Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

100 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~P.~

~P.~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 15:33:01

Dobrze, że nie było ofiar.

Wszyscy pamiętamy, że w 2010 roku jeden "pisowiec" zginął, a drugi "pisowiec" miał poważne obrażenia, gdy szaleniec napadł na biuro PiS-u w Łodzi.

#2 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 15:34:12

Wszyscy zarażeni już mową nienawiści. Do czego to dojdzie strach pomyśleć!

#3 ~Bronek~

~Bronek~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 15:37:10

Pewnie jakiś szaleniec z Czarnowąs bronił sołtysowej.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 15:45:04

A co miałby robić wnuczek towarzysza Wiesława u tego pana od waruj, leżeć?

#5 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 15:46:35

Jest Pan zadowolony Panie Jaki???

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 15:46:59

Nie byłbym zdziwiony, gdyby była to prowokacja przygotowana przez KOD do spółki z opolską PO. 

#7 ~marsz kobiet~

~marsz kobiet~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 15:48:31

Siad! Waruj! Polityk PO do podwładnych
18 cze 13 16:12
Wicemarszałek województwa opolskiego Tomasz Kostuś z Platformy Obywatelskiej poniżał swoich podwładnych z urzędu marszałkowskiego np. zwracając się do nich tak, jak do psa. – Nie twierdzę, że jestem święty – przyznaje polityk Platformy Obywatelskiej. Kontrola jest druzgocąca
To inspekcja pracy dowiodła, że polityk Platformy Obywatelskiej Tomasz Kostuś w pracy w urzędzie marszałkowskim poniża swoich podwładnych. Jakiś czas temu „Nowa Trybuna Opolska” napisała, że wicemarszałek województwa zwraca się do podległych mu urzędników używając takich słów jak: „waruj, siad" czy „głos”.
Inspektorzy pracy przeprowadzili anonimowe ankiety wśród wszystkich pracowników departamentów urzędu marszałkowskiego, które podlegają wicemarszałkowi z Platformy Obywatelskiej. A„ż ”61 proc. z nich wskazało na negatywne zachowania wicemarszałka„.” – „Dotyczyły one krytyki wykonywanej pracy, zaniżania oceny zaangażowania w pracę, kwestionowania podejmowanych decyzji, zlecania bezsensownych zadań, przydzielania zbyt dużej ilości zadań oraz zadań poniżej umiejętności pracowników” – tłumaczy rzecznik prasowy Okręgowej Inspekcji Pracy w Opolu Łukasz Śmierciak.
Tomasz Kostuś z Platformy Obywatelskiej miał znęcać się psychicznie, atakować polityczne i religijne przekonania, wyśmiewać niepełnosprawność. Jeden z przesłuchiwanych już jako świadek zeznał, że wicemarszałek stosował wobec niego i innych pracowników sformułowania takie, jak „waruj", „siad” czy „głos”.
Jak tłumaczy się polityk Platformy Obywatelskiej? – „Nie powiedziałem, że jestem święty. Nie powiedziałem, że mój sposób komunikowania się jest absolutnie modelowy i powinien stanowić wzór dla wszystkich menadżerów czy osób zajmujących kierownicze stanowiska. Wprost przeciwnie. Człowiek popełnia błędy, wszyscy się uczymy” – mówił wicemarszałek Tomasz Kostuś po ujawnieniu zarzutów. Zapewnia jednak, że takie sformułowania jak „siad" czy „waruj" są mu obce. To kolejna afera na szczytach władzy w Opolu po ostatnim ujawnieniu sekstaśm komendanta wojewódzkiego policji.
POgratulować lidera Platformy

#8 ~Zgryźliwy~

~Zgryźliwy~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 15:53:25

Czyli po mordzie nie dostał! A należało mu się!!!

#9 ~Stanisław~

~Stanisław~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 16:00:42

U katolików to normalne.Są grzesznikami  od chrztu.I atakują też innych katolików pod wpływem tuby Trwam i podżegania Kaczyńskiego do mordobicia.Katolików kryminalistów deportować do Watykanu.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 16:05:09

Ooooo! Pan Kostuś to na mowie nienawiści zna się jak mało kto! :) Zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z artykułem NTO pt. "Odlot wicemarszałka Kostusia" Dostępny będzie także przez wyszukiwarkę.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 16:11:09

Ooooo! Pan Kostuś to na mowie nienawiści zna się jak mało kto! :) Zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z artykułem NTO pt. "Odlot wicemarszałka Kostusia" Dostępny będzie także przez wyszukiwarkę.

- Mówi do nas jak do psów: "siad", "głos", "waruj" - opowiadają podwładni wicemarszałka Tomasza Kostusia. Szofera, który nie chciał łamać przepisów drogowych, wyrzucił z samochodu i sam przejął kierownicę.
Dokąd zajedzie ambitny "wilczek" z Platformy?
Ano dojechał wilczek do wierchuszki Platformy zObywsyelskiej

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 16:12:24

Siad! Waruj! Polityk PO do podwładnych
18 cze 13 16:12
Wicemarszałek województwa opolskiego Tomasz Kostuś z Platformy Obywatelskiej poniżał swoich podwładnych z urzędu marszałkowskiego np. zwracając się do nich tak, jak do psa. – Nie twierdzę, że jestem święty – przyznaje polityk Platformy Obywatelskiej. Kontrola jest druzgocąca
To inspekcja pracy dowiodła, że polityk Platformy Obywatelskiej Tomasz Kostuś w pracy w urzędzie marszałkowskim poniża swoich podwładnych. Jakiś czas temu „Nowa Trybuna Opolska” napisała, że wicemarszałek województwa zwraca się do podległych mu urzędników używając takich słów jak: „waruj, siad" czy „głos”.
Inspektorzy pracy przeprowadzili anonimowe ankiety wśród wszystkich pracowników departamentów urzędu marszałkowskiego, które podlegają wicemarszałkowi z Platformy Obywatelskiej. A„ż ”61 proc. z nich wskazało na negatywne zachowania wicemarszałka„.” – „Dotyczyły one krytyki wykonywanej pracy, zaniżania oceny zaangażowania w pracę, kwestionowania podejmowanych decyzji, zlecania bezsensownych zadań, przydzielania zbyt dużej ilości zadań oraz zadań poniżej umiejętności pracowników” – tłumaczy rzecznik prasowy Okręgowej Inspekcji Pracy w Opolu Łukasz Śmierciak.
Tomasz Kostuś z Platformy Obywatelskiej miał znęcać się psychicznie, atakować polityczne i religijne przekonania, wyśmiewać niepełnosprawność. Jeden z przesłuchiwanych już jako świadek zeznał, że wicemarszałek stosował wobec niego i innych pracowników sformułowania takie, jak „waruj", „siad” czy „głos”.
Jak tłumaczy się polityk Platformy Obywatelskiej? – „Nie powiedziałem, że jestem święty. Nie powiedziałem, że mój sposób komunikowania się jest absolutnie modelowy i powinien stanowić wzór dla wszystkich menadżerów czy osób zajmujących kierownicze stanowiska. Wprost przeciwnie. Człowiek popełnia błędy, wszyscy się uczymy” – mówił wicemarszałek Tomasz Kostuś po ujawnieniu zarzutów. Zapewnia jednak, że takie sformułowania jak „siad" czy „waruj" są mu obce. To kolejna afera na szczytach władzy w Opolu po ostatnim ujawnieniu sekstaśm komendanta wojewódzkiego policji.
POgratulować lidera Platformy

I co panie Budka, podoba się panu nowy kolega? :) Ja mniemam że to prawdziwa chluba PO. :) A pamiętam jeszcze, jak się po gówniarsku tłumaczył, że nie mówił "waruj", tylko "proszę warować" :) Fajny chłop z tego pańskiego kolegi panie Budka. ;) Subtelniak taki. :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 16:13:19

Dobrze, że nie było ofiar.

Wszyscy pamiętamy, że w 2010 roku jeden "pisowiec" zginął, a drugi "pisowiec" miał poważne obrażenia, gdy szaleniec napadł na biuro PiS-u w Łodzi.

I Cyba wcale nie był członkiem PO i wcale to nie miało związku z mową nienawiści. :blink: 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 16:15:04

- Mówi do nas jak do psów: "siad", "głos", "waruj" - opowiadają podwładni wicemarszałka Tomasza Kostusia. Szofera, który nie chciał łamać przepisów drogowych, wyrzucił z samochodu i sam przejął kierownicę.
Dokąd zajedzie ambitny "wilczek" z Platformy?
Ano dojechał wilczek do wierchuszki Platformy zObywsyelskiej

Ci ludzie którzy głosują na takich chamów, chyba mają w głowach rozgotowane kartofle, albo są tacy sami.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 16:16:25

A co miałby robić wnuczek towarzysza Wiesława u tego pana od waruj, leżeć?

hymm.. coś w ty musi być że ten Butka podobny do Gomułki i gada jak on, Gomułka często odwiedzał Śląsk więc może i jakaś rodzina.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 16:17:00

Wszyscy zarażeni już mową nienawiści. Do czego to dojdzie strach pomyśleć!

Nie jesteśmy zarażeni mową nienawiści, tylko nienawidzimy i mamy do tego konkretne powody.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 16:18:31

Sitwa rządzi , sitwa radzi , sitwa nigdy Cię nie zdradzi.!!!. PO-zamykać PO-kolei wszystkich świrów ,drani i złodziei. Jak nie wiecie gdzie ich macie , to PO-nosach ich PO-znacie.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 16:19:57

Budka to pajac. Widziałem jak zachowywał się w sejmie. Jak chłoptaś spod bloku.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 16:23:07

Sitwa rządzi , sitwa radzi , sitwa nigdy Cię nie zdradzi.!!!. PO-zamykać PO-kolei wszystkich świrów ,drani i złodziei. Jak nie wiecie gdzie ich macie , to PO-nosach ich PO-znacie.

Dobre kopiuje to .......

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2017 - 16:31:12

- Mówi do nas jak do psów: "siad", "głos", "waruj" - opowiadają podwładni wicemarszałka Tomasza Kostusia.

Nie kumam jakim sposobem to bydlątko znajduje w sobie śmiałość żeby występować publicznie. Ja po takiej wtopie wstydziłbym się pokazać na ulicy. Nie jestem członkiem PO, więc może dzięki temu zachowałem jeszcze uczucie wstydu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych