Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7136 postów

Napisano 09 marzec 2019 - 08:51:50

Prawo i sprawiedliwość dla wszystkich .  Czy prokuratura jest w stanie stwierdzić jak długo jegomość poruszał się samochodzikiem bez uprawnień ?  

Na marginesie to szkoda tych policjantów którzy sumiennie wykonują powierzone im zadania , teraz będzie służba w soboty ,niedziele , święta  itd itd . Już mini-ster od policmajstrów postara się aby pokazać im komu służą .

#42 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1094 postów

Napisano 09 marzec 2019 - 10:00:18

Pedał to cię zrobił razem z ku rwą. :P . Codziennie miałeś innego ojca. A swoją drogą masz kumpli co byli w  SB, a raczej oficerów prowadzących :D  :D  :D . No ale cóż po takim dzieciństwie potrafię  zrozumieć, że się imałeś wszystkich zajęć, a najlepiej wychodziło ci kapowanie.

jednak cienki w uszach jesteś, tak jak pisałem potrafisz tylko inwektywami sypać.

Miałeś ciężkie dzieciństwo chyba? Bo jeżeli tak cię rodzice wychowali to gratulacje - tylko nie wiem dla kogo, dla ciebie czy dla nich ;)

Kwintesencja myślenia typowego wyborcy kaczyńskiego ;)

AMEBA, a raczej to co pod nią leży ;)

No dalej miernoto - pojedź mi - poużywaj sobie, wiem że takim jak ty to pomaga ;)

A taki kozak byłeś...

#43 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1094 postów

Napisano 09 marzec 2019 - 11:02:23

Myślałem, że ujrzałem już dno ludzkiej głupoty ale dzięki tobie i Samancie Blumstein  dowiedziałem się, że ta studnia nie ma dna.

Miałem ciężkie dzieciństwo, a teraz mam ciężką starość bo na swojej drodze spotykam takich jak TY i SB, a kto z jakim przystaje, takim się staje.  A swoją drogą to ty głupi jesteś jak but, ale nie wiesz nawet dlaczego, jakbyś miał to wiedziec to Pan Bóg dałby ci taki rozum, żebyś to zrozumial, ale nie masz takiego rozumu, to uznał, że ci to niepotrzebne. :D  :D  :D

I na tym kończe dyskusje z toba poniewaz nie dyskytuję z głupszym bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

oj zabolało cie to AMEBO ;)

Dla twojej wiadomości to bozia mi nic nie dała, bozia nic nikomu nie daje ;)

Przestałeś kozaczyć?

Przestraszyłeś się lemingu?

Boisz się?

śmieszny jesteś

taki zakompleksiony ;) taki idealny na narybek armii pislamistów ;) - oni lubią takich jak ty i twoi koledzy forumowi - wiesz o kim piszę.

kończmy faktycznie, nie dogadamy się, bądź dalej AMEBĄ jak ci to pasuje.

z bozią ;)

#44 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7136 postów

Napisano 09 marzec 2019 - 11:51:40

Myślałem, że ujrzałem już dno l.

Czujesz się zaskoczony , że do dna jeszcze nie dobiłeś ?  Masz niedaleko , wkrótce osiągniesz cel . :D   Przecież dno to pierwsze słowo jakie usłyszałeś od rodziców.    :D  :D  :D

#45 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1094 postów

Napisano 09 marzec 2019 - 13:16:57

Człeczku! Zacznij od siebie! Odpowiedziałem na forum, że nie zniżam się do poziomu pyskówki z chamami obrażającymi rozmówców. Nie zrozumiałeś? To przeczytaj jeszcze raz, lub wiele razy. Aż zrozumiesz, że internet to nie miejsce dla chamów.

No co za koleś...

Czy ty masz mózg? Czy jeśli go masz to potrafisz z niego korzystać?? w sumie głupie pytanie boś leming pisowski a to mówi samo za siebie.

O jakim ty człowieku poziomie piszesz?? Tej AMEBY a raczej tego co pod nią??

Najpierw obrażasz użytkowników, wyzywasz, naśmiewasz się z ich rodziców jednocześnie ich obrażając a piszesz teraz że nie zniżasz się do poziomu??

LEMINGU pisowski twój poziom to AMEBA!!!

a dokładniej to co pod nią!

Udowodniłeś to wielokrotnie pseudo kozaku na usługach nowogrodzkiej ;)

Śmieszny a zarazem żenujący - taki jesteś - idealny pislamista ;)

Ty na prawdę musiałeś mieć ciężko w życiu że teraz masz takie kompleksy ;)

#46 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7136 postów

Napisano 09 marzec 2019 - 14:26:42

.Odpowiedziałem na forum , że nie zniżam się do poziomu pyskówki z chamami obrażającymi rozmówców.

Byłeś obrażany? Może. Tzn plują ci w "twarz", a ty mówisz, że deszcz pada. To się nazywa mieć giętki kręgosłup. Poza tym zmień płytę, nic tylko "lemingi pisowskie", "bez kręgosłupa moralnego" itd. Wymyśl co innego na nich. Poza tym zwykła ciota jesteś, niezależnie od twoich poglądów politycznych, tak samo jak toto o inicjałach SB.

A goowno cie obchodzi czy chodzę do kościoła czy nie i czy w tygodniu obrażam innych czy nie. Zmień płytę, bo powtarzasz się jak artykuły w internetowym wydaniu NTO. 

No dasz ten adres cwelu? :D  :D  :D . To ci to powiem prosto w ryj :P

Będę wchodził i komentował gdzie mi pasuje i nie twoja sprawa kto mi nakazuje, bo tobie to Wiejska 12 a nakazuje. 

Blumsteinowa nie odpowie, bo jej ryło zatkało na taki news. Tzn jemu, bo to frajer tylko nie wiem czy cenzor, czy marny redaktor z NTO

. Aż zrozumiesz, że internet to nie miejsce dla chamów.

Słowa pislamisty którymi sam sobie zaprzecza  . Rozdwojenie jazni ???  Doktor Jekyll i pan Hyde ???  :P    Nieeee , tylko burak z Podola.  :P  :P  :P   

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych