Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hornet

Hornet

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 291 postów

Napisano 10 luty 2019 - 10:03:31

PiS stworzył taki system państwa, że władza jest prokuratorem i sędzią w swojej sprawie.

Ewentualną odpowiedzią dla ciekawskich i niepokornych jest postępowanie dyscyplinarne.
Taki system państwa ma swoją nazwę i przerabialiśmy już to w czasach PRL-u.

Dobrze, że jednak istnieje IV władza czyli dziennikarze i wyciągają takie kwiatki na wierzch.

#2 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3170 postów

Napisano 10 luty 2019 - 14:04:36

PiS stworzył taki system państwa, że władza jest prokuratorem i sędzią w swojej sprawie.
Ewentualną odpowiedzią dla ciekawskich i niepokornych jest postępowanie dyscyplinarne.
Taki system państwa ma swoją nazwę i przerabialiśmy już to w czasach PRL-u.
Dobrze, że jednak istnieje IV władza czyli dziennikarze i wyciągają takie kwiatki na wierzch.

Strach pomyśleć co by się działo gdyby nie dziennikarze.
Ale trzeba też zauważyć że PIS ma świetny początek roku - afera goni aferę.
Ciężko to wszystko już zliczyć a niektórzy wieszczą że to dopiero początek. Na tym kryształowym wizerunku PIS i prezesa pojawia się coraz więcej skaz i pęknięć. :lol:

Użytkownik Olaf Leniuchowicz edytował ten post 10 luty 2019 - 14:10:59

#3 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 808 postów

Napisano 10 luty 2019 - 14:30:33

Strach pomyśleć co by się działo gdyby nie dziennikarze.
Ale trzeba też zauważyć że PIS ma świetny początek roku - afera goni aferę.
Ciężko to wszystko już zliczyć a niektórzy wieszczą że to dopiero początek. Na tym kryształowym wizerunku PIS i prezesa pojawia się coraz więcej skaz i pęknięć. :lol:

Afera goni aferę? Totalni już nie mają POmysłu na PiS, to wyciągają brudy sprzed 5. lat (kto wtedy miał w ręku prokuratorów i sędziów?).

No tak. Seksafera Niesiołowskiego, fekalianewsy z taśmami GW. na, atak na dziennikarkę M. Ogórek,  itd., itp.

#4 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3170 postów

Napisano 10 luty 2019 - 17:45:33

Afera goni aferę? Totalni już nie mają POmysłu na PiS, to wyciągają brudy sprzed 5. lat (kto wtedy miał w ręku prokuratorów i sędziów?).

No tak. Seksafera Niesiołowskiego, fekalianewsy z taśmami GW. na, atak na dziennikarkę M. Ogórek,  itd., itp.

No przecież w reportażu Superwizjera jest wyraźnie pokazane kto co wtedy miał.

Z PIS została już tylko sama nazwa. Afera goni aferę, wtopa wtopę.

Więc lepiej słuchaj dobrze przekazu dnia z centrali KC żeby mieć jakiś tekst na jutro bo zapowiada się gorący tydzień. :lol:

Użytkownik Olaf Leniuchowicz edytował ten post 10 luty 2019 - 17:46:32

#5 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1113 postów

Napisano 10 luty 2019 - 18:06:48

No przecież w reportażu Superwizjera jest wyraźnie pokazane kto co wtedy miał.
Z PIS została już tylko sama nazwa. Afera goni aferę, wtopa wtopę.
Więc lepiej słuchaj dobrze przekazu dnia z centrali KC żeby mieć jakiś tekst na jutro bo zapowiada się gorący tydzień. :lol:

"Polska zasługuje na lepsze afery"
POKO

#6 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6234 postów

Napisano 10 luty 2019 - 18:18:26

Znaczy się można w Polsce fałszować listy poparcia . Wybory niedługo , trzeba spróbować .

#7 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 10 luty 2019 - 19:07:31

POKO

Ciekawe co się jutro wymsknie.Ciąg na bramkę pis ma dobry.

#8 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1113 postów

Napisano 10 luty 2019 - 19:31:39

Ciekawe co się jutro wymsknie.Ciąg na bramkę pis ma dobry.

Myślisz że jakiemuś rządowi uda się przetrwać kadencję bez afer?Czy jest jakiś kraj w którym nie ma afer?

#9 MIM1234

MIM1234

Swojak

• PipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 10 luty 2019 - 19:48:06

Myślisz że jakiemuś rządowi uda się przetrwać kadencję bez afer?Czy jest jakiś kraj w którym nie ma afer?

Tego nie wiem.Natomiast widać,że w Polsce te afery sypią się jak z rogu obfitości.Seria trwa i ma charakter rozwojowy,Niepokoi jednak bardzo "zagłaskiwanie"tych afer.Po odgrzewanych kotletach,kapiszonach pojawił się nowy termin."Mały młoteczek na pociąg pancerny".Komu chcą zrobić wodę z mózgu?

#10 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6234 postów

Napisano 10 luty 2019 - 22:09:33

Jest wiele krajów bez afer rządowych . Wolska do tego zacnego grona nigdy nie należała i należeć nie będzie.  Tutaj politurdzy przychodzą do rządu aby grabić , kłamać i oszukiwać karmiąc swoich poddanych jakimiś plusikami . Plusiki natomiast zabiorą jak ciemny lud będzie niegrzeczny. Amen.

#11 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3170 postów

Napisano 10 luty 2019 - 22:16:21

Tutaj politurdzy przychodzą do rządu aby grabić , kłamać i oszukiwać karmiąc swoich poddanych jakimiś plusikami . .

Ewentualnie brać "kilometrówki" nie posiadając samochodu ani nawet prawa jazdy. Bohater reportażu chyba też coś o tym wie. :lol:

#12 Olaf Leniuchowicz

Olaf Leniuchowicz

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3170 postów

Napisano 10 luty 2019 - 22:19:44

Nie rozmawiamy o innym rządzie i nie rozmawiamy o innym kraju. Jesteśmy w Polsce i rozmawiamy o aferach obecnego polskiego rządu. :D

#13 Rozsądek przede wszystkim

Rozsądek przede wszystkim

Swojak

• PipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 10 luty 2019 - 22:33:12

Oglądając ten reportaż miałem i mam ogromną ale gorzką satysfakcję.

Ogromną ponieważ od początku twierdziłem, że tak skończy się współpraca rządu z ludźmi pokroju Andruszkiewicza. Gorzką dlatego że z powodu mianowania tego człowieka na stanowisko w rządzie zrezygnowałem ze współpracy z PIS.

Dziś oprócz natychmiastowej dymisji Andruszkiewicza ktoś powinien się gęsto tłumaczyć z tego nieudanego eksperymentu.

#14 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1081 postów

Napisano 11 luty 2019 - 08:52:00

POKO

Rozumiem kompleksiarzu że zapisy w regulaminie przesyłanym ci z nowogrodzkiej zabraniają ci komentować sprawy oszustów i krętaczy z pislamu i rządu?

Pewnie TW - koleżki jarka też nie skomentujesz co nie?

a miałą być dobra zmiana... chyba dla kolesi pislamu i tych co jarkowi i tadzikowi z torunia bez wazeliny w tył wchodzą ;)

#15 jaka szkoda

jaka szkoda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 808 postów

Napisano 11 luty 2019 - 08:58:34

Rozumiem kompleksiarzu że zapisy w regulaminie przesyłanym ci z nowogrodzkiej zabraniają ci komentować sprawy oszustów i krętaczy z pislamu i rządu?

Pewnie TW - koleżki jarka też nie skomentujesz co nie?

a miałą być dobra zmiana... chyba dla kolesi pislamu i tych co jarkowi i tadzikowi z torunia bez wazeliny w tył wchodzą ;)

Czy zapisałeś się już do partii Biedronia? Oni tam robią dokładnie to, o czym ty we wszystkich swoich wpisach z zazdrością podkreślasz (o tej czynności bez wazeliny).

#16 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1081 postów

Napisano 11 luty 2019 - 09:05:27

Czy zapisałeś się już do partii Biedronia? Oni tam robią dokładnie to, o czym ty we wszystkich swoich wpisach z zazdrością podkreślasz (o tej czynności bez wazeliny).

przecież powszechnie wiadomo że to specjalność takich jak ty, członków pislamu i tych którzy popierają tadzia z torunia.

Przecież ty za prezesa to dasz se nawet kołek wsadzić - wszystko byle by w dobrym imieniu partii jedynej słusznej oddać ;)

Przecież dobrze o tym wiesz, nie wiem po co to napisałeś, no chyba że kolejny wpis i kolejne parę groszy z nowogrodzkiej na konto płynie ;)

Ja nie zazdroszczę nikomu nic - ja nie zakompleksiony tak jak ty, nie muszę ;)

#17 Brama piekła

Brama piekła

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1113 postów

Napisano 11 luty 2019 - 09:13:11

przecież powszechnie wiadomo że to specjalność takich jak ty, członków pislamu i tych którzy popierają tadzia z torunia.
Przecież ty za prezesa to dasz se nawet kołek wsadzić - wszystko byle by w dobrym imieniu partii jedynej słusznej oddać ;)
Przecież dobrze o tym wiesz, nie wiem po co to napisałeś, no chyba że kolejny wpis i kolejne parę groszy z nowogrodzkiej na konto płynie ;)

Uzbierałeś już tymi wpisami na wino Tuska?
PS na kogo głosujesz?

#18 Adam Antoni

Adam Antoni

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1081 postów

Napisano 11 luty 2019 - 09:18:15

PS na kogo głosujesz?

hehe na innym temacie - tak wiem czytałeś go na pewno bo przeciez masz to w regulaminie nowogrodzkiej napisałem:

PS wiem co napiszesz...

właśnie to zrobiłeś.

ty czy jakaś inna szkoda - jedna osoba ;) tacy sami ;)

Widzisz jaki ty słaby zawodnik jesteś.

Taki przewidywalny, taki sterowalny, taki zakompleksiony wyznawca religii kaczystej ;)

brnij dalej.

Wina Tuska nigdy nie piłem, to wy się tak nim przecież podniecacie

Użytkownik Adam Antoni edytował ten post 11 luty 2019 - 09:19:00

#19 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 11 luty 2019 - 09:22:03

PS na kogo głosujesz?

U Was wojna polsko-polska trwa nadal. Nie szkoda Wam sił? Może warto je poświęcić dla dobra nas wszystkich?

WIOSNA czeka na Was!

#20 To My

To My

Swojak

• PipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 11 luty 2019 - 09:24:07

PS na kogo głosujesz?

U Was wojna polsko-polska trwa nadal. Nie szkoda Wam sił? Może warto je poświęcić dla dobra nas wszystkich?

WIOSNA czeka na Was!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych