Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów

Napisano 11 luty 2019 - 09:24:33

U Was wojna polsko-polska trwa nadal. Nie szkoda Wam sił? Może warto je poświęcić dla dobra nas wszystkich?

WIOSNA czeka na Was!

Dla nich dobro oznacza tylko dobro dla ich wodza kaczki no i dla tego dla których są podnóżkami - tadzio z Torunia.

Im tego nie wytłumaczysz, zbyt długo byli manipulowani a wiesz że kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą.

Z nich już tylko sie można pośmiać - mi pokazywanie ich hipokryzji sprawia wiele funu ;)

A jak się zaczynają motać to już w ogóle ;)

#22 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1447 postów

Napisano 11 luty 2019 - 09:31:34

hehe na innym temacie - tak wiem czytałeś go na pewno bo przeciez masz to w regulaminie nowogrodzkiej napisałem:
PS wiem co napiszesz...
właśnie to zrobiłeś.
ty czy jakaś inna szkoda - jedna osoba ;) tacy sami ;)
Widzisz jaki ty słaby zawodnik jesteś.
Taki przewidywalny, taki sterowalny, taki zakompleksiony wyznawca religii kaczystej ;)
brnij dalej.
Wina Tuska nigdy nie piłem, to wy się tak nim przecież podniecacie

To po co pytałeś gdzie można kupić wino Tuska?

#23 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1088 postów

Napisano 11 luty 2019 - 09:33:40

To po co pytałeś gdzie można kupić wino Tuska?

Bo byłem ciekaw.

Jak smakuje ?

Na pewno je piłeś, podziel się wiedzą o smaku.

Ty też wiedziałeś że adam a. fałszował podpisy?

Wiedziałeś że kujda to TW?

Przecież twoja ukochana partia miała z tym walczyć... a no tak przecież nie w swoich szeregach ;)

#24 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1447 postów

Napisano 11 luty 2019 - 09:53:11

Bo byłem ciekaw.
Jak smakuje ?
Na pewno je piłeś, podziel się wiedzą o smaku.
Ty też wiedziałeś że adam a. fałszował podpisy?
Wiedziałeś że kujda to TW?
Przecież twoja ukochana partia miała z tym walczyć... a no tak przecież nie w swoich szeregach ;)

Misiu, byłeś ciekaw jak smakuje to sobie kup,ja wina nie piję.

#25 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1088 postów

Napisano 11 luty 2019 - 10:04:16

Wasz misiu to w więzieniu siedzi...

Tego też nie wiedziałeś?

#26 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 921 postów

Napisano 11 luty 2019 - 10:08:15

Ważne jest,że oberprezes nie widzi w tym wszystkim nic złego.Nic a nic.I to jest na dzisiaj przekaz dnia.

#27 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1088 postów

Napisano 11 luty 2019 - 10:10:25

Ważne jest,że oberprezes nie widzi w tym wszystkim nic złego.Nic a nic.I to jest na dzisiaj przekaz dnia.

Dokładnie!

Armia kaczystów od rana działa na różnych forach - byle by tylko uwagę odciągać od pewnych tematów.

#28 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 11 luty 2019 - 10:29:21

Niesamowite, czego to niemieckie media nie wymyślą, żeby zaszkodzić człowiekowi, którego nie lubią.

W polskich mediach pojawiło się oświadczenie A. Andruszkiewicza, który wszystkiemu zaprzecza, mało tego, ma dowody na to, że informacje tvn i niemieckiego onetu są nieprawdziwe.

Od kilku dni lewicowo-liberalne media trąbią o sprawie, jednocześnie nie zamieszczają w swych przekazach medialnych stanowiska głównego zainteresowanego w tej sprawie, zamiast tego POjawiają się tylko POmówienia i oskarżenia.

#29 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1447 postów

Napisano 11 luty 2019 - 10:48:09

A co złego jest w piciu wina?

#30 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3360 postów

Napisano 11 luty 2019 - 12:33:19

Niesamowite, czego to niemieckie media nie wymyślą, żeby zaszkodzić człowiekowi, którego nie lubią.
W polskich mediach pojawiło się oświadczenie A. Andruszkiewicza, który wszystkiemu zaprzecza, mało tego, ma dowody na to, że informacje tvn i niemieckiego onetu są nieprawdziwe.
Od kilku dni lewicowo-liberalne media trąbią o sprawie, jednocześnie nie zamieszczają w swych przekazach medialnych stanowiska głównego zainteresowanego w tej sprawie, zamiast tego POjawiają się tylko POmówienia i oskarżenia.

:lol:
Mało kogo obchodzą jego oświadczenia.
Zwłaszcza w sytuacji kiedy osoba która się przyznała do uczestnictwa (jest w reportażu) w procederze fałszowania podpisów, w swoich zeznaniach dwukrotnie wskazała na udział Andruszkiewicza.
Bardzo jaskrawo jest pokazane jak to wszystko się toczyło. No i ten zaginiony tom akt ze sprawy też jest bardzo ciekawy. :D

#31 Antoni Adam

Antoni Adam

Swojak

• PipPipPipPip
  • 475 postów

Napisano 11 luty 2019 - 13:32:21

:lol:
Mało kogo obchodzą jego oświadczenia.
Zwłaszcza w sytuacji kiedy osoba która się przyznała do uczestnictwa (jest w reportażu) w procederze fałszowania podpisów, w swoich zeznaniach dwukrotnie wskazała na udział Andruszkiewicza.
Bardzo jaskrawo jest pokazane jak to wszystko się toczyło. No i ten zaginiony tom akt ze sprawy też jest bardzo ciekawy. :D

Jak się domyślasz nie oglądam reportaży w TVN, bo gdzie i kiedy miałbym później szukać sprostowań lub przeprosin :)

Materiał programu „Superwizjer” emitowany w stacji TVN, w którym zarzuca mi się udział w procederze sfałszowania podpisów w 2014 r. jest kontynuacją trwającej od dwóch lat oszczerczej kampanii medialnej, mającej na celu wyeliminowanie mnie z walki o zmiany w Polsce. Oświadczam, że nigdy nie fałszowałem ani nie kazałem fałszować podpisów, a rzekome oskarżenie mnie przez jednego z podejrzanych (!) jest nieprawdziwe, co w razie konieczności udowodnię przed sądem

#32 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1088 postów

Napisano 11 luty 2019 - 14:15:55

Jak się domyślasz nie oglądam reportaży w TVN, bo gdzie i kiedy miałbym później szukać sprostowań lub przeprosin :)

Materiał programu „Superwizjer” emitowany w stacji TVN, w którym zarzuca mi się udział w procederze sfałszowania podpisów w 2014 r. jest kontynuacją trwającej od dwóch lat oszczerczej kampanii medialnej, mającej na celu wyeliminowanie mnie z walki o zmiany w Polsce. Oświadczam, że nigdy nie fałszowałem ani nie kazałem fałszować podpisów, a rzekome oskarżenie mnie przez jednego z podejrzanych (!) jest nieprawdziwe, co w razie konieczności udowodnię przed sądem

adaśko z Niemodlina - w domu wszyscy zdrowi??

Ty już jesteś tak bardzo zmanipulowany i otumaniony przez jarosława że nawet dla ciebie Kujda nie był TW - wystarczy że taką informację z nowogrodzkiej dostaniesz..

Oj ale z ciebie kompleksiarz ;)

zaciska wam się pętelka sPISkowcy ;)

oj zaciska

#33 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 7124 postów

Napisano 11 luty 2019 - 15:09:40

Czyli wolno fałszować podpisy , a potem wystarczy w "morawieckim" stylu powiedzieć prawdę czyli zaprzeczyć i wszystko gra.     :P  

Ja Samancia oświadczam , że nieprawdą jest  brak mojej empatii dla dziadostwa pislamu  , a oszczercza kampania propislamistycznych ułomków ma na celu wyeliminowanie mnie z walki o zmiany w Polsce . :D  :D  :D 

#34 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1088 postów

Napisano 11 luty 2019 - 15:27:15

Czyli wolno fałszować podpisy , a potem wystarczy w "morawieckim" stylu powiedzieć prawdę czyli zaprzeczyć i wszystko gra.     :P  

Ja Samancia oświadczam , że nieprawdą jest  brak mojej empatii dla dziadostwa pislamu  , a oszczercza kampania propislamistycznych ułomków ma na celu wyeliminowanie mnie z walki o zmiany w Polsce . :D  :D  :D 

No przecież adam oświadczył...

LEMINGOM pisowskim to w zupełności wystarczy!

Zobaczysz - niedługo TW kujda obieca jarosławowi że nie będzie już nigdy więcej TW, jaruś poda dalej swoim chorągiewkom i taki adaśko z Niemodlina albo inna brama czy szkoda już temat podłapie i będą się wykręcać że to nie prawda.

Mało razy tak było.

#35 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3360 postów

Napisano 11 luty 2019 - 16:40:54

Materiał programu „Superwizjer” emitowany w stacji TVN, w którym zarzuca mi się udział w procederze sfałszowania podpisów w 2014 r. jest kontynuacją trwającej od dwóch lat oszczerczej kampanii medialnej, mającej na celu wyeliminowanie mnie z walki o zmiany w Polsce. Oświadczam, że nigdy nie fałszowałem ani nie kazałem fałszować podpisów, a rzekome oskarżenie mnie przez jednego z podejrzanych (!) jest nieprawdziwe, co w razie konieczności udowodnię przed sądem

:lol: a Jarosław podobno nie wiedział że Kujda był tajnym współpracownikiem SB.
O przeszłości Piotrowicza, Krasulskiego i jeszcze paru innych też pewnie nie wiedział :lol:

Użytkownik Olaf Leniuchowicz edytował ten post 11 luty 2019 - 16:45:01

#36 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 921 postów

Napisano 11 luty 2019 - 20:36:00

A co złego jest w piciu wina?

Nic.Byle z umiarem.

#37 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz