

Napisano 03 luty 2019 - 19:12:19

To efekt wieloletnich działań lewicowo-liberalnych mediów, które nasiliły się znacząco przez ostatnie 3 lata, do tego należy również dodać działania przedstawicieli totalnej oPOzycji, którzy oskarżając innych o tzw. "język nienawiści", sami go stosują od dawna.

Teraz  wyobraźmy sobie gdyby w taki sposób zaatakowano dziennikarza gazety zaborczej czy tvn, szum byłby na całą Europę, doszłoby pewnie nawet do debaty na ten temat w Brukseli.

W ogóle nie rozumiem tych bojówek platformy, przecież mają swój tvn, polsat, superstację, ttv, newsweek, wyborczą, onet, wirtualną polskę i wiele innych mediów, nikt ich przecież nie zmusza do oglądania TVP.

#4 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7124 postów

Napisano 03 luty 2019 - 19:14:01

Po co sobie wyobrażać , można tylko sobie przypomnieć atak na dziennikarzy ze strony wolskich nacjonalistów.

#5 Gość z K-Koźla

Gość z K-Koźla

Swojak

• PipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 04 luty 2019 - 05:39:32

Hipokryzją  są Apele i Uchwały na Radach Miast dotyczące potępienia mowy nienawiści skoro  zwolennicy "totalnej opozycji" zachowują się skandalicznie. To zdumiewające, jak szybko zapomnieli o zaprzestaniu mowy nienawiści po zabójstwie prezydenta Gdańska. To, jaki festiwal nienawiści urządzili przed siedzibą TVP, powinno dać sporo do myślenia. Szczególnie tym, którzy myślą podobnie, jak oni...Mnie zastanawia jedno jakim podłym odczłowieczonym indywiduum trzeba być aby śmiać się  i szydzić z bezsilnych kobiecych łez!

Po napadzie na redaktor Magdalenę Ogórek miarka się przebrała-POLICJA, PROKURATURA , a przede wszystkim NIEZAWISŁE SĄDY powinny pokazać nam Polakom, że nie ma w naszej  europejskiej kulturze  przyzwolenia dla bandycko-chuligańskich  napadów na DZIENNIKARZY i wszystkich pracowników  mediów!

#6 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7124 postów

Napisano 04 luty 2019 - 07:00:13

Hipokryzją  są Apele i Uchwały na Radach Miast dotyczące potępienia mowy nienawiści skoro  zwolennicy "totalnej opozycji" zachowują się skandalicznie. To zdumiewające, jak szybko zapomnieli o zaprzestaniu mowy nienawiści po zabójstwie prezydenta Gdańska. To, jaki festiwal nienawiści urządzili przed siedzibą TVP, powinno dać sporo do myślenia. Szczególnie tym, którzy myślą podobnie, jak oni...Mnie zastanawia jedno jakim podłym odczłowieczonym indywiduum trzeba być aby śmiać się  i szydzić z bezsilnych kobiecych łez!

Po napadzie na redaktor Magdalenę Ogórek miarka się przebrała-POLICJA, PROKURATURA , a przede wszystkim NIEZAWISŁE SĄDY powinny pokazać nam Polakom, że nie ma w naszej  europejskiej kulturze  przyzwolenia dla bandycko-chuligańskich  napadów na DZIENNIKARZY i wszystkich pracowników  mediów!

:D  :D  :D  :D  :D  Dzięki !!!!! Rozbawiłeś mnie z samego rana .

#7 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1088 postów

Napisano 04 luty 2019 - 09:14:11

Nie popieram absolutnie takich ataków ale prawda jest niestety taka że to pis i tvp zaczęły tzw mowę nienawiści.

Oczywiście do wyborcy tej partii to nie dotrze bo skoro ich "wielki" przywódca potrafi z mównicy sejmowej oskarżać o zabójstwo znieważać obelgami innych posłów, jednocześnie mieć przy tym aprobatę marszałka i rady etyki oraz właśnie swoich wyborców to o czym my mówimy?

#8 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1447 postów

Napisano 04 luty 2019 - 09:31:59

Nie popieram absolutnie takich ataków ale prawda jest niestety taka że to pis i tvp zaczęły tzw mowę nienawiści.
Oczywiście do wyborcy tej partii to nie dotrze bo skoro ich "wielki" przywódca potrafi z mównicy sejmowej oskarżać o zabójstwo znieważać obelgami innych posłów, jednocześnie mieć przy tym aprobatę marszałka i rady etyki oraz właśnie swoich wyborców to o czym my mówimy?

Argumenty przedszkolaka
"Mamo,to on zaczął".
PS TVP zaczął mowe nienawiści za czasów PO wobec kogo?

#9 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1088 postów

Napisano 04 luty 2019 - 09:34:40

Argumenty przedszkolaka
"Mamo,to on zaczął".
PS TVP zaczął mowe nienawiści za czasów PO wobec kogo?

Tak jak napisałem - wyborca pislamu tego nie zrozumie.

Jesteś idealnym przykładem jak was łatwo zmanipulowano.

Idź oglądaj se wiadomości  - toż to ostoja prawdy dla was ;)

PS nie jeden przedszkolak ma od takich kompleksiarzy jak ty znacznie więcej rozumu.

#10 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1447 postów

Napisano 04 luty 2019 - 10:09:05

Tak jak napisałem - wyborca pislamu tego nie zrozumie.
Jesteś idealnym przykładem jak was łatwo zmanipulowano.
Idź oglądaj se wiadomości - toż to ostoja prawdy dla was ;)
PS nie jeden przedszkolak ma od takich kompleksiarzy jak ty znacznie więcej rozumu.

Antosiu to mowa nienawiści.

#11 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1088 postów

Napisano 04 luty 2019 - 10:34:09

Antosiu to mowa nienawiści.

W którym miejscu?

Twój guru podczas pamiętnego przemówienia w którym oskarżał o zabójstwo i obrażał inwektywami to nie była mowa nienawiści?

Jak się ma jego wypowiedź do tego co napisałem?

No weź odpowiedz ;)

#12 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1447 postów

Napisano 04 luty 2019 - 10:58:34

W którym miejscu?
Twój guru podczas pamiętnego przemówienia w którym oskarżał o zabójstwo i obrażał inwektywami to nie była mowa nienawiści?
Jak się ma jego wypowiedź do tego co napisałem?
No weź odpowiedz ;)

Już zapomniałeś jak twój guru podczas pamiętnego przemówienia mówił o moherowych beretach?
PS przypomnij sobie błękitny marsz i szubienice!

Użytkownik Brama piekła edytował ten post 04 luty 2019 - 10:59:25

#13 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1088 postów

Napisano 04 luty 2019 - 11:12:27

Już zapomniałeś jak twój guru podczas pamiętnego przemówienia mówił o moherowych beretach?
PS przypomnij sobie błękitny marsz i szubienice!

Wiedziałem że nie odpowiesz...

Wy - lemingi  jesteście tacy przewidywalni.

Zawsze jak tchórze uciekacie od tematu.

Gwoli ścisłości bo zaraz wyjedziesz z jakimiś dziwnymi tematami:

Zadałem pytanie które w bardzo czytelny sposób  napisałem, mianowicie:

W którym miejscu - dopatrzyłeś się mowy nienawiści...

Potem było drugie pytanie - też bardzo jasno  napisane - na temat twojego guru i jego przemówienia  - na końcu było pytanie czy jego sławne przemówienie to nie była mowa nienawiści.

Następnie trzecie pytanie - jak się ma to co kaczyński powiedział do - jak to stwierdziłeś -  mojej mowy nienawiści.

Nie wiem czy da się prościej wytłumaczyć.

Zamiast ustosunkować się do tego co napisałem bezpośrednio do Ciebie to stosujesz to co wy - lemingi - stosujecie zawsze czyli zmiana tematu

Wiem też że nie odpowiesz bo musiał byś napisać złe rzeczy na kaczyńskiego a tego wyraźnie zabrania Ci kodeks przesyłany z codziennymi tematami dnia z nowogrodzkiej.

Widzisz jak łatwo można Cię rozgryźć?

;)

#14 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1447 postów

Napisano 04 luty 2019 - 11:16:57

Wiedziałem że nie odpowiesz...
Wy - lemingi jesteście tacy przewidywalni.
Zawsze jak tchórze uciekacie od tematu.
Gwoli ścisłości bo zaraz wyjedziesz z jakimiś dziwnymi tematami:
Zadałem pytanie które w bardzo czytelny sposób napisałem, mianowicie:
W którym miejscu - dopatrzyłeś się mowy nienawiści...
Potem było drugie pytanie - też bardzo jasno napisane - na temat twojego guru i jego przemówienia - na końcu było pytanie czy jego sławne przemówienie to nie była mowa nienawiści.
Następnie trzecie pytanie - jak się ma to co kaczyński powiedział do - jak to stwierdziłeś - mojej mowy nienawiści.
Nie wiem czy da się prościej wytłumaczyć.
Zamiast ustosunkować się do tego co napisałem bezpośrednio do Ciebie to stosujesz to co wy - lemingi - stosujecie zawsze czyli zmiana tematu
Wiem też że nie odpowiesz bo musiał byś napisać złe rzeczy na kaczyńskiego a tego wyraźnie zabrania Ci kodeks przesyłany z codziennymi tematami dnia z nowogrodzkiej.
Widzisz jak łatwo można Cię rozgryźć?
;)

Od miesięcy zadaje tobie pytanie-na kogo głosujesz.I od miesięcy uciekasz od odpowiedzi,ale chciałbyś żeby tobie odpowiadano.
PS dzisiaj też pewnie uciekniesz.

#15 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1088 postów

Napisano 04 luty 2019 - 11:24:26

Od miesięcy zadaje tobie pytanie-na kogo głosujesz.I od miesięcy uciekasz od odpowiedzi,ale chciałbyś żeby tobie odpowiadano.
PS dzisiaj też pewnie uciekniesz.

Problem w tym że pisałem  to wielokrotnie.

Ty dobrze o tym wiesz bo nie raz widziałeś moje wypowiedzi w tym temacie.

Ale ty będziesz to pisał zawsze  - bo tak jest najprościej - żeby też nie wyjść na totalnego tchórza przed innymi czytelnikami forum.

Rozumiem taka wasza taktyka na niewygodne tematy co nie?

Który to punkt kodeksie nowogrodzkiej?

Chyba już na pamięć kodeks znasz.

Cokolwiek bym nie napisał i tak uciekniesz od zadanych ci pytań bo sam dobrze wiesz że po prostu nie możesz napisać nic złego na kaczyńskiego czy jego partię.

Użytkownik Adam Antoni edytował ten post 04 luty 2019 - 11:28:10

#16 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1447 postów

Napisano 04 luty 2019 - 11:31:08

Problem w tym że pisałem to wielokrotnie.
Ty dobrze o tym wiesz bo nie raz widziałeś moje wypowiedzi w tym temacie.
Ale ty będziesz to pisał zawsze - bo tak jest najprościej - żeby też nie wyjść na totalnego tchórza przed innymi czytelnikami forum.
Rozumiem taka wasza taktyka na niewygodne tematy co nie?
Który to punkt kodeksie nowogrodzkiej?
Chyba już na pamięć kodeks znasz.
Cokolwiek bym nie napisał i tak uciekniesz od zadanych ci pytań bo sam dobrze wiesz że po prostu nie możesz napisać nic złego na kaczyńskiego czy jego partię.

Pokaż mi w którym miejscu to pisałeś.

#17 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1088 postów

Napisano 04 luty 2019 - 11:44:36

Pokaż mi w którym miejscu to pisałeś.

z tobą wszystko OK?

Bo chyba nie bardzo.

#18 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1447 postów

Napisano 04 luty 2019 - 11:46:59

z tobą wszystko OK?
Bo chyba nie bardzo.

Już wiem.
TERAZ WIOSNA RAZEM POKO.

#19 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1088 postów

Napisano 04 luty 2019 - 11:50:00

Już wiem.
TERAZ WIOSNA RAZEM POKO.

i gada sam do siebie...;)

kompleksy czy z chromosomami coś nie halo?

#20 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1088 postów

Napisano 04 luty 2019 - 11:51:27

Wszystko byle uciec od pytania.

Jak tchórz antoni ze smoleńska.

Słaby jesteś Ci powiem.

Boisz się kaczyńskiego i konsekwencji że aż się pocisz ze strachu ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych