Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

500 plus tylko dla pracujących :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6363 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 20:49:43

Byś coś sama/sam, napisała/napisał forumowy głupku homo nie wiadomo. Nikt tych twoich wypocin "wytnij wklej" nie czyta. Ale teraz już wiem, ty jesteś ta 4-ta płeć!!!! Najbardziej zboczona!!!   . Sikasz chyba pachą, głupku skończony/a .

Byś ??? Co to znowu jest to "byś" ???  Byś dzbanie wodę nosił to  byś pustym nie był .  :D

#22 milominderbinder

milominderbinder

Swojak

• PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 05:05:39

Nakręcaj się , nakręcaj  - homo nie wiadomo.  To kim w końcu jesteś dziewico- chłopczyco ??? :D  :D  :D

Normalnie musze spasowac w pisaniu z tobą czwarta płcio. Z osłem/oślicą nie ma się  co kopać. Głupi/a jesteś jak NTO i jej forum. Ja rozumiem, że pisanie pierdół na tym śmiesznym forum to dla ciebie jedyna rozrywka w zyciu. 5000 postów!!!! to jakieś zalecenie od lekarzy psychiatrów? Powtarzasz się ze swoimi pierdołami jak NTO, która po kilka razy w ciągu paru dni zamieszcza ten sam artykuł.

#23 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6363 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 12:33:59

Normalnie musze spasowac w pisaniu z tobą czwarta płcio. Z osłem/oślicą nie ma się  co kopać. Głupi/a jesteś jak NTO i jej forum. Ja rozumiem, że pisanie pierdół na tym śmiesznym forum to dla ciebie jedyna rozrywka w zyciu. 5000 postów!!!! to jakieś zalecenie od lekarzy psychiatrów? Powtarzasz się ze swoimi pierdołami jak NTO, która po kilka razy w ciągu paru dni zamieszcza ten sam artykuł.

Byś  coś naPiSał  czwarta płcio  .   :D  :D  :D 

#24 milominderbinder

milominderbinder

Swojak

• PipPipPipPip
  • 227 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 12:46:39

Byś  coś naPiSał  czwarta płcio  .   :D  :D  :D 

He he jestem!!

Jak ci się nudzi to zrób sobie minetkę, albo lodzika. ty z tym nie masz żadnych problemów. Zalezy kim się poczujesz stary zboczeńcu :P  :P  :P . Coś pan doktór późno komputerek ci włączył stary  hanysie? Pewnie brzydko sie bawiłes/aś :P  :P  :P

#25 Samanta Blumstein

Samanta Blumstein

Piękny Śląsk

• PipPipPipPip
  • 6363 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 13:04:40

He he jestem!!

Jak ci się nudzi to zrób sobie minetkę, albo lodzika. ty z tym nie masz żadnych problemów. Zalezy kim się poczujesz stary zboczeńcu  . Coś pan doktór późno komputerek ci włączył stary  hanysie? Pewnie brzydko sie bawiłes/aś 

Miałeś spasować - czwarta płcio , nie można na tobie polegać . Takie homo-nie wiadomo . W co się dzisiaj przystroiłeś w gacie czy spódnicę ??? Byś  naPiSał   ??? :D  :D  :D 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych