Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

19-latka spadła z konia. Nie żyje :: zobacz komentowany artykuł

94 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~martyna~

~martyna~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 20:16:23

przestańcie mówić fałszywe plotki . Te konie są kochane to nieszczęśliwy wypadek ale to nie wina stadniny! .współczucia dla rodziny :) 

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 20:19:58

konie
czasem uciekaly raz chyba z 15bieglo az kolo stacji gdyby szlo dziecko
albo matka z wozkiem by stratowaly na smierc, a dzieciaki z podstawowki
jezdzily same bez opiekuna po polnych. za malo bezpieczenstwa

Na pewno z podstawówki? wierutne kłamstwa nigdy nikt nie pozwalał samym dzieciakom jezdzić po polach zawsze ZAWSZE!!!! ktoś z opiekunów  z nimi był i jest! 

#83 ~koniara~

~koniara~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 20:49:59

A nawet jeśli nie jest idealnie to co to ma do tego -że dziewczyna nie założyła kasku przecież nie była małym dzieckiem

#84 Sandra

Sandra

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 20 luty 2014 - 21:35:09

Konie zawsze siodłam sama zeby je poznac!!!

Ale ten konik widac ze nie był szczotkowany dobre 2 tygodnie.

W tej stajni jest straszna samowolka i brak profesjonalizmu!!!

Ja byłam umówiona na jazde, a osobą która mnie (pilnowała)była to jakaś młoda dziewczyna palaca papierosy jeden za drugim...

Mam nadzieje ze ktoś sie wreszcie temu przyglądnie!!!

ps. po paru cwiczeniach z tym konikiem nie miałam wiekszych problemów, ale była tam dziewczynka około13lat która miała przerazenie w oczach jezdzac na swoim koniu ( zreszta ja tez myslałam ze zaraz przeskoczy ogrodzenie) a gdzie był instruktor?

Zeby nie było takich wypadków konie musza regularnie chodzić- jezeli nie ma takiej mozliwosci to powinny być lążowane raz dziennie...

nie wytrzymam jeżę tam od lat mam tam swojego konia i większych bzdur nie słyszałam!

Mało że bzdury to wredne oszczerstwa! Konie są czyszczone  a te prywatne których jest większość  wręcz cacane!!!!3 lat w stajni własnym takim nadpobudliwym koniem niema!!!

Użytkownik Sandra edytował ten post 20 luty 2014 - 21:35:29

#85 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 21:59:42

Dajcie k...a już temu spokój to wypisywanie waszych wypocin dziewczynie życia nie wróci...

#86 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 22:24:01

jak patrze na to co piszecie to az wstyd mi za zachowanie niektorych ludzi, to nie jest czas na ocenianie kogo kolwiek. W takich momentach nalezy wspolczuc rodzinie i najbizszym. Zastanowcie sie nad soba.

#87 ~Emila~

~Emila~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 22:34:47

jak patrze na to co piszecie to az wstyd mi za zachowanie niektorych ludzi, to nie jest czas na ocenianie kogo kolwiek. W takich momentach nalezy wspolczuc rodzinie i najbizszym. Zastanowcie sie nad soba.

tu juz nie chodzi tylko o ta biedną dziewczyne. Trzeba coś z takimi stajniami zrobic zeby wiecej takich wypadków nie było.

Instruktor zawsze powinien być na miejscu i dopilnować takich spraw jak noszenie toczka!!!

#88 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 22:39:15

tu juz nie chodzi tylko o ta biedną dziewczyne. Trzeba coś z takimi stajniami zrobic zeby wiecej takich wypadków nie było.

Instruktor zawsze powinien być na miejscu i dopilnować takich spraw jak noszenie toczka!!!

Ona dzierzawila tego konia wiec zostawcie ta stajnie w spokoju. Kochala ta stajnie i tego konia. Dajcie sobie spokoj. Idzcie na cmentarz i pomodlcie sie.

#89 ~aha~

~aha~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 23:32:27

jakie
wirtualne kłamstwa nie raz dzieciaki jeździły w stronę hodowlanki bez
nikogo dorosłego chyba że opiekunem nazywa się kogoś w wieku 15lat max.
nie wiem dlaczego ktoś fakty od razu odbiera jako zawiść. to chodzi o
życie.

#90 ~Kate~

~Kate~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 07:09:48

Ludzie ona miala 19 lat i mogla sama zadecydowac czy jezdzi w toczku czy nie wystarczy jej oswiadczenie jezeli jezdzila na koniach stajennych a jak na prywatnym to nikomi nic do tego.. wlasny a nawet dzerzawiony kon to wlasciciel stajni juz tylko moze zalecac ale nie kazać.

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 07:36:20

przestańcie mówić fałszywe plotki . Te konie są kochane to nieszczęśliwy wypadek ale to nie wina stadniny! .współczucia dla rodziny :) 

PRAWDA!

#92 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 15:05:15

wiecie jak się nazywała ta dziewczyna?

Paulina Leśko - dla ciekawskich..

#93 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 16:19:54

ona zawsze jeździła w tereny bez kasku...... ale żeby siodła nie założyć.....igranie z losem.......jezdzila na swoim koniu i byla dorosla.....

Siodło nie ma tu nic do rzeczy. Nie miała kasku więc siodło raczej nie zamortyzowałoby upadku.

#94 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 16:25:00

Właściciele na to nie pozwolili nie wiesz to się nie wypowiadaj

Sama wzięła konia do czego miała prawo ale nikt jej ze stadniny wyjechać nie pozwolił.
Sama pojechała w teren i na własną odpowiedzialność.
Była nieodpowiedzialna że nie miała siodła i toczka.
To tak samo jak oskarżać właściciela wypożyczalni samochodów o to że ktoś się zabił jego wypożyczonym autem i że nie miał pasów

NIe wypowiadajcie się jak nie znacie prawdy.

Siodło nie ma raczej nic do rzeczy. Jeżeli umie się utrzymać w siodle, to i również umie się utrzymać na oklep. Siodło... siodło raczej nie zamortyzowałoby upadku i nie zabezpieczyłoby głowy.

#95 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 19:01:11

OTO CAŁA PRAWDA:
DZIEWCZYNA JECHAŁA BEZ TOCZKU CO BYŁO NIEBEZPIECZNE! KOŃ SIĘ SPŁOSZYŁ - NATURALNE! A ZWŁASZCZA , ŻE JECHAŁA CWAŁEM W DRODZE POWROTNEJ! TEN KOŃ BYŁ JEJ KONIEM I NIKOMU NIE MÓWIŁA ŻE JEDZIE W TEREN! A WŁAŚCICIEL STADNINY BYŁ U SWOJEJ ŻONY BO URODZIŁA W TEN DZIEŃ DZIECKO! KOŃ I WŁAŚCICIEL STADNINY SĄ NIEWINNI!!!!!!!!!!! BIEDNY WŁAŚCICIEL STADNINY PRAWIE CAŁY DRUGI DZIEŃ SPĘDZIŁ NA POLICJI ZAMIAST BYĆ ZE SWOJĄ ŻONĄ W SZPITALU!!! :(  I TEN KOŃ TO NIE "BYDLE" I WŁAŚCICIEL TEŻ JEST NIE WINNY!!! TEN KTO TWIERDZI ŻE TO WINA KONIA LUB WŁAŚCICIELA STADNINY TO DUREŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :angry:   KONIA ZNAM OSOBIŚCIE I TO NIE JEGO WINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych